GHOST IN THE SHELL 2 !!!!

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

GHOST IN THE SHELL 2 !!!!

Postautor: Avathar » ndz 22.12.2002 20:33

Mangi nie kocham lecz "Ghost In The Shell" jest jednym z najlepszych tytułów jakie widziałem. Szykuje się część 2 !!

http://film.wp.pl/p/wiadomosc.html?id=50983
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Klarkash-ton » ndz 22.12.2002 20:35

Prosze mi z takimi topikami do dzialu manga!
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Avathar » ndz 22.12.2002 20:36

Klarkash <--- tego tytułu do Mangi nie da się zaliczyć ! Jest zbyt głęboki na takie coś !

EDIT !! Ten EDIT jest napisannyyyyyy dłuuuuugo po samym założeniu topicu i prosze o nie zwracanie uwagi na mój idiotyzm :D TNX !
Ostatnio zmieniony czw 10.04.2003 15:06 przez Avathar, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Klarkash-ton » ndz 22.12.2002 20:48

Avathar pisze:Klarkash <--- tego tytułu do Mangi nie da się zaliczyć ! Jest zbyt głęboki na takie coś !

Pozatym nie chcę dostawać odpowiedzi typu "Dragon Ball jest lepszy" , czy "Pokemon RULEZ". Potrzebuje ludzi z większymi horyzontami :)


Tam beda Ci sami ludzie co tu... moze z wyjatkiem mnie bo ja tam nie zagladam :P
A na temat tego filmu i tak tu nie bede dyskutowal. :D
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Avathar » ndz 22.12.2002 20:50

Klark <--- Try....
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » ndz 22.12.2002 21:06

Avathar pisze:Potrzebuje ludzi z większymi horyzontami


Hahahaha. Nawet jeśli mam traktować to jako żart, to wybacz ale w ustach człowieka który "mangi" nie lubi, ale wychwala GitSa, brzmi to dla mnie jak obraza. Mówiąc coś takiego jesteś wcale nie lepszy od tych "pokemon RULEZ". Dzięki Avathar, dzięki .... nic nie powiem więcej :(

I dawać mi ten topic do manga & anime.

PS. Mówisz o ANIME, GitS 2 to anime. Nie manga. Naucz się chociaż odróżniać.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Lechu » ndz 22.12.2002 21:11

A teraz na temat.

Zanim zobaczymy GitSa 2 polecam Ghost in the Shell Stand Alone Complex. Jest to seria telewizyjna, będąca jeszcze w trakcie emisji w Japonii, ale pierwsze odcinki są już dostępne jako fansuby. Seria ta jest zancznie bliższa mandze Shirow, niż film kinowy. Dlatego też ma nieco inny klimat, więcej humoru itp. Do tego przed paroma dniami w Polsce ukazała się manga Ghost in the Shell, wydana przez JPF. Wydanie to jest niestety kolekcjonerskie, liczy ponad 350 stron i trzeba zamawiać bezpośrednio u wydawacy. Dalej. W Japonii róznież ukazuje się własnie manga Ghost in the Shell 2 ( niejestem pewien na 100%).

PS GitS SAC ma niesamowitą muzykę niesamowitej Yoko Kanno. Opening (BTW śpiewany po rosyjsku) powala.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » ndz 22.12.2002 21:15

cóż , przepraszam. Mangi od Anime nie odróżniam bo mi to nie potrzebne. Lechu , proszę uświadom mnie , bo naprawdę nie wiem :|
I sorry , ale mnie poniosło :(
Jeżeli kogoś obraziłem to sorry ,ale dynia mnie dzisiaj nawala :|

EDIT !! J-W.
Ostatnio zmieniony pt 11.04.2003 19:12 przez Avathar, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Klarkash-ton » ndz 22.12.2002 21:33

To nawet ja wiem, ze manga to obrazki, a anime to obrazki ruchome czyli filmy...
dobrze gadam? :mrgreen:
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lechu » ndz 22.12.2002 21:35

No to zapamiętaj sobie, że fani mangi i anime to nie tylko fani DB i Pokemonów. Wręcz przeciwnie wielu z nas gardzi tymi produkcjami, bo kiedy człowiek zaczyna naprawdę intersować się japońską sztuką, dostrzega że jest znacznie więcej znacznie lepszych filmów czy komiksów (jak np GitS).

Zastanów się poważnie Avathar, może właśnie dlatego że jak twierdzisz nie odróżniasz mangi od anime, czy ogólnie nie lubisz tych rzeczy, przegapiasz wiele pożadnych filmów. Anime to nie tylko DB i Pokemon. Smutne jest to że wielu ludzi właśnie tak sobie kojarzy, a jeszcze więcej od razu klasyfikuje na podstawie tych dwóch seriali całą sztukę anime jako coś złego i niewartego zainteresowania. Anime i manga jest dziedziną tak rozlegą, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jak np ty GitSa. Wybacz te pierduły które słyszy się często, ale taka jest prawda.

A tak gwoli wyjaśnienia:
MANGA - to najprościej mówiąc japoński komiks, prawie zawsze czarno-biały
ANIME - to japońska animacja, film animowany, "kreskówka".
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Lechu » ndz 22.12.2002 21:37

Klarkash-ton pisze:To nawet ja wiem, ze manga to obrazki, a anime to obrazki ruchome czyli filmy...
dobrze gadam? :mrgreen:


Bardzo dobrze :D

-Patrz post wyżej-
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » ndz 22.12.2002 21:54

Senkju :)
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » ndz 22.12.2002 22:11

It łoz maj plerzer tu help ju :lol:

A tak przy okazji, ciekawostką jest że oprucz Production IG nad filmem będzie również pracowało Studio Ghibli (Totoro, Mononoke Hime). Zastanawiam się czy tylko jako wsparcie techniczne (którego notabene Production IG raczej nie potrzebuje) czy tez do GitSa 2 przyłoży swą mistrzowską ręke sam Hayao Miyazaki.
Połaczenie GitSa i Mononoke .... hmmmm..... musiałbym znaleźć coś więcej na temat tego o czym jest sama manga GitS 2, to by sporo wyjaśniło na temat filmu.
A póki co mamy GitS Stand Alone Complex.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

-_-'

Postautor: Lubek » wt 08.04.2003 17:31

Wyczytałem w Kawaii, że w Innocence prawdopodobnie nie będzie pani major, zaś film ma być o "zbliżeniu człowieka i maszyny na przykładzie nietypowej historii miłosnej". Czy ktoś może to potwierdzić/zdementować?


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Lechu » wt 08.04.2003 17:36

Hmmm trudno powiedzieć. Jesli się weźmie pod uwagę zakończenie GitSa 1, to w sumie pani Major już tak naprawdę nie ma i wtedy faktycznie trudno żeby w drugiej częsci grała dziewczynka. Chyba że zamienią jej ciało czy inne takie cyrki, ale wątpię.

Z drugiej strony miałem przyjemność oglądania mangi Ghost in the Shell 2 i z tego co zauważyłem pani Major tam jest. Niestety manga była w oryginale czyli z krzaczkami i nie wiem kompletnie o co tam chodziło.
Bardzo możliwe że GitS 2 będzie tak samo odbiegał od mangi jak film GitS 1, czyli nie da się przewidzieć co w nim będzie.
Pożyjemy zobaczymy.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » czw 10.04.2003 14:59

Ludzie !! Nie odświeżajcie tego Topicu!! AA!! Chyba usune moje poprzednie wypowiedzi !!

A co do samego GitS 2 , to tak sobie myśle czy zrobią ten sam klimacik co w 1... GitS SAC nie widziałem więc jakoś nie wiem czy TAKI klimat mi sie spodoba...co jak co ale jak 2 będzie podobna do 1 to napewno nie wyjdzie jej to na gorsze...

P.S. Czy ja właśnie odświeżłem ten wątek ?? :?
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

co?!

Postautor: Lubek » czw 10.04.2003 20:44

Ludzie !! Nie odświeżajcie tego Topicu!! AA!! Chyba usune moje poprzednie wypowiedzi !!

Hę? Dlaczego nie? Jeśli mnie interesuje kwestia, o której wyżej wspomniałem i dotyczy ona GitS'a właśnie, to czemu nie?

Hmmm... zastanawiam się, czy brać Kawaii za wiarygodne źródło informacji, bo właśnie wyczytałem, że jednak ciągle nie wiadomo, czy pani major wystąpi w drugiej części. Ehhh... Jakaś dziwna niekonsekwencja.


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Lechu » czw 10.04.2003 20:57

Lubek, zostaw Avathara, ten topik to jego niechlubna przeszłość i nie wracajmy do tego :) A on jak będzie próbował coś grzebać w postach to pożałuje :twisted:

Co do kawajca i jego wiarygodności to róznie z tym jest, ja już od jakiegoś czasu nie kupuję tego czasopisma, bo to co oni tam piszą można spokojnie w necie znaleźć. A że nie raz głupoty piszą :roll:

Co do obecności pani Major w Innocence to może oni mają jakieś wiarygodniejsze źródło, ja opieram się tylko na mandze GitS 2.
Zresztą skoro Miyazaki ma też brać udział w produkcji tego filmu to można być pewnym że bardzo mało wspólnego będzie miał z komiskowym pierwowzorem, podobnie jak pierwsza część. Czyli że wszystko jest możliwe. Dla mnie zresztą wszystko jedno czy ona tam będzie czy nie, ufam w umiejętności pana Oshii i mam nadzieję że a nią czy bez będzie to tak samo dobry film jak pierwsza część.
Zresztą jak narazie oglądam Stand Alone Complex i tam mam pani Major od zaj... no dużo bardzo :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » pt 11.04.2003 19:17

Co do GitS'a a szczególnie pani Major...jeżeli ma się pojawić w Ghoście to w jakiej formie ? Jako ta dziewczynka ? Czy może inaczej ?
Czy pojawi się także Man In White (... Bateau ...) ?? Moim zdaniem jest on jedną z "ciekawszych" (lubie ludzi z charakterkiem) postaci w GitS 1...

Lechu <--- Czy to groźba ??

Lubek <--- cóz...Lechu ma rację... ale moje nastawienie się ciut zmieniło...ciekawe przez kogo... prawda ??

P.S. Yaaaaay!! 300-a postów !!
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Lechu » pt 11.04.2003 19:29

Właśnie sobie pomyślałem że z tą dziewczynką to w sumie nie problem, bo liczy się chamsko mówiąc Mózg. Bateau wsadził mózg Major w ciało dziewczynki bo nie mógł znaleźć lepszego o ile się nie myle. Także jest to tylko kwestia przełożenia. Inna sprawa że psychicznie nie jest to już pani Major.....
Ja bym był za tym że może wezmą jakiś jeden elemencik z mangi i rozwiną do filmu, niekoniecznie z panią Major, możliwe żę wogóle będzie to cos zupełnie innego niż GitS 1. Niby po co brać do tego Miyazakiego :roll:

Avathar -> Chcesz Bateau obejrzyj SACa, tam kolo wymiata.
Avathar znów -> grożę w razie gdybyś wpadł na pomysł usunięcia tamtych postów albo coś w tym stylu. Chcesz to powiedź, wywalę je i już.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » pt 11.04.2003 20:01

Lechu pisze:Avathar znów -> grożę w razie gdybyś wpadł na pomysł usunięcia tamtych postów albo coś w tym stylu. Chcesz to powiedź, wywalę je i już.


No i co z tego wyjdzie ?? Cyferki mi opadną i już 301 nie będę miał :D A tak ten topic o wspaniałym filmie (chociaż tak myślę że XenoGears byłoby lepsze :D ) ma swój wyjątkowy klimat :D :D

Nawet jeżeli p.Major nie wystąpi , to mam nadzieje że znajdą postać nie tyle godną co wartą wstawienia na jej miejsce.

Co do kolegi Bateau to jeżeli w SaC jest jeszce BARDZIEJ wymiatający to lece szukać SaC'a :D.

Lechu <-- czy mógłbyś mi napisać jaka akcja dzieje się w SaC (tzn. tak w PRZYBLiŻENIU [ no spoilers pleasee]).
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Avathar » ndz 10.08.2003 12:40

http://kokaku.kidotai.free.fr/share/Innocence-Promo.mpg

Wszystkim zainteresowanym polecam. Trailer GitS 2. GitS2 będzie sie wabił Innocence.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: hops » ndz 17.08.2003 22:08

Trailer wygląda IMHO bardzo zachęcająco. Batou z kucykiem, nowy image pani Major, oszałamiająca grafika [mocno wspomagana komputerowym CG, ale cóż, taka moda zapanowała, a mnie się to nawet podoba (via Last Exile)], najprawdopodobniej ciekawa fabuła [a gdzieś coś takiego wyczytałem]... Żyć nie umierać, czekać niecierpliwie :) Niech Innocence ciałem się stanie!

PS: Mimo przerwy wakacyjnej postanowiłem napisać coś na tym forum [Avathar mnie, kurde, namówił ;)], gdyż zaskakująco niska jest frekwencja postowa... Lechu pewnie też ma wakacje i mu się statsować nie chce :) No nic, może ta prowokacja się powiedzie :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Avathar » pn 18.08.2003 11:06

Batou z kucykiem,

Nie zauważyłem ... a ! jest !
nowy image pani Major,

To to jest Major ?? :shock: :shock: Moim zdaniem CIUT niepodobna :P
oszałamiająca grafika [mocno wspomagana komputerowym CG, ale cóż, taka moda zapanowała, a mnie się to nawet podoba (via Last Exile)]

Musze przyznac grafa ładna...ale mi sie Last Exile nie podobało :P Po pierwszym odcinku usnąłem i zapomniałem :P :P :P :P :P
najprawdopodobniej ciekawa fabuła [a gdzieś coś takiego wyczytałem]... Żyć nie umierać, czekać niecierpliwie Niech Innocence ciałem się stanie!

Szczerze mówiąc jestem ciekaw co oni wymyślą po już dość ciężkim GitS 1... będzie ciężko znaleźć jakiś dobry temat :P który BTW byłby ciekawy .. .bo jak wiecie ... mnóstwo jest fajnych ... ale nudnych :P tematów :)
[Avathar mnie, kurde, namówił ;)]

Ja nic nie wiem ! Jestem niewinny i tej wersji będę sie trzymał :twisted: :twisted:

I mój drogi przyjacielu ... Lechu PRACUJE !! PRACUJE !! Od 8 rano do 6 wieczorem !! Poprośmy Budde aby pomógł mu przeżć te ciężkie dni !!

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: hops » pn 18.08.2003 17:10

Avathar pisze:To to jest Major ?? :shock: :shock: Moim zdaniem CIUT niepodobna :P

Spójrz na sloty z tyłu głowy i przypomnij sobie zakończenie jedynki. Ja tylko spekuluję, ale na mój wzrok, to raczej ona :)

Avathar pisze:Musze przyznac grafa ładna...ale mi sie Last Exile nie podobało :P Po pierwszym odcinku usnąłem i zapomniałem :P :P :P :P :P

Młodyś jeszcze i nie wiesz co dobre :P

Avathar pisze:Ja nic nie wiem ! Jestem niewinny i tej wersji będę sie trzymał :twisted: :twisted:

Panowie w białych szlafrokach już do Ciebie jadą :P

Avathar pisze:I mój drogi przyjacielu ... Lechu PRACUJE !! PRACUJE !! Od 8 rano do 6 wieczorem !! Poprośmy Budde aby pomógł mu przeżć te ciężkie dni !!

Wiem wiem, ale ja czasem lubie prowokować :) 3m się Lechu, jesteśmy z Tobą :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: hops » sob 29.11.2003 21:49

http://suprnova.dataracks.net/torrents/ ... ExtendedHQ)[Kotonoha]-avi.torrent

Rozszerzona HQ wersja trailera, który był tutaj omawiany. Jeszcze nie widziałem, ale słyszałem, że powala na kolana. Ściągamy, panowie!
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Sorden » ndz 30.11.2003 10:12

Oj hopsie... Dzieki za linka ! Obejrzalem i jestem pod wrazeniem !!!
Wyjebista grafa ! wyjebista muza ! Mam nadzieje ze wyjebista fabula !
Az chce sie na to czekac !
Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: hops » ndz 30.11.2003 10:45

Sorden pisze:Oj hopsie... Dzieki za linka !

Not at all. Pleasure is all mine :)

Sorden pisze:Obejrzalem i jestem pod wrazeniem !!!

Mi po prostu szczena opadła :)

Sorden pisze:Wyjebista grafa !

Widać, że to ostre CG, ale zrobione tak znakomicie, że nie razi ani trochę. A strzelanina w sklepie... Cudo! :)

Sorden pisze:wyjebista muza !

To na razie jedna piosenka, ale fakt, wyśmienita :)

Sorden pisze:Mam nadzieje ze wyjebista fabula !

O to jedno się obawiam, ale znając kunszt twórców GITSa, chyba bezpodstawnie.

Sorden pisze:Az chce sie na to czekac !

To czekamy :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Azirafal » ndz 30.11.2003 15:56

Ehem... A nie znalazłbyś (hej)hopsie drogi (odzwyczaję się, nie martw się... z czasem... :D ) linka nie-torrentowego? Coś... hm... do ściągnięcia normalnie? :mrgreen: Byłbym dźwięczny... :wink:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » ndz 30.11.2003 16:18

Trailer rozpierdala mówiąc krótko. Z początku wydawało mi się że to tylko jakieś lepsze wydanie SACa, ale potem szczękę z podłogi zbierałem. Szok.
Animacja urywa łeb. Klimat kopie w mordę. Nie mam najmniejszych obaw co do jakości sequela.
Muzyka raczej ma niewiele wspólnego z tym co będzie w filmie, bo kawałek użyty do trailera pochodzi z płyty która ukazała się chyba jakiś czas temu. Ale nie zmienia to faktu, że utwór jest przyjemny i doskonale pasuje.
Co do fabuły. Miałem przyjemność oglądać oryginalną wersję mangi GitS 2. I powiem że mi się nie podobała. Bałem się, żeby przypadkiem film nie był w takich klimatach. W sumie niepotrzebnie, bo raz - jedynka GitS miała niewiele wspólnego z mangą, to i dwójka też widać tak samo, dwa - fabuła dwójki powinna wynikać z zakońćzenia 1, a nie z mangi, która chyba ma zupełnie inną fabułę. Rozumiem, że Batou (którego notabene w mandze jakoś nie zauważyłem) jest tym razem głównym bohaterem. I cieszy mnie to niezmiernie, że Innocence będzie w klimatach pierwszego filmu, a nie mangi.

Teraz udam się na poszukiwania albumu pani Kimiko Itoh, bo mnie ta piosnka urzekła. Trzeba się czymś zająć czekając do wiosny, nie? :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » ndz 30.11.2003 16:20

Azirafal pisze:Ehem... A nie znalazłbyś (hej)hopsie drogi (odzwyczaję się, nie martw się... z czasem... :D )

Możesz nadal mówić mi hejhops, ja po prostu podpisywać się będę tylko jako hops :)

Azirafal pisze:linka nie-torrentowego? Coś... hm... do ściągnięcia normalnie? :mrgreen:

Jeżeli nie torrent, to pozostaje Ci tylko eMule [eDonkey 2000]:
ed2k://|file|[haWks-DisTrO]Ghost_in_the_Shell_-_Innocence_Trailer_(ExtendedH
Q)[Kotonoha].(osloskop.net).avi|58501120|F3DB49113D856E6071A13317FD55A21E|/

Azirafal pisze:Byłbym dźwięczny... :wink:

Wybacz, ale przynajmniej na razie nie znam źródła http-owego tudzież ftp-owego.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » ndz 30.11.2003 16:23

Aziiiiii zainstaluj torrenta, Aziii no nie bądź taki.... :P

Wiem że zara hops będzie pisał nastepnego posta, więc się wcisnę :mrgreen:

Aha, dobrze ze Innocence nie będzie miało wiele wspólnego z mangą :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » ndz 30.11.2003 16:25

Lechu pisze:Trailer rozpierdala mówiąc krótko. Z początku wydawało mi się że to tylko jakieś lepsze wydanie SACa, ale potem szczękę z podłogi zbierałem. Szok.

Napisałeś to w sposób, w jaki ja się bałem. Ale ująłeś moje wrażenia bardzo dokładnie :)

Lechu pisze:Animacja urywa łeb. Klimat kopie w mordę. Nie mam najmniejszych obaw co do jakości sequela.

Blood: The Last Vampire był dla mnie mistrzostwem świata, ale po tym co zobaczyłem w tym trailerku... World Cup powędrował do Production I.G. :)

Lechu pisze:Muzyka raczej ma niewiele wspólnego z tym co będzie w filmie, bo kawałek użyty do trailera pochodzi z płyty która ukazała się chyba jakiś czas temu. Ale nie zmienia to faktu, że utwór jest przyjemny i doskonale pasuje. (...) Teraz udam się na poszukiwania albumu pani Kimiko Itoh, bo mnie ta piosnka urzekła. Trzeba się czymś zająć czekając do wiosny, nie? :P

Jak znajdziesz, będę niezmiernie wdzięczny za podesłanie / poinformowanie mnie, gdzie ściągać :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: hops » ndz 30.11.2003 16:28

Lechu pisze:Aziiiiii zainstaluj torrenta, Aziii no nie bądź taki.... :P

Podłączam się do mantry: Aaaaaziiiiii! Dla Nas tego nie zrobisz?! ;)

Lechu pisze:Wiem że zara hops będzie pisał nastepnego posta, więc się wcisnę :mrgreen:

Skubany, zna mnie na wylot :) A to "wciśnięcie się" zapamiętam sobie, żebyś wiedział :P

Lechu pisze:Aha, dobrze ze Innocence nie będzie miało wiele wspólnego z mangą :P

Jaka anty-statsiarsko / anty-offtopicowa linijka. Jestem pod wrażeniem :)

PS: A ja czekam na suby końcówki Stand Alone Complex. No ruszcie zady, Śmiejący Się Ludzie!
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » ndz 30.11.2003 16:57

hops pisze:Napisałeś to w sposób, w jaki ja się bałem. Ale ująłeś moje wrażenia bardzo dokładnie :)

Bo ja jestem morderator i mi wolno :twisted: I wcale nie naduzywam swojej władzy. Tak wogóle to inaczej sie tego trailera opisać nie dało, a mi się też nie chciało lać wody w stylu: piekny, wspaniały, niesamowity bla bla bla Pod tym względem nasz język jest fajny. Jedno słowo zamiast 10 :mrgreen:

hops pisze:Blood: The Last Vampire był dla mnie mistrzostwem świata, ale po tym co zobaczyłem w tym trailerku... World Cup powędrował do Production I.G.

Taki dobry czy taki ładny? Bo jak coś to się nudzę, i bym coś obejrzał :D

hops pisze:Jak znajdziesz, będę niezmiernie wdzięczny za podesłanie / poinformowanie mnie, gdzie ściągać :)

Pupa, nic nie mogę znaleźć. Jestem pewien że gdzieś widziałem album tej pani na torrencie, ale wtedy człowiek był "młody i głupi", a teraz jak trzeba to torrenta nie ma :(
Poszukam jeszcze, ale obstawiałbym że gdzieś na IRCu na pewno siedzi. Tyle że ja tam szukać nie umiem :P

hops pisze: Dla Nas tego nie zrobisz?! ;)

Dla Nas i dla tego TRAILERA. Tego DZIEŁA SZTUKI. :mrgreen:

hops pisze:Skubany, zna mnie na wylot :) A to "wciśnięcie się" zapamiętam sobie, żebyś wiedział :P

Znam znam, bo bloga czytam. MUAHAHAAHAHAHAHA ;)
Powinieneś być wdzięczny, bo ja się wcisnąłem, i obaj zyskaliśmy posta przez to. A tak bym połączył dwa Twoje i tyle :P

hops pisze:Jaka anty-statsiarsko / anty-offtopicowa linijka. Jestem pod wrażeniem :)

U Ciebie przyjacielu za to żadnej nawiązującej do tematu nie widzę :twisted: I co? :P
Poza tym trzeba dobre wrażenie robić ;)

Idę trailera jeszcze raz obejrzę (żeby nie było offtopik :twisted: )
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Następna

Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości