s-CRY-ed

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

s-CRY-ed

Postautor: Shizm » wt 25.11.2003 22:17

Topic moze na wyrost, bo raczej watpie, aby to ktos ogladal, ale Lechu zobaczy, pogadamy, moze ktos sie skusi o zessanie i obejzenie. Na wstepie musze powiedziec, ze juz pierwsze cztery odcinki daja jakies pojecie o serii.

Otoz rozchodzi sie tam o ludzi (albo nieludzi) zwanych Alter User-ami. Sa to ludzie z genetycznymi mutacjami (jak sadze) pozwalajacymi im w jakis sposob kontrolowac COS. Te COS-ie to dla kazdego jest inna rzecz: jeden ma jakas zbrojo-rekawice na lapie, drugi ma duzego (nie tak jak EVA, ale zawsze)robocika, inny ma zdolnosci umyslowe rozwiniete. Jednym slowem: "dla kazdego cos milego" (to bylo piec, ale :) ).
I nie jest to jakas glupia sieczka, gdzie sie leja i leja. Fajne powoli psychologiczne motywy sie wkrecaja i utracone uczucia tez sa.

Takie poprawne anime, dla mnie osobiscie bardzo ciekawe i jedno z lepsiejszych (ale ja nie duzo widzialem)

Pozdrawiam!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Re: s-CRY-ed

Postautor: hops » wt 25.11.2003 22:38

Shizm pisze:Takie poprawne anime, dla mnie osobiscie bardzo ciekawe i jedno z lepsiejszych (ale ja nie duzo widzialem)

Widziałem trochę, ale zrezygnowałem. Zrezygnowałem także z "E''s Otherwise", bo to był plagiat nie do przyjęcia.

Do Scryed jeszcze wrócę. Jak zaliczę pierwszy rok.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Shizm » wt 25.11.2003 22:45

No to dzieki za poinformowanie o plagiacie, napewno nie zapomne.

Co do powrotu, to nie trzeba na zaliczenie czekac, tylko raz w tygodniu sobie jeden zessac i obejzec, a koledzy na pewno sie uciesza z dyskutanta :mrgreen:

Jak mozna zapytac, to gdzie serie przerwales...
I dla czego cie od tego anime cos oderwalo :?:

Pozdrawiam
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: hops » wt 25.11.2003 22:51

Shizm pisze:No to dzieki za poinformowanie o plagiacie, napewno nie zapomne.

Zresztą, E''sa nie warto oglądać, nawet jeśli plagiatem by nie był.

Shizm pisze:Co do powrotu, to nie trzeba na zaliczenie czekac, tylko raz w tygodniu sobie jeden zessac i obejzec, a koledzy na pewno sie uciesza z dyskutanta :mrgreen:

Żebym jeszcze miał skąd ściągać od pierwszego odcinka...

Shizm pisze:Jak mozna zapytac, to gdzie serie przerwales...
I dla czego cie od tego anime cos oderwalo :?:

Bardzo wcześnie. Po prostu wydawało mi się bardzo konwencjonalne. Wiesz, byłem świeżo po seansach Cowboy BeBopa [zresztą też studia SUNRISE] i się przejechałem na tej serii... Teraz wiem, że z Cowboyem nic się równać nie może.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Shizm » wt 25.11.2003 23:14

hops pisze:Zresztą, E''sa nie warto oglądać, nawet jeśli plagiatem by nie był.

Zawsze jest cos wartosciowego w najbardziej niewartosciowych rzeczach.

hops pisze:Żebym jeszcze miał skąd ściągać od pierwszego odcinka...

Ja na szczesie pierwszego jeszcze na BT znalazlem ( http://anime.mircx.com/ ), a reszta z Kazy ciaglem. Tzn jeszcze ciagne, bo dopiero dziesiec mam.

Bardzo wcześnie. Po prostu wydawało mi się bardzo konwencjonalne. Wiesz, byłem świeżo po seansach Cowboy BeBopa [zresztą też studia SUNRISE] i się przejechałem na tej serii... Teraz wiem, że z Cowboyem nic się równać nie może.

No ja jakos nie moge mowic o konwencjonalnosci, bo za malo na takie slowa widzialem.
Co do samego ogladania, to ja jakos po pierwszym juz wiedziale, ze chce to miec, bo mnie sie holernie spodobal pomysl (o ktorym najpierw troche w necie poczytalem), no a pozniej sposob graficzny mnie urzekl. Podoba mi sie pomysl na to, zeby nie wazne postacie olac i rysowac dosyc chamsko, a z tlami i krajobrazami sie troche popiescic. Widac tez (IMO-bo moge sie mylic :mrgreen: ) komputerowki conieco.
Moze i to anime nie jest takie jak NGE, ale mi bardzo przypadlo do gustu (cos ja zaczynam porownywac s-CRY-ed do NGE, nie wiem WHY?, ale to raczej zle poronania, ale niestety jedyne jaki mi narazie przychodza do lba)

Pozdrawiam!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron