Strony o A&M pol/ang/jap ...

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Na jakim poziomie stawiasz polskie strony o a&m ?

Bardzo wysoki poziom ^_^
0
Brak głosów
Może być :)
1
13%
Taki średni na jeża..
3
38%
Baaaardzo słabo
2
25%
A istnieją takie strony ? ^_-
2
25%
 
Liczba głosów : 8

Strony o A&M pol/ang/jap ...

Postautor: Dragonik » pn 03.02.2003 17:56

Hmm.. no właśnie :) czy znacie jakieś bardzo ciekawe strony na temat mangi i anime? Szukam jakiś z dużą ilością informacji :)
Acha.. załączam także, ankiete :) Pytanie: Na jakim poziomie stawiasz polskie strony o a&m ?
Redaktor Naczelny Servisu Hinatasou
http://www.hinatasou.prv.pl
Awatar użytkownika
Dragonik
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz 02.02.2003 18:21
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Jander » pn 03.02.2003 19:32

Jedyny adres o A&M jaki znam to cin25.
W googlach dalem zeby wyszukal wszystkie strony o A&M :
ok 27000.
Ale duza czesc to niestety hentai.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Shizm » wt 04.02.2003 14:54

No to sie pojawil Pan Moderator i oto co ja wam powiem :lol:

Re topic:

Polskie jak sa to gowniane, raczej w tej dziedzinie przoduja Japonia i USA

Pytanko do Dragonika:

Ty facet czy kobieta, bo po xywie i avatharku to ja nie wiem 8)
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Lechu » wt 04.02.2003 15:03

Shizm --> Dlaczego gówniane? Te co ja widziałem nie ustępują zagranicznym, fakt że wiekszosc amatorskich stron jest o nikłej zawartości i przeważnie twórcy rezygnują z ich tworzenia zanim wyjdzie im coś sensownego, ale jest wiele stron porządnych i ciekawych. Poszukam potem w linkach to się przekonasz.

Ja osobiście aż tak bardzo nie przejmuje się czy dana strona jest polska czy amerykańska, grunt żebym rozumiał co jest w niej napisane i zeby posiadała informacje których potrzebuję. Ot tak dla nowinek stron nie przeglądam, robie to tylko kiedy czegoś konkretnego potrzebuje. A że używam do tego google, to i widuję mało polskich stron. A japońskich nie rozumiem więc te odpadają :)

Zapomniałem dodać że wielokrotnie gorsza jakość stron wynika z mentalności Polaków, nieco innych upodobań, no i dostępu do materiałów. Nic nie poradzimy na to że u nas jest trudniej dostać anime czy mangi niż na zachodzie.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Dragonik » wt 04.02.2003 16:18

Shizm pisze:Pytanko do Dragonika:

Ty facet czy kobieta, bo po xywie i avatharku to ja nie wiem 8)

Facet :) w 100% facet 8)
A avik taki, bo ta postać (z Love Hina - a dokładniej to ta gościówa to Mutsumi) jest poprostu boska .. :)
Acha.. a co do stron polskich, to w polsce jest mnóstwo stron, które mają jedną grafike, tragiczne teksty i po dwóch miesiącach już ta strona zostaje odłożona. Np. jak się wpisze w wp.pl Dragon Ball to znajdzie ci pare tysięcy stron.. a na pierwszej stronie znajdziesz jedna (albo zero) ciekawych i często aktualizowanych stron. Tak to już jest..

Pozdra,
Dragonik
Redaktor Naczelny Servisu Hinatasou
http://www.hinatasou.prv.pl
Awatar użytkownika
Dragonik
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz 02.02.2003 18:21
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Lechu » wt 04.02.2003 16:35

Dragonik pisze:Np. jak się wpisze w wp.pl Dragon Ball to znajdzie ci pare tysięcy stron..


Dlatego nie używam polskich wyszukiwarek, bo znajdują bardzo albo badziewia albo stron nie mających nic wspólnego z wpisanym hasłem.

Wiele ze stron (jak nie większość) robiona jest przez napaleńców (np DB), którzy jak już wcześniej pisałem poddają się po jakimś czasie. Wynika to z tego że taka podnieta danym anime jak każda inna, mija szybko (np znajdują sobie inny film), że to są ludzie młodzi, że nie znają się na robocie, nie mają po jakimś czasie o czym już pisac, czy poddają się bo ich strony nikt nie odwiedza. Dobre, profesjonalne strony trudniej znaleźć w tym całym bałaganie (wszystko przez DB :) ). Poza tym duże, bogate strony potrzebują całej ekipy ludzi do prowadzenia, dostępu do materiałów, kasy no i ludzi którzy będą je odwiedzać. Niestety u nas tego brakuje. W USA (ze o japonii nie wspomne) taka robota jest o wiele prostsza, dlatego ich strony są lepsze. Myślę ze to nie jest tak że jestesmy od nich gorsi, po prostu mamy gorsze warunki.

PS Uzywajcie Google, tez szuka polskich stron i nie raz rezultaty są lepsze niz np z WP czy Onetu.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron