Magic Knights Rayearth

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Magic Knights Rayearth

Postautor: Avathar » czw 09.01.2003 16:42

Ostatnio (już drugi raz) widziałem , świetne moim zdaniem , zakończenie 1-szej serii. Uwielbiam takie smutne zakończenie przy których można trochę pomyśleć. Co Wy myślicie o tym serialu ?
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: hops » czw 09.01.2003 18:37

Nie mogę się wypowiedzieć, bo serial odstraszył mnie już w pierwszym odcinku, swoim zadziwiającym [IMHO] podobieństwem do błazeństw [w negatywnym tego słowa znaczeniu] jakich doświadczyłem przypadkiem ulegając namowom brata dotyczącym oglądania Sailor Moon.

Poza tym, rozwala mnie polski tytuł :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Jander » pt 10.01.2003 13:43

Ja przeszedlem gre MKR a anime widzialem pare odcinkow i jakos tak mi sie nie spodobalo.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Ann_Skeeter » śr 14.05.2003 17:47

A mi się bardzo podobało...=)
Może nie jest jakieś bardzo głębokie, wyszukane, wyjątkowe i oryginalne... ale swój klimacik ma. Prawda- polski tytuł trochę odstrasza, ale czego się nie robi dla japońskiej twórczości... i tytuł można przecierpieć.
A ja mam do MKR dziwny sentyment. Nie wiem czy to te wszystkie dobre opinie znajomych fanóff m&a, które słyszałam przed obejrzeniem, sentyment do Sailorek (pierwsze anime obejrzane;), czy jeszcze co innego, ale w każdym razie b. lubię to anime=)
,,Gdybym był Bogiem inaczej urządziłbym ten świat. Ale gdyby ktoś zapytał mnie- jak urządziłbyś ten świat? Nie przychodzi mi do głowy żaden nowy, lepszy pomysł.''/Hiroki Endo, Eden
Ann_Skeeter
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: śr 14.05.2003 17:22
Lokalizacja: Evermelt=)


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron