Seikai no monshu (Crest of the Stars)

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Seikai no monshu (Crest of the Stars)

Postautor: Sorden » pn 10.05.2004 23:13

hmm... ci co maja HYPERa, to wiedza co ta za anime... bo podobno juz leci... albo lecialo... no nie wiem... ja szczeze postanowilem to sciagnac po przeczytaniu recenzji w MANGAzynie.. i... i podobalo mi sie... bardzo spodobal mi sie pomysl... a pozatym lubie tzw "Space Opery"

Nie bede tu opisywal fabuly, bo musialbym troszke nad tym posiedziec :P Jednak musze przyznac, ze zaskoczyla nie swoja zlozonoscia... Na poczatku wydaje sie ze bedzie to zwykle anime o chlopcu (Jinto) w akademi Abh... a tu sie okazuje, ze glownym watkiem jest cos zupelnie innego... Przynajmniej mnie to zaskoczylo :P... Trzeba tez przyznac, ze w anime sa znakomicie przedstawione sceny batalistyczne !!! no poprostu czasem opadala mi szczeka, bo dawno tego nie widzialem w anime !!!

Teraz jestem w trakcie sciaganie squeli ktore nosza troszke inne tytuly, a mianowicie "Seikai no Senki (Banner of the stars)" oraz "Lost chapter of the stars"... mam nadzieje ze kontynuacja przygod Lafiel i Jinto bedzie mi sie podobac :D

Jaki sa wasze opinie :?: No oczywiscie zlych nie przyjmuje :twisted: :wink:

Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Lechu » śr 12.05.2004 22:03

Od moderatora też nie?

Coż, nie wiem czy to będzie zła opinia... po prostu widziałem tylko urywki, bo:
Postacie są szkaradne. Po prostu nie dam rady tego oglądać, jak widzę te pokraki. Szczerze, jakoś mnie odpycha od tego anime - to raz
Oglądanie anime w TV, a szczególnie na hajperze, ciężko mi idzie :P - to dwa. Pewnie przez lektora ;)

Chyba mam odchyły jakieś od ciągłego oglądania na monitorze :?
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Sorden » śr 26.05.2004 23:16

oj Lechu... jak ci sie moze niepodobac ta specyficzna kreska... powiem szczeze, ze jreska mnie sie akurat podoba,
hmm... moze to dlatego, ze jakos nigdy nie podchodzilem do anime od strony kreski... :P
A tak na marginesie, to Abh sa zajebisci :P zajebiscie wygladaja :P

no dobra, przejdzmy do rzeczy... obejzalem wlasnie kontynuacje...
Banner of the stars jest kontynuacja wydazen... zobaczycie tu jak Lafiel dowodzi swym malym stateczkiem szturmowym, a Jinto bedzie ja wspieral duchowo i sluzbowo (jako oficer zaopatrzenia)...
Poznajemy tu specyfike Abh... ich sposob rozumowania... i historie rodow, oraz ich przedstawicieli... Oczywiscie dalej swietne sceny batalistyczne !!!

Banner of the stars II to oczywiscie nastepna kontynuacja, ale tym razem Lafiel staje sie pelnomocnikiem feudalnego lorda na pewnej planecie wieziennej ;)... oczywiscie wiele sie tu wydzay... i wkoncu zaczyna sie tu rozwijac watek milosny... "Abriel" choc nie placza, tu wkoncu zaplacza :D

Polecam... kontynuacje swietne.. kazda saga uzupelnia to czego nie bylo w poprzedniej... jednym slowem, dostajemy to czego chcemy...

p.s. nie zrarzajcie sie kreska... wedlug mnie, to anime jest specyficzne i taka kreska do niego pasuje... wkoncu Abh nie sa ludzmi... a moze sa, ale uleprzonymi... to juz sami stwierdzicie po obejzeniu...

Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości