Full Metal Alchemist

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Postautor: Shizm » sob 02.02.2008 16:30

Może to zasługa tego w jakiej kolejności poznawałęm anime i przed FMA nie było wiele serii które by akurat tej dorównały. Stąd pewnie zachwyt wielu osób, ponieważ poźniej pojawiały sie tytuły które przypadały coraz to większej społeczności miłośników anime (osobiście największą zagadką dla mnie jest popularność Elfen Lied :mrgreen: )
Cyrograf pisze:Jest ono lekkie, przesycone akcją i humorem
Tak dla rozkręcenia dyskusji - wyjaśnij mi to zdanie, bo nie bardzo potrafie donaleść przyczyny takiej oceny.
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

-

Postautor: Cyrograf » pt 08.02.2008 14:02

Nooo...eeee...
Chyba naprawdę na siłę próbujesz pociągnąć temat. Nie wiem czy da się tu coś rozwijać. Lekkie, prównując do psychologicznych anime oraz to jak potraktowano główny temat anime. Lekko, nie starając się do niego podchodzić zbyt poważnie..
Humor i akcja... Hmmm.. No nie wiem.. Może dlatego, że BYŁ tam humor i akcja, prawie w każdym odcinku?
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Poprzednia

Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości