Gierki

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Gierki

Postautor: szambel » sob 04.01.2003 23:38

Wchodzicie czasami na http://www.cin25.prv.pl albo inne adresy? Pełno tam różnych gierek dragonballowych, pokemonowych, evangeliony itd. Co o nich sądzicie. (IMO są super)
szambel
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: sob 04.01.2003 23:12

Postautor: Lechu » ndz 05.01.2003 0:03

szmabel, ten adres mogłeś sobie darowac, i tak nic nie wnosi do dyskusji. A żebyś wiedział że Cin ma i tak problemy ze swoją stroną bo ludzie ostro od niego ściagają, to byś nie wciskał tu reklamy. Usuń ten adres i będzie git.

Co do gierek to wolę objerzeć anime, do gierek mnie jakoś nie ciagnie. Mam inne lepsze gry do grania. Owszem czasem próbuję grać w coś takiego ale tylko z czystej ciekawości. I tak taka gra nie trzyma mnie dłużej niż pare minut.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: RaF » ndz 05.01.2003 0:12

Ok, niech ten adres na razie zostanie, jako że jest częścią pytania. Postaraj się szambelu na przyszłość nie dawać adresów (bo to pachnie spamem), chyba, że będzie to naprawdę koniecznę bądź wynikało będzie z samego tematu i dyskusji. No i o ile nie będzie się to kłóciło z regulaminem.
Wszystko po to, żeby nie utrudniać życia innym ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron