Hikaru no GO

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Hikaru no GO

Postautor: LOX » pt 17.06.2005 21:56

Co prawda nie lubie komedi a zwlaszcza o szkolnym charakterze. Ale to seria naprawde mi sie spodobała.
Fabuła naprawde wciaga, najpierw siła Saia a pozniej rozwój Hikaru.
Seria ma tez ten plus ze jest kilka postaci która maja dosc mroczny charakter. ale nie chodzi mi o długi plaszcz czy dlugie wlosy ale opsejse jak ogarnia graczy.
Jednum słowem polecam.
My best hat
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Shizm » ndz 19.06.2005 22:01

Ja osobiście też nie lubie anime o życiu szkolnym Japończyków. Jedynym, co może przemawiać za tym anime to fakt, ze robili to ci sami ludzie co Golden Boy-a (Shueisha) i Bleach (Studio Pierrot). Niestety jest to 75 odcinków i narazie nie mam miejsca na kompie, żeby to zassać i obejrzeć.

co zaś się tyczy innych anime komediowo-szkolnych, to oglądam teraz "He Is My Master", ale zaciekawilo mnie przez to, że robi to GAINAX, a oni prawdopodobnie nie zrąbią sprawy. Jak narazie 4 odcinki tylko, ale jest naprawde zabawnie.

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Lechu » pn 27.06.2005 21:21

Shizm, znaczy się Fazzzi, tu nie chodzi o to że HnG jest o szkole. Tu chodzi raczej o to, że jest o grze, o której większość z nas bladego pojęcia nie ma. A przynajmniej dlatego ja za HnG się nie zabieram.
Żeby nie było - czytałem mangę, kilka rodziałów, ale właśnie problem z tym, że oni tam się napalali na coś, co dla mnie jest całkiem obce. I po prostu nie łapałem klimatu. Może żeby to szaszki były... albo bierki jakieś :mrgreen:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: LOX » pn 27.06.2005 21:40

Ja tez malo zakapowalem z tej gry. Ale to raczej nie przeszkadza gdyż seria ma bardzo wciagajaca fabułe i dobrze wykreowane postacie. Wiec znajomosc gry przechodzi na drugi plan. A teraz kiedy juz skoczylem serie ma bardzo dobre zakonczenie.
My best hat
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron