rangi na forum

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

geras

Postautor: Lubek » śr 21.05.2003 19:48

Nain pisze:co zas sie tyczy "konstruktywnosci" ;) to moge przedstawic na forum pomysły dotyczace rang


No dobrze, czas leci, zaś propozycji nowych rang nie widać... Ani nowych skórek forum czy modów, których instalacja to podobno 15 min ;)...


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: RaF » śr 21.05.2003 19:55

Co do skórek to przyznam się uczciwie, że to moja wina - prozaicznie nie mam obecnie czasu ich ściągać (mam modem... co OBY! wkrótce się już zmieniło, odpowiednie kroki poczęte ;)). Ale to nic pilnego, więc nie buntujcie się :P W końcu się pojawią ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Avathar » czw 22.05.2003 10:28

RaF pisze:Co do skórek to przyznam się uczciwie, że to moja wina - prozaicznie nie mam obecnie czasu ich ściągać (mam modem... co OBY! wkrótce się już zmieniło, odpowiednie kroki poczęte ;)). Ale to nic pilnego, więc nie buntujcie się :P W końcu się pojawią ;)


No RaF !! Trza było tak odrazu !! Kto o zdrowych zmysłach ( cześć !! ) będzie robił tak czasochłonne i (z modem) kosztowne akcje !!

A inni nie mogą tego zrobić ??

Pozdrawiam.[/list]
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Klarkash-ton » pt 23.05.2003 9:34

Ja moge, tylko niech szanowni panowie admini dadza mi odpowiednie uprawnienia co jest raczej malo prawdopodbne. :P
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » ndz 25.05.2003 22:16

rangi rangi...lubek cfaniaczku daj mi chwilke odpoczac...ledwo com wrocił a juz do pługu zaciagaja...rangi beda juz niedługo...tzn. moje propozycje :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Shizm » pn 26.05.2003 11:55

Te rangi to jak wojna z wiatakami, ja sie staralem i tak nic z tego nie wyszlo, wiec.......

Chceta to probojta i tak skonczy sie na pomysle.

Co do sorek to nie widze potrzeby, ale skoro RaF juz dziala to niech i tak bedzie.

RaF<-- widzialem forum z tymi HP MP i Exp, wiec jest taki mod i jak bys chcial to wprowadzic to ja sie moge dopytac jaki to i takie tam. Musze przyznac, ze pasuje to do SubBlack. [url=forum.goja.org]jak chceta zobaczyc to klikac tutaj[/url]

Pozdrawiam!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 16:52

no i mamy nową rangę - lorda...
ciekawe co będzie później - może w szlachectwo mierzymy i pojawią się grafowie (po 3 kilo postów) czy margrabiowie (po 10 kilo...) ;-) ;-) ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » pn 26.05.2003 18:59

hym..to nie byłby głupi pomysł oprzec rangi na szlachectwie...trzebaby było pododawac jeszcze tytulow i mielibysmy juz troszke tego
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: rabbi » pn 26.05.2003 19:11

Ja uważam, że rangi powinni ręcznie dawać admini, osobom, które prowadzą mądre rozmowy lub w czymś się zasłużyły dla forum. W końcu adminów jest 4 i by się tak bardzo nie napracowali :D . Wtedy zachęcałoby to ludzi do pisania inteligentnych postów, a nagrodą dla nich byłaby własna ranga i wszyscy byliby hepi. :D A rangi, te które już są powinny zostać, no można ewentualnie dla bajeru dodać nowe, lecz uważam, że nic większego by to nie wniosło. Tak samo uważam o HP, Manie itp. - niepotrzebny bajer.
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 20:44

ja uważam, że właśnie osobom 'zasłużonym' dla forum admini powinni dodawać jakiś specjalny znaczek...może nie 'teraz Polska', ale może 'Teraz Katedra'? :-)
nie tylko ilość postów się liczy (oznaczana przez ilość i rodzaj gwiazdek), ale i ich jakość - ktoś czyta te posty i może je oceniać...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » pn 26.05.2003 21:02

Pomysł, że każdy sobie rangee wybiera jest głupi. Obecne rangi są fajne, pasujące do forum. Niech będzie jakaś jednolitość bo tak bo głupio będzie, jak każdy z czym innym :).

Co do rang przyznawamym. Też głupota. To jest forum rozrywkowe, a teraz siedzieć adminom i oceniać zawartość, medytoryke itp postów. Jak jest jest dobrze!
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 21:18

no niech się admini wysilą i poczytają, co się wypisuje na tym forum...;-)
rangi samodzielnie sobie przyznawane to rzeczywiście kiepski pomysł, ale te dodatkowe za wkład w rozwój merytoryczny katedry są ok, kilka osób, które by zasłużyły znam, a nie mają jakiejś porażającej ilości postów na koncie
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: rabbi » pn 26.05.2003 21:28

Także zgadzam się z powyższym. Na froum tłumów nie ma i raczej wiadomo komu by dać, a komu nie. :)
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Jander » pn 26.05.2003 21:39

Najlepiej by rangi byly przyznane wraz z poznana osobowoscia forumowiczow.
I tak np:
Algi: Filozof :)
Lord Turkey: Obronca indykow :)
Klark: Prowodyr klotni :)
Lechu: Statsiarz :D
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: RaF » pn 26.05.2003 21:41

Admini - wierzcie lub nie - czytają wszystko, co piszecie, i to nie tylko w postach, ale i profilach i innych takich (no, do PMów się nie wtrącamy :P), o tym zapewniam ;) A posty kontrowersyjne tym szczegółowiej poddajemy analizie. Jedna osoba już poleciała za debilne posty, mamy też pewnych dalszych kandydatów ;) I wiemy kto jaki poziom reprezentuje, i koniec końców zostanie nagrodzony... Ale o tym sza ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 21:43

i może jeszcze do tego przygotować ikonki, tak?
dla turkeya, chyba oczywiste, indyki
dla klarka - czerwone płachty
dla lecha - hmmm, liczniki ;-)
tylko co byście wybrali dla mnie, hem?
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lubek » pn 26.05.2003 21:49

Profile też? Ale chyba nie dyskryminujecie elfich dendrofilów? ;)
Ikonki dla Algiego? Może jakieś gustowne czaszki? Albo mózgi w słoikach... Sam nie wiem ;).


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 21:52

gustowne czaszki to chyba w gustach Klarkiego, albo Shizma sie mieszczą...;-)
ale cóż, czekam na kolejne propozycje :-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » pn 26.05.2003 22:00

Alganothorn powinien dostac najbardziej filozoficzna pozycje czyli goscia ktory podpiera brode na piesci. Lub goscia co mozgi je ("mysli, ze zjadl wszystki mozgi" )hehehe.
Skoro Admini mowia, ze niektore profile sa kontrowersyjne to ja z ciekawosci conieco posprawdzam :twisted:
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 22:07

jest jakaś nowa seria kreskówek na cartoonie - może i nie nowa, od dawna nie oglądełem, a wczoraj w ramach babysittingu trochę pooglądałęm...
w każdym bądź razie w tej kreskówce para bohaterów (upiorna blondwłosa dziewczynka, chłopczyk + śmierć który się nimi opiekuje, ale w tym odcinku się chyba nie pojawił) spotkali potwora z kosmosu, który wyjadał mózgi i chciałemz zcałą stanowczością podkreślić, że nie mam z tym stworem nic wspólnego, więc wyjadania mózgów mi nie przypisujcie...o!
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » pn 26.05.2003 22:59

Jakiś czas temu na redakcyjnej liście dyskusyjnej KF było jedno wielkie wzajemne wyjadanie mózgów... Hy hy hy Wiedźminie oddawaj mojego! :P
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » pn 26.05.2003 23:01

biorąc pod uwagę poziom niektórych postów niektórych osób jestem skłonny uwierzyć w to, że im ktoś mózgi usunął...
...zjedzenie też możliwe
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » wt 27.05.2003 19:02

Druid, Mag, Uzdrowiciel, Pielgrzym, Galernik, Bard, Kapłan... :P
Gdyby miało by być więcej rangi, powinny one być związane klimatem z fantasy i tyle. Powinno być trochę więcej niż teraz (obecne mogły by zostać) i zrobić większą gęstość ich progów.... jeśli o taką zmianę rang chodzi to spox. Ale jeśli chodzi o osobiste ustawianie sobie i przyznawanie przez adminów to jestem przeciw.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 27.05.2003 20:38

gęstość rang - najwyżej dwie, może trzy: przed uzyskaniem paladyna jedna i jedna, może dwie między paladynem a lordem;
osobiste ustawianie - nie
dodatkowe nadawane przez adminów - tak
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: rabbi » wt 27.05.2003 22:05

gęstość rang - IMO można dodać kilka, lecz, co a dużo to nie zdrowo
osobiste ustawianie - nie, mogą być nieciekawe sytuacje :wink:
dodatkowe nadawane przez adminów - tak, będzie to symboliczne nagrodzenie kogoś itp.
Pozdrawiam
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Alganothorn » wt 27.05.2003 23:10

brawo rabbi, jak to miło, gdy ktoś prezentuje takie same zdanie jak ty sam...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Shizm » śr 28.05.2003 9:06

Ja juz to pisalem, ale odzewu zadnego nie bylo wiec pozwolcie ze jeszcze raz sie wtrace:
RaF<-- widzialem forum z tymi HP MP i Exp, wiec jest taki mod i jak bys chcial to wprowadzic to ja sie moge dopytac jaki to i takie tam. Musze przyznac, ze pasuje to do SubBlack. [url=forum.goja.org]jak chceta zobaczyc to klikac tutaj[/url]

Co do samych rang to lechu ma Lorda i chyba bedzie dalej wiec sprawa raczej zakonczona.

Pozdrawiam!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Zuhar » śr 28.05.2003 9:25

Ciekawe, czy w końcu Algi napisze coś z czym się nie zgodzę. Też jestem zwolennikiem indywidualizacji rang jako formy nagrody. Tylko i wyłącznie. Co do reszty (ilość i nazwy) nie mam lepszego pomysłu niż dotychczasowe ustawienia.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » śr 28.05.2003 19:19

Zuhar, jeśli się postaramy, na pewno uda mi się napisać coś z czym się nie zgodzisz...a że w kwestii rang po prostu masz słuszność, czyli zgadzasz się ze mną to inna bajka :-) :-) ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » czw 24.07.2003 12:36

Spośród wszystkich rang najbardziej podoba mi się pustelnik.
Kojarzy mi się z mądrością, a Palladyn z Palladynem Arturiusem (pamiętacie go :)) ), który owszem był znany, ale nie mądrością słynął.
Ja chętnie zostanę pustelnikiem.
Pomysł z wyborem ścieżki też mi się podoba.
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Poprzednia

Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości