Wolf's Rain

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Twoja ulubiona postać?

Kiba
1
9%
Hige
0
Brak głosów
Toboe
1
9%
Tsume
3
27%
Cheza
3
27%
Hubb Lebowski
0
Brak głosów
Cher Degre
1
9%
Quent Yaiden
1
9%
Darcia
0
Brak głosów
Blue
1
9%
 
Liczba głosów : 11

Postautor: Lechu » sob 10.04.2004 17:33

Poprzedni post
Dobre, nawet bardzo dobre wieści panowie!!!!!!

Uwaga:

Drugi OST do Wolf's Raina wychodzi 21 stycznia 2004.
Wychodzą też dwa DVD:
Pierwszy z odcinkami 27-28 wychodzi 23 stycznia,
drugi, z odcinkami 29-30 ("Hight Tide, High Time" i "Wolf's Rain") wychodzi 25 lutego.
Oczywiście 2004.

Jesli dobrze krzaczki rozszyfrowałem :P

Post sponsorowany przes słówko "wychodzi" Obrazek

Nowy post

Nie chcę spamić dwóch postów pod rząd, ale chcę wygrzebać topik, więc klasycznym chwytem macie nowy post+stary :P

Anyway, jeśli uważnie przeczytacie stary post, zauważycie że już jest ciut po terminie :)
I faktycznie, zgodnie z zapowiedzią, Wilki powróciły. Jak im to wyszło?
Po takim cudeńku jak drugi OST, zachciało mi się jednak dalej oglądać, więc czymprędzej zessałem 27 od ekhhhhhmmmm anime junkies, no i obejrzałem.
Akcja zaczyna się tam gdzie się ekhm "skończyła" (bo tego końcem nazwać raczej nie można) no i po krótkim "monologu wstępnym" i napisie przypominającym co oglądamy (pewnie niektózy zapomnieli co to wogóle jest ;) ) znów widzimy znaną nam ekipę. Czyli klasycznie, zbierają się do kupy, i dalej ruszają ku "rakuen". Nic nowego.
Właśnie, ogólnie rzecz ujmując -- nic się nie zmieniło. Dalej te same, stare dobre klimaty. Dalej tak samo dobre postacie, dalej kilka świetnych scen pośród smętnego łażenia. Czy warto to obejrzeć? Ci co widzieli całe WR wiedzą czego się spodziewać, bo jak napisałem, nic się nie zmieniło. Ci co choć trochę lubili te anime, raczej się nie zawiodą (jakościowo, bo pewne sceny mogą zawieść pod innym względem), i poczują się jak dawniej. Odcinek wyjaśnia kilka spraw związanych z Rajem, i za pewne następne odcinki także to zrobią, więc warto obejrzeć nawet jeśli się tylko chce zrozumieć o co kuźwa chodziło w poprzednich 26 odcinkach. A jeśli nudzą kogoś smętne klimaty i zero konkretów, to na pewno nie widział też całego WR, i może sobie spokojnie darować i 27 epizod.
Tak więc, pomimo że to anime junkies, pomimo że poprzednie 26 odcinków było takie jakie było, warto obejrzeć jeśli się choć trochę Wilki lubiło.
A ja narazie wracam do genialengo OST 2. No i poczekam też na 28 i resztę. Może jednak WR dorobi się zakończenia na miarę początku :)

I najnowszy post

Obejrzałem Wilki do końca. Dłuuugo to trwało, męczyłem się niezmiernie, ale mam już serię za sobą.
Nie będę się rozpisywał, bo pewnie większość i tak już o WR zapomniała :P
Zakończenie nie powala, jest co najwyżej takie jak powinno być, no i w końcu jest to jednak ZAKOŃCZENIE a nie jak poprzednio WTF i nic więcej. Seria się kończy, dośc mocno i gwałtownie (nie że szybko, tylko że jak na WR sporo się dzieje), wyjaśnia conieco fabuły, poza tym jest nieco poetyckie i niejasne.
Ale zrobione ładnie, ogląda się całkiem dobrze. Ci, którzy WR będą mieli okazję zobaczyć w całości (01-30) pewnie zupełnie inaczej się poczują na koniec. A ja się cieszę że jednak dorobili te zakończenie, i że jednak seria nieco zyskała na plus przez to.
Bądź co bądź nie żałuję że ją widziałem :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Jander » sob 20.11.2004 20:09

JPF wypuściło mangę Wolf's Rain. Mają być dwa tomy, jeden jest już napewno.
Widział ktoś ? Warto ?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Potomek Cienia » pt 11.02.2005 12:08

Ja odladalem i czytalem Wolf's Rain jak dla mnie swietny temat na anime sadze ze jest to dobry pomysl na fabule!! Ale jak zauwazylem w innych anime(wiekszosci) glowny bohater jakos sie wyroznia wygladem a tu nie bardzo i to jest swietne
Awatar użytkownika
Potomek Cienia
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: śr 05.01.2005 15:52
Lokalizacja: z Midgar!!

-

Postautor: Cyrograf » śr 16.05.2007 16:30

WOLF"S RAIN! TSUME!!!
To jest piękne, niasamowite, cudne, doskonałe, idealne..
Jedyne tak dopracowane i posiadające tak niezwykle skomplikowaną (chodzi mi ogólnie o Cheze jako delikatny kwiat, za którym podążają dumne wilki) fabułe.
Postaci są świetnie pokazane. Ich historia w małym stopniu, ale i tak wywołuje to emocje.
Dialogi też ukazują jacy są bohaterowie (Tsume żądzi)
Doskonale połączone historie. Jak sie spotykają, wyżalają się sobie, a przed tem spotkali akurat tego kogo ta osoba szukała (chodzi mi o Hubb'a i Mastera Blue)

Pozdrawiam maniaków serii.
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

-

Postautor: Cyrograf » śr 16.05.2007 16:40

Jeszcze jedno.
Zakończenie Wolf's Rain.
Wydało mi się ono dobrym.. chyba najlepszym wyjściem i dosyć oryginalnym (jak całe anime). Jednak musze przyznać, że trochę mnie zszokowałam kiedy wszyscy umarli(jeśli tak to mozna nazwać), a Kiba po tym wszystkim co przeszli stracił nadzieje. Na końcu.
Ale potem wszystko się zaczęło. Od nowa.

Ale dalej mi żal Kiby.
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Poprzednia

Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości