Interstella 5555 (The 5tory Of The 5ecret 5tar 5ystem)

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Interstella 5555 (The 5tory Of The 5ecret 5tar 5ystem)

Postautor: Sorden » pn 10.05.2004 22:43

No prosze panstwa, wpadlo w moje rece pewne cudenko ! A mianowicie "Interstella 5555". Ja jak nietrudno zauwazyc, jestem zachwycony ! Jestem wielbicielem grupy Daft Punk i musze przyznac, ze plyta Discovery dosc dlugo goscila na mojej liscie !
O ile sie dobrze orietuje, za kreske jest odpowiedzialny Leiji Matsumoto... no musze przyznac, ze niczego nie mozna zarzucic !!!
Scenariusz jest dopasowany wrecz znakomicie do plyty... mozna odniesc wrazenie ze to muzyka byla nagrywana pod to anime... jednak tak nie jest... Jest poprostu tak jak to sobie wyobrazalem !!!

Co do historii, to nie jest to nic zlozonego... no w sumie nie mozna bylo sie czegos wiecej spodziewac... wkoncu w tym anime jest tylko obraz i muzyka :D

Podsumowujac
Jesli lubicie Daft Punk, to bedziecie zachwyceni... jesli nie, to muzyka moze was trohe draznic... Ja jestem zachwycony !!!

Polecam !
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Lechu » śr 12.05.2004 22:12

Samego anime nie widziałem, ale przypadkowo trafiałem czasem na teledyski.
Ładne to było, widać że zrobione porządnie i z sensem (nie to co ten stary gniot - był to teledysk z fragmentów z GitSa, a muza to jakieś techno, po którym wszyscy myśleli że to z OSTa do GitSa :) ).
Czy lubię Daft Punka? Nie mówię że nie, mam z nim miłe wspomnienia ze średniej szkoły (towarzyszył nam na warsztatach często :) )więc i muzyka mnie nie drażniła (nawet się zdziwiłem nieco), a i graficznie było jak najbardziej w porządku. Leiji Matsumoto to klasyka, widać to po nieco staromodnym designie postaci, ale to pasuje do teledysków i to bardzo.
Fajny patent z tym, że kolejny teledysk jest następną częscią historii, i dopiero z kolejnym singlem widziało się ciąg dalszy (widziałem chyba ze 3 teledyski, nie wiem czy jest więcej).

Ogólnie - ciekawe wyjście anime na scenę pozajapońską (ale durne określenie :P ), mogło by więcej takich akcji być :)
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Sorden » pn 17.05.2004 18:26

byly 4 teledyski ;)
Jesli ci sie podobalo, to bierz sie do sciagania, jest to naprawde ladnie rozwiniete !!! Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Azirafal » pn 17.05.2004 18:52

Mnie się wydawało, że były tylko trzy. W tym, boski "Aerodynamic"... Miałem przez dość długi czas nadzieję, że coś z tego zrobią, bo przesłuchałem później albumik i stwierdziłem, że możnaby coś z tego zrobić :] Będę musiał sobie w końcu d kogoś załatwić...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sorden » pn 17.05.2004 20:49

byly napewno 4... pamietam jakby to bylo dzis :p...
a dokladniej, 4 teledysk byl do pisenki "Harder, Better, Faster, Stronger"
Opowiadal on, o tym jak z niebieskich muzykow zrobili muzykow o bardziej ludzkich kolorach :P

p.s. nie wiem jak to inaczej ujac :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości