Gunsmith Cats

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Gunsmith Cats

Postautor: werather » ndz 29.02.2004 15:53

Nie wiecie ile manga ma tomow ? Chodzi mi o oryginal a nie jakies tam pociete badziewie. I jak wam sie wogole podoba ?:P
Awatar użytkownika
werather
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: czw 13.02.2003 21:09

Postautor: Azirafal » ndz 29.02.2004 16:40

Na razie wydano w Polsce 4 tomy. Wszystkich jest chyba 9.

Trochę ciekawe, a trochę irytujące. Niezła akcja, kilka ciekawych pomysłów. Ale standardowe główne bohaterki (młode panienki z giwerami, w tym jedna malutka dla miłośników "małych dziewczynek" :twisted: ile można?), za dużo szczegółów i szczególików a propos broni. Jakby zabrać te wszystkie detaliki na temat broni, to ta manga byłaby dwa razy cieńsza i okazałoby się, że praktycznie nie ma nic innego do zaoferowania (bo historyjki są dość średnie, nie do końca logiczne a tym bardziej zupełnie nieprawdopodobne...). Doczytam do końca, jeśli nadal będą się pojawiać w Polsce, ale nie jestem fanem tego typu mangi.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: clown » czw 18.03.2004 21:51

no z tego co wiem to gunsmithow jest 8 tomow(choc mylic sie moge)Mi osobiscie nie przeszkadzaja te detale giwer o ktorych piszesz(ba wrecz przyciagaja) to wrecz polowa smaczkow tej mangi.druga polowe stanowia eczczciowe(czy jak to tam napisac :wink: )scenki z ta "mala dziewczynka".to troche jak niektore filmy akcji.jak sie przymknie jedno oko i zrobi shutdown jednej polkuli mozgu to spoko sie da to strawic:]inna sprawa jest koszmarne egmontowskie wydanie :(od 3 tomu to sie na to patrzec nie da
We came to pottie...we came to pottie down your throat
Awatar użytkownika
clown
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: czw 18.03.2004 21:08

Postautor: kOsmos » czw 18.03.2004 22:48

clown pisze:no z tego co wiem to gunsmithow jest 8 tomow(choc mylic sie moge)Mi osobiscie nie przeszkadzaja te detale giwer o ktorych piszesz(ba wrecz przyciagaja) to wrecz polowa smaczkow tej mangi.druga polowe stanowia eczczciowe(czy jak to tam napisac :wink: )scenki z ta "mala dziewczynka".to troche jak niektore filmy akcji.jak sie przymknie jedno oko i zrobi shutdown jednej polkuli mozgu to spoko sie da to strawic:]inna sprawa jest koszmarne egmontowskie wydanie :(od 3 tomu to sie na to patrzec nie da


nie wierzcie mu !!!! Mi też tak mówił ,a potem straciłem całe pieniądze na wyścigach ... :| ( ups... chyba nie ten dział )
Obrazek
Awatar użytkownika
kOsmos
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: czw 18.03.2004 21:54
Lokalizacja: Urza's Mines

Postautor: clown » czw 18.03.2004 23:00

nie wierzcie mu !!!! Mi też tak mówił ,a potem straciłem całe pieniądze na wyścigach ... :| ( ups... chyba nie ten dział )


oooj zaammknij sie :wink:
We came to pottie...we came to pottie down your throat
Awatar użytkownika
clown
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: czw 18.03.2004 21:08

Postautor: Azirafal » czw 18.03.2004 23:32

Ja jestem miły i na wasze pogaduszki offtopowe bym uwagi nie zwrócił większej (ot, dostalibyście przyczka w łeb i tyla!), ale uważajcie... Lechu jest o ileż mniej tolerancyjny, i nie zdziwię się wcale, jeśli jutro ostatnie trzy posty znikną... 8)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » czw 18.03.2004 23:42

Nie znikną, dzisiaj jestem wyjątkowo łaskawy :)
Ale ostrzegam - jak to Azi napisał, jestem wrednym, chamskim, bezczelnym moderatorem-kastratorem, jade po postach jeśli choćby w 0,1% nie są na temat. Więc bym prosił o zachowanie jednak pewnego poziomu dyskusji ;)
No i witam na naszym forum.

Co do Gunsmith Cats (żeby nie było że zły przykłąd daję) - widziałem kilka odcinków OAVki, daaaaaaaaawno temu (jedne z pierwszych anime moich, jeszcze na VHS). Fajne było jak na tamte czasy (co wtedy nie było fajne, jak sie Sailormoon z zapartym tchem oglądało?). Teraz pewnie obejrzałbym i klasycznie skomentował - teraz już takich anime nie robią :)
Komiksy mnie nie kręcą, a ten to już wogóle :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Azirafal » wt 13.04.2004 20:32

Zgodnie z prośbą naszego drogiego moda, przenoszę moje posty z innego topika, który obecnie nadaje się już do kasacji... Delete away, my friend!

Bardzo fajne 3 OVY. A nawet powiedziałbym, że całkiem, całkiem. Sporo ciekawsze i śmieszniejsze niż manga. Nie było dużo Ray'a (to akurat szkoda), prawie wcale Kena (ojej, jak mi przykro ), zero "przewoźnika" (szkoda, kul gaj z niego ) mało ecchi, mniej pierdół - i od razu troszkę lżej na sercu. Podobało mi się. O wiele bardziej niż manga... (podziękowania dla kOsmosa za pożyczenie tego anime; respect - booyakasha!) Polecam każdemu, ma naprawdę super klimat, niezłą ("klimatyczną"?) muzyczkę i ogólnie trzyma niezły poziom. Zwłaszcza niektóre animacje nieźle kręcą w głowie. Siuper :D

Edit przez wiadomo kogo :] Usunąłem tamten, myślałem że będzie faza, ale jakoś usuwanie topików nie jest fajne ;_;
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości