Na pomoc Katedrze

Czyli najstarszy system świata.

Moderator: Jakub Cieślak

Na pomoc Katedrze

Postautor: Jakub Cieślak » wt 17.02.2004 10:36

Katedra szuka ludków do współpracy, rozwoju naszego serwisu, w tym także działu DnD. Więcej szczegółów na [url=:http://www.katedra.mud.pl]stronie głównej[/url] Katedry.
Każdy chętny do współpracy niech się koniecznie do mnie zgłasza!
Serwus!
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Jakub Cieślak » sob 08.05.2004 19:30

Słuchajcie, Katedra DnD w zasadzie leży odłogiem i zarasta chwastami. Sam przejąłem obowiązki reda organizacyjnego całej Katedry. Robię obecnie grafikę dla serwisu. Idzie mi jak po grudzie. Czuję się jednak potwornie źle z faktem, że nic się nie dzieje na DnD, które było w zasadzie moim dzieckiem razem z Rabbim, którego coraz rzadziej widuję na GG- widać chłop też ma urwanie głowy. Chciałbym w wolnej chwili zrobić nowy wygląd działu, chciałbym go zaktualizować. Niemniej jednak, żeby to miało ręce i nogi, potrzebowałbym wsparcia. Kompletny brak pomocy do roboty powoduje, że serwis leży sobie i nic się na nim nie dzieje. Co się przekłada na popularność subforum DnD. Dlatego gorąca prośba do Was: przyjmę każdą chętną duszę, która będzie chciała cokolwiek zrobić dla działu. Jakiegoś potwora stworzyliście, jakąś klasę prestiżową, chcecie podzielić się swoimi przygodami, macie pomysł na ciekawy artykuł o graniu w DnD. Zapraszam serdelecznie.
kubac@tenbit.pl
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Wróć do Dungeons & Dragons