Gupie Pytanie na temat Okładek

O Mrocznych systemach...

Gupie Pytanie na temat Okładek

Postautor: Detoks » wt 14.12.2004 16:10

a więc jaka jest okładke 3 edycji (niech będzie Revised) do Wampira: Maskarady, otóż moja ma marmurowe tło(to chyba jest zielony marmur?) na nim czerwona Róża. Tekst: Wampir Maskarada, oba są czcionką srebrną, a wyraz maskarada mieści sie między literami W i r w wyrazie wampir. Do tego jak wygląda polskie wydanie podręcznika gracza? wydano wogóle?, a jesli tak jaki to był wydawca, bo w wirtualnym sklepie isy tego nie widze.
Skąd takie głupie pytania?
otóż widziałem aukcje tych dwóch książek na allegro tylko jakoś tak mi sie nie spodobały(podręcznika głównego gdyż nazwa maskarad jest złota, ze znaczkiem tm, a podręcznik gracza nie wiem czy wogóle wydali) . prosze o pomoc, osoby które mają albo mialy w rękach te podręczniki.
ps: wiem ze to gupi temat na rozkręcanie forum, ale czymś trzeba:)
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Rycerz
Rycerz

Postautor: Ryan O'Connell » czw 07.04.2005 0:26

Polskie wydanie Revised (jest w sklepie ISY) jest zbliżone. Okładka nie ma tłoczonych liter, ale strony wstępu mają srebrne ilustracje. To jeden z ładniej wydanych podręczników na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Paladyn
Paladyn

Wróć do Świat Mroku