Wilkolaki - A co to jest?

O Mrocznych systemach...

Wilkołaki są:

be
10
30%
cacy
23
70%

Liczba głosów : 33

Postautor: Shizm » ndz 07.12.2003 21:40

A nie uwazasz, ze wilkolak, to polaczenie (tego co najlepsze i najgorsze) w czlowieku i w wilku?

Dla mnie wilkolak to hybryda swietnie przystosowana do "swojego" srodowiska, ale nieco zagubiona w obecnym jego stanie. Chodzi mi o to, jak szybko niszczeje ich domena. Przeciez wielu mieszka w miastach, ktore sa tak ludzkie.

Pozdrawiam!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin

Postautor: Alganothorn » pn 08.12.2003 12:09

Wilkołaki posiadają zdolność adaptacji, wystarczy popatrzeć na Glasswalkerów (bodajże Tubylców Betonu);
świat się zmienia i wszystkie 'łaki' muszą się zmieniać razem z nim, zmiany są nieuniknione, choć zdaniem niektórych campów w ramach plemion ich przyczyną jest brak równowagi w Wielkiej Trójcy
:-)
ale tej równowagi nikt nie przywróci, nikt się na to nie zgodzi;
połączenie najlepszego i najgorszego?
dla mnie po prostu połączenie, bez wartościowania, po prostu wszystkie cechy obu gatunków znajdziesz w 'łakach', są one po prostu hybrydami
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha

Postautor: Lilly » sob 03.01.2004 20:27

Male mam doswiadczenie w Wilkolakiem. Musze powiedziec, ze system srednio przypadl mi do gustu, gdyz mialam z nim do czynienia w postaci stereotypowej wyzynki (tego typu opowiesci z sesji tez przewaznie zdarza mi sie slyszec). Chociaz zdaje sobie sprawe, ze Wilkolak daje mozliwosci dla bardziej uduchowionych sesji - takich bardziej umbralnych itp...

Mimo to, uwazam, ze Wilkolaki to zdecydowanie jedne z najbardziej pozytywnych postaci w WoD; nawet bardziej od moich ulubionych Magow, ktorzy z kolei wyrozniaja sie moim zdaniem najwieksza roznorodnoscia...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady

Postautor: Shizm » sob 03.01.2004 23:38

Ja tez niestety z Wiczkami mialem narazie malo do czynienia, wiec nie za duzo z praktyki, za to podrecznikowo, to one wcale tylko do wyzynki nie sa. A i kwestia wyobrazni gracza, bo to w sumie on nadaje cechy bohaterowi i to on sie po czesci z nim wiaze.

Maga tez znam jedynie podrecznikowo, ale jakos mniej mi przypada do gustu niz Wilkolak. Moze Paradoks i zabawy z nim to cos ekstra, ale jak czlowiek praktyki nie ma, to czegoz mozna od niego rzadac :)

Pozdrawiam!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin

Postautor: Alganothorn » ndz 04.01.2004 22:35

sesje wilkowe nie muszą uciekać się do Umbry, żeby być 'uduchowionymi', jak też i bywają całe kampanie praktycznie bez rozlewu krwi...
wszystko zależy od podejścia do sprawy, jak kto zna specyfikę systemu, na ile wyszedł poza podręcznik i poznał coś więcej...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha

Poprzednia

Wróć do Świat Mroku