Konwent Anime-PACON

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Konwent Anime-PACON

Postautor: Zielu_kagebushi » śr 29.12.2004 13:44

Witam wszystkich,
Pozdrowienia dla wszystkihc miłosników mangi i anime, mam dla was(i nie tylko) wiadomość ze w Marcu w Warszawie w domu kultury "Świt" odbedzie sie Konwent anime o nazwie "Pacon". Sam jestem jednym z organizatorów, co kolwiek miało by to znaczyć. Planujemy to na 12-13 dzień owego miesiąca, jak juz bede znał szczegóły , a byc może program cąłej imprezy z pewnoscią podam. 8).
Ostatnio zmieniony śr 19.01.2005 23:07 przez Zielu_kagebushi, łącznie zmieniany 2 razy
Light your way in the darkness with the pryers of burning heretics
Zielu_kagebushi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: śr 29.12.2004 13:31
Lokalizacja: WaWa

Postautor: Sorden » śr 29.12.2004 14:00

hmm... ja bym sie z checia wybral. jednak troszke to za daleko :P
Pzdr! i zycze powodzenia !
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: -WasyL- » śr 29.12.2004 14:11

Ja sie zjawie prawie napewno mimo iz ogromnym entuzjasta bym sie nie nazwal ale na tyle lubie ten rodzaj sztuki(lacznie z cala jego oprawa) ze chetnie pojawie sie na takim konwencie ale przed chwila wpadl mi do glowy taki pomysl : moze by przy tej okazji zrobic male spotkanie Katedralnych_entuzjastow_anime/mangi jezeli tylko bedzie wiecej chetnych z okolic warszawy i nie tylko (mozna bylo by wyciagnac Lecha z czelusci jego magazynu :P ) ,co o tym myslicie ?
Ja ze swojej strony narazie czekam tylko na plan imprezy :lying:

Greteengs
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zielu_kagebushi » śr 29.12.2004 23:12

Witam,
No plan imprezy jest w trakcie tworzenia(sam przyłoze do tego rękę), ale pare newsów juz po spotkaniu z dyrkiem można przekazać.
będa projekcje anime, konkursy, cosplay, game room z konsolami, pokaz sztuk walki(chociasz pewne to na 100% nie jest) karaoke.
Ale jak narazie to wszystko jest w standardzie konwentów, wiecej informacji na bierząco(jak nie ebde pisał to mi przypominac :D )
Pozdro all :D
Light your way in the darkness with the pryers of burning heretics
Zielu_kagebushi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: śr 29.12.2004 13:31
Lokalizacja: WaWa

Postautor: Lechu » czw 30.12.2004 17:15

-WasyL- pisze: (mozna bylo by wyciagnac Lecha z czelusci jego magazynu :P )


Ledwo na forum daję się wyciągnąć, a co dopiero do stolicy :P

Zabrali mi też legitymację, i już nie mam zniżek na pociągi niestety T___T A poza tym nie wiem czy w ten weekend akurat zjazdu nie będę miał. Tak więc potrzeba naprawdę dużo argumentów ZA, żeby mnie z tego magazynu wyciągnąć :P

Ale kto wie, kto wie - nie mówię że nie, do marca jeszcze daleko :D
Aha, i życzę powodzenia oczywiście, żebym potem nie żałował ze z magazynu wypełzłem :P

PS Póki co idę oglądać Genshikena, tam mogę popatrzeć na fanów i konwenty prosto z Japonii, i pomarzyć o takich klimatach u nas :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Zielu_kagebushi » śr 19.01.2005 23:02

Witam,
No mamy juz konkrety, ale tez i pare zmian, przede wszystkim konwent bedzie 12-13 Marca, a nie jak było planowane 5-6 Marca.
Porgram konwentu obejmuje:
-panele(zawierajace porównania wielu fajnych anime wyemitowanych ostatnimi czasy)
-Pokazy anime, stawiamy w pierwszym rzedzie na nowości, jednak obecnie nie jestem w stanie wymiecnic jakie to beda tytyły ale bedize ich masa:). Szczegóły niebawem
-Pokaz sztuk walki Ryu-Te Kempo Karate(prowadzi Ludwik Orthwein II DAN)
-Oczywiscie reszta leci po standardzie czyli wydawnictwa, konsole itp
-Cosplay i różne konkursy(m.in Rysunków, wiedzy o danej animie czy mandze, karaoke)
-Bedzie rownież konkurs Otaku : The Gathering
Ostatnio zmieniony wt 25.01.2005 13:15 przez Zielu_kagebushi, łącznie zmieniany 1 raz
Light your way in the darkness with the pryers of burning heretics
Zielu_kagebushi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: śr 29.12.2004 13:31
Lokalizacja: WaWa

Postautor: Azirafal » pt 21.01.2005 13:00

Hmmmm... Nigdym nie był na żadnym konwencie (pierwszy i jedyny dotąd raz, to WSK w marcu zeszłego roku). Jak nie będę pracował i nic lepszego do roboty miał, to może nawet się skuszę na odwiedziny 8)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sorden » ndz 23.01.2005 23:05

No prosze panstwa... zaczynam sie nad tym konwentem powaznie zastanawiac :D
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Zielu_kagebushi » czw 03.03.2005 18:21

No konwent juz za tydzeń , mam nadizeje ze zaszczycycie mnei swoja obecnością..:) jak narazie to szykuje swoj panel... odwiedzcie strone www.pacon.animeworld.pl tam jest cały program i wsyztkie potrzebne informacje
pozdro
Light your way in the darkness with the pryers of burning heretics
Zielu_kagebushi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 4
Rejestracja: śr 29.12.2004 13:31
Lokalizacja: WaWa


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości