Zasady

Miejsce na refleksje, rozmyślenia i rozważania natury filozoficznej.

Moderatorzy: Alganothorn, Avathar

Zasady

Postautor: Alganothorn » ndz 19.10.2003 16:43

Zasady gry

W związku z przewijającymi się co jakiś czas problemami zasadami korzystania z tego forum powołano jego moderatorów, Avathara i mnie;
Żeby uniknąć na przyszłość takich problemów, chcielibyśmy uściślić kilka spraw:
- obowiązuje to regulamin katedry i dobrze by było, żeby każdy o tym pamiętał
- to nie jest miejsce na spory personalne i osobiste wycieczki; jeśli ktoś ma potrzebę na coś takiego, polecam PM'y i inne formy komunikacji między zainteresowanymi
- jak sama nazwa wskazuje, jest to subforum poświęcone wiedzy: philosophia to umiłowanie wiedzy i w ten sposób interpretuję znaczenie tego słowa; topiki na bardziej 'luźne' tematy proponuję umieszczać w Offtopicowni, albo będą tam przerzucane (czego jednak chcielibyśmy uniknąć, bo leniwi jesteśmy)
- liczę na to, że każdy użytkownik dyskusji będzie czytał swoje posty przed zamieszczeniem, a także dbał o ich język; dysgrafie i dysleksje likwiduje słownik ortograficzny (jeśli ktoś chce się uczepić: wiem, że nie likwiduje schorzenia, ale likwiduje nieprzyjemne dla innych użytkowników jego skutki), np. taki z Worda, a znacznie poprawia estetykę postów i komfort czytających
- wszelkie uwagi względem moderowania proszę słać nam na PM'y
- na zakończenie: mam nadzieję, że moderowanie Avathara i moje nie będzie miało negatywnego wpływu na przebieg dyskusji;

z poważaniem i pozdrowieniami
Avathar
Alganothorn
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Wróć do Philosophia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości