GHOST IN THE SHELL 2 !!!!

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Postautor: hops » ndz 30.11.2003 17:43

Lechu pisze:Tak wogóle to inaczej sie tego trailera opisać nie dało, a mi się też nie chciało lać wody w stylu: piekny, wspaniały, niesamowity bla bla bla Pod tym względem nasz język jest fajny. Jedno słowo zamiast 10 :mrgreen:

Zabijasz nasz język! Na pohybel!!

Lechu pisze:
hops pisze:Blood: The Last Vampire był dla mnie mistrzostwem świata, ale po tym co zobaczyłem w tym trailerku... World Cup powędrował do Production I.G.

Taki dobry czy taki ładny? Bo jak coś to się nudzę, i bym coś obejrzał :D

W mojej wypowiedzi miało stać: "...znowu do Production I.G.", w końcu, to oni byli odpowiedzialni za cudowną animację Blooda. I to jest odpowiedź na Twoje pytanie :)

Lechu pisze:Poszukam jeszcze, ale obstawiałbym że gdzieś na IRCu na pewno siedzi. Tyle że ja tam szukać nie umiem :P

Jak nauczę się na koło ze wstępu do językoznawstwa, zbiorę siły i przewertuję zasoby IRCa ;)

Lechu pisze:Znam znam, bo bloga czytam. MUAHAHAAHAHAHAHA ;)

Że też Ci się chce :)

Lechu pisze:Powinieneś być wdzięczny, bo ja się wcisnąłem, i obaj zyskaliśmy posta przez to. A tak bym połączył dwa Twoje i tyle :P

Dzięki, jestem wdzięczny. Tym samym, dodając tego posta, stanąłem na granicy awansu społecznego: z Rycerza na Paladyna... :)

Lechu pisze:U Ciebie przyjacielu za to żadnej nawiązującej do tematu nie widzę :twisted: I co? :P

GITS:SAC miał być nawiązaniem do ontopica :)

Lechu pisze:Poza tym trzeba dobre wrażenie robić ;)

A prawda. Ale myślę, że wszyscy Cię już znają, więc aż takiego wrażenia robić nie musisz :)

Lechu pisze:Idę trailera jeszcze raz obejrzę (żeby nie było offtopik :twisted: )

No dobra, to ja zerknę szybciuteńko na IRCa :)

EDIT: Na IRCu cisza. Na http znalazłem takie info:
http://www.artistdirect.com/store/artis ... 93,00.html
No trudno, może Lechu będzie miał więcej szczęścia.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Manwe » ndz 30.11.2003 20:18

Nie miałem okazji ogladać jeszcze pierwszej części :), ale z tego co słyszałem to jest zajebi... anime, dzieki ze mi przypomniałes Av, ide zciągać :wink:
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Sorden » ndz 30.11.2003 22:04

Lechu pisze:Bo ja jestem morderator i mi wolno :twisted: I wcale nie naduzywam swojej władzy. Tak wogóle to inaczej sie tego trailera opisać nie dało, a mi się też nie chciało lać wody w stylu: piekny, wspaniały, niesamowity bla bla bla Pod tym względem nasz język jest fajny. Jedno słowo zamiast 10 :mrgreen:


Troche mi teraz glupio :cry: Moje wypowiedzi to bla bla bla ;(
No to napisze cos wiecej...
Muzyczka: NIe znam wykoanawcy, jednak musze przyznac, ze piosenka byla dosc przemyslana... Bardzo ladnie dobrana ! Jednak musze stwierdzic, ze sa leprze piosenki ! Ale po cichu mam tez nadzieje, ze OST z GirS 2 nie bedzie gorszy ! Moze wiecie kto komponuje muze do GitS 2 ?

Grafika/Kreska: Hmm... Znawca w sumie nie jestem, ale mam uraz do nadmiernego wykorzystywania grafiki 3d w Anime... Jakos nie pasuje mi polaczenie kreski z animacja 3d... Czasami wrecz razi ! A tu nagle takie cudo... Powiem szczeze, ze ten trailer mnie milo zaskoczyl ! Mysle, ze tym razem naprawde im sie to udalo ! Poprostu profesjonalna kreska z profesjonalna grafika ! A nie jakis gniot z budrzetem na grafe !

Fabula: NIe znam fabuly... nie czytalem Mangi GitS 2... Jak narazie nie przeczytam... Nie chce sie zniechecic :P

Pzdr! Mam nadzieje ze tym razem moja odpowiedz kogos usatysfakcjonuje :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: hops » ndz 30.11.2003 23:08

Sorden pisze:Moze wiecie kto komponuje muze do GitS 2 ?

THEME SONG: Kimiko Itoh / "Follow Me" (SMJI)
MUSIC BY: Kenji Kawai
http://www.productionig.com/innocence.php

PS: Woo-hoo 500 post! Let's party! :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Azirafal » pn 01.12.2003 15:21

:P Co to mnie wszyscy do tego torrenta tak zachęcają, co? Czy to aby nie jaki wiruch? Może trojanik, jak ten z topiku o kanale Katedry na IRC'u? :twisted: Już ja Was znam, szubrawcy!!!

A ja hopsa bloga czytałem swego czasu, po czym zupełnie o nim zapomniałem :P

I skończcie z tymi cycatymi postami - jeden taki topik już macie 8)

Emmm... To co? Nikt nie ma linki html'owej do tego trailera SitS'a 2? :lol: (ha! nie byłem OT!!! 8) )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Manwe » wt 02.12.2003 22:32

/Zassałem i dopiero ot co skończyłem oglądać GITS, pierwszą część, no powiem krótko ze czekam na następną, zatkała mnie ta manga totalnie, strasznie mi sie podoba. Kreska itp - miodzio poprostu. :wink:
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: hops » ndz 28.12.2003 9:31

http://anime.mircx.com/download/c044f82 ... e10f41898d

Kolejny teaser Innocence. Link do torrenta. Wielkość jakieś 20MB. Jakość... Bajka. Warto ściągać :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Sorden » pn 11.10.2004 23:03

No i stalo sie :D
Obejzalem wkoncu GitS 2 !
hmm... teraz mam problem... nie wiem co o nim napisac :D

moze zacznijmy od muzyki :
Kenji Kawai portrafi robic piekna muzyke... szczegolnie jesli chodzi o wykozystanie motywow typowo japonskich... Mnie to uzeka... niektorych zraza... jednak uwazam ze muzyka jest pieknie dopasowana... no moze z malym wyjatkiem... nie podobaja mi sie utwory z dzwonami ... ale to nigdy mi sie nie podobalo... jednak bardzo ladnie to zgrali z akcja :D

Kreska: Malo kreski... i nieciekawa... widzialem lepsze anime pod tym wzgledem... tu mnie tu mnie troche draznila kreska... no... moze z malymi wyjatkami... jednak nie byla najciekawsza

Grafika... no i tu trzeba przyznac ze zapierala dech w piersiach....
tego nie da sie zapomniec...

JEDNAK:
Mam wrazenie ze strona wizualna przycmila fabule... czasem mialem dosc kolorowych krajobrazow... moze to i piekne, ale czasem odnosilem wrazenie ze bylo ego ciut za duzo ! (hmm... moze to znow wrocila moja niechec do komputerowej grafiki w anime... no nie wiem...)
Powtorze jeszcze raz... Bylo to piekne, jednak wydaje mi sie ze tworcy mogli troszeczke bardziej rozwinac fabule ! zamias skupiac sie na stronie wizualnej!

o fabule nie bede pisal... mysle ze kazdy powinien to obejzec... bo nawet jest warta uwagi... wpraawdzie trosze uprostrzona, ale to i tak pozycja z gornej polki ! (oczywiscie mowimy o anime :D)

Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia

Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron