Odwiecznym prawem natury

Miejsce na refleksje, rozmyślenia i rozważania natury filozoficznej.

Moderatorzy: Alganothorn, Avathar

Postautor: Lilly » śr 12.10.2005 18:05

Tyhagara pisze:Eksperyment dotyczył także Lilly która jest aktywna na forum i czytała ten wątek, a tutaj nie zabrała głosu, tak jak przypuszczałem. Zuhar zasugerował, że konstrukcja tematu jest skierowana do mężczyzn, ja to potwierdziłem, reszta w milczeniu to uznała. Był taki niewidzialny zakaz dla kobiet w tym temacie, tak jak bym powiedział - jesteś kobietą nie masz tu czego szukać. Nawet zaczepki nie przełamały tej niewidzialnej bariery.

No wlasnie, zaczepki - bardzo dobrze ujales. Zaczepki to jest wlasnie Twoj obrazliwy poziom dyskusji, czyli bynajmniej nie taki, na jakim mam ochote prowadzic rozmowe. A w samej dyskusji pewnie nie zabiore glosu, bo nie mam czasu tego wszystkiego czytac.
Zakaz :?: - powiedzmy, ze znudzily mi sie puste wymiany zdan, ktore i tak do niczego madrego nie prowadza... A ogolnie chyba poza mna niewiele pan sie tutaj udziela...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Gvynbleid » czw 13.10.2005 8:53

Tyhu przystopuj trochę bo to się dla Ciebie może nie skończyć dobrze (to taka moja dobra rada wyniesiona z doświadczenia z resztą).

Poza tym, a właściwie przede wszystkim, nie w ten sposób do kobiety :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Jakub Cieślak » czw 13.10.2005 10:08

Tyhagara, zrób sobie tydzień przerwy i ochłoń- wszelkie zaczepki i próby kontynuowania docinania sobie na forum będą przeze mnie usuwane. Zachowujesz się poniżej krytycznej- brak Ci kultury osobistej. Ze słów tu przez Ciebie użytych wnioskuję, że temat ten niezwykły uznajesz za zamknięty. Tym samym zamykam ten topic.
Przypominam, że jeżeli ktoś będzie też otrzymywał niestosowne uwagi poprzez priw, niech mi to zgłasza.

PS. Tyhagaro: Abstynencja to może być od czegoś, zapewne chodziło Ci o absencję na forum- to tak na przyszłość.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Poprzednia

Wróć do Philosophia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości