Armitage III (OVA)

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Armitage III (OVA)

Postautor: Azirafal » pt 26.03.2004 11:44

W00t! Obejrzałem i szczerze powiem, iż nie żałuję, że tak długo czekałem by w końcu położyć swoje łapska na tym anime! :twisted: Było tam wszystko to czego się spodziewałem i troszkę ponadto nawet. Nie ma to jak akcja, panienki (a przynajmniej jedna, fajniutka, "ass-kicking" panienka), roboty i Mars przyszłości! Było może kilka rzeczy, które mi nie pasowały (zwłaszcza sama samiutka końcówka... SPOILER!!! ==>zupełnie nie spodziewałem się happy endu, po takiej nawalance; to nie powinno się było tak skończyć :/ ale może i lepiej, dzięki temu mamy [ponoć równie zajebistego] sequela!). Nawet dość uboga muzyczka świetnie pasuje do klimatu (mimo, że to głównie j-rock spodobała mi się; Lechu się zaraz ucieszy, bo powiem nawet, że końcowy utwór z 4 OVY [śpiewany przez seiyuu Armitage zresztą] mi się spodobał! :twisted: ). Zaprawdę powiadam Wam - nie ma to jak dobre cyberpunkowe anime, by poczuć się dobrze! :twisted:

P.S. No to teraz tylko znaleźć kogoś kto ma (bądź ściągnąć samemu) Armitage III: Dual Matrix. Louzik... 8)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » pt 26.03.2004 14:05

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ileż to lat temu ja to widziałem :roll:
Z sześć będzie - jeszcze na VHS, miałem bodajrze oryginalne kasety. Stare dzieje, niewiele już pamiętam z tego anime.
Khe khe khe, gdzie moja laska... :wink:

A poważniej rzecz ujmując - tak, widziałem to raz, na widzieło, podobało mi się - nic dziwnego, trudno żeby jakieś anime w tamtych czasach się nie podobało (bo dobre anime robili wtedy, jakby ktoś nie zrozumiał!). A Armitage to już legenda praktycznie.

Jak dla mnie osobiście było wporządku, fajny klimat, niczego sobie fabuła, oczywiście obowiązkowe dramaty i dylematy, nic do zarzucenia zbytnio nie ma, może poza tym że ja w cyberpunkach nie gustuję, to i ciut mniej przez to mi się podobało ;)

Heh, ciekawe czy mam gdzieś jeszcze to przegrane..
Pamietam w którymś z pierwszych Kawaii było sporo o Armitage, nawet soundtrack opisali. Człowiek wtedy myślał: cholera, to nawet płyty z soundtrackami robią... tylko po co mi to, jak samo anime dorwać to był wyczyn :P
Cóż, czasy się zmieniają.....

Potraktujcie to jako zrzędzenie starego dziada, co już niejedno widział ;)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Azirafal » pt 26.03.2004 21:28

No ba! Ja też pamiętam tego starocia Kawaii! W tamtym właśnie numerze ujrzalem Armitage III recenzję i się zakochałem. Przecież dlatego właśnie Armitage III było pierwszym anime jakim szukałem na tym forum (pamiętasz te czasy, Lechu? :) ). Przez prawie 10 lat do Armitage płakałem, to jakbym mógł teraz się nie cieszyć, że obejrzałem, tym bardziej, iż naprawdę zarąbiste jest! :twisted: :twisted: :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sorden » sob 27.03.2004 1:23

Hmm... Armitage III "Poly Matrix" i "Dual Matrix"... widzalem skrucona wersje OVA "Poly Matrix".... i musze stwierdzic, ze poza kilkoma rzeczami ktore mnie draznily (kreska) to mi sie podobalo :P
Armitage III "Dual Matrix" Podobal mi sie o wiele bardziej pod wzgledem wykonania... fabula tez niczego sobie... mysle ze zajebisty squel :P

Hmm... ostatnio staje sie juz wybredny... tzn, nie ogladam juz badziewia i nie podniecam sie az tak badziewiem jak kiedys... Jednak Armitage III do badziewia nie mozna zaliczyc... nie jest moze to GitS, ale nie wiele mu do niego brakuje !!!

Polecam tym co jeszcze nie widzieli... warto !!!

p.s. dzieki wam zauwazylem, ze maja Armitage II "Poly Matrix" sie popsula :((( musze sciagnac to jeszcze raz, ale tym raze OVA :P

Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron