Mangowe rozmowy offtopikowe :P

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Mangowe rozmowy offtopikowe :P

Postautor: hops » pn 27.10.2003 21:46

Lechu pisze:Yo hops

Kopę lat Lechu ;)

Lechu pisze:takie wygłupy to cecha każdego tasiemca. Sailormoon (jak nie patrzeć 200 odcinków), też miała kilku rysowników. Odcinki kluczowe były porządnie narysowane, a reszta momentami tragicznie.

A ja SM nie oglądałem. To chyba jedne z niewielu anime, po którym naprawde chce mi się wymiotować.

Lechu pisze:A to jest kolejny powód dla któego unikam Naruto - seria powyżej 26 odcinków to już nie dla mnie. Dlaczego? Bo większość (jak nie wszystko) co ściągne spawam na płyty - inaczej nawet nie zabieram się za ściąganie.

A mi szkoda płyt na anime ;) GITS:SAC nagrałem, OT i FMP też. Cowboya i LE też nagram. Ale nic poza tym. Coś do nagrania musi dawać prawdziwego kopa. Niewiele anime'ów takiego daje niestety ;(

Lechu pisze:Nie bardzo cieszy mnie wizja poświęcania kilkunastu płyt na Naruto. Że np o Inuyashy nie wspomne, ponad 120 odcinków chyba.

Gdybym oglądał na bieżąco od 1. odcinka, na pewno bym ściągał tego tasiemca. Strasznie nie lubie doganiać serii.

Lechu pisze:Do tego dochodzi fakt, że przy takim tasiemcu jest wiele odcinków bezwartościowych, kiedy człowiek po całym dniu ściagania ogląda, i żałuje że wogóle się fatygował.

Fakt: z 55 odcinków Naruto, tylko około 25 było wartych uwagi.

Lechu pisze:Jako odstresowywacz, to ja mam młode japonki :mrgreen: nie zajmują 160 mega, nie ściągają się 10 godzin i nie są tandetnie narysowane :P :wink:

Oto Lechu jakiego znamy ;)

PS:Oglądałeś Narutaru?
PS2:Z nowych serii polecam zwrócić uwagę na Full Metal Alchemist - będzie miał 52 odcinki, ale naprawde warto rzucić okiem.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » pn 27.10.2003 23:37

hejhops pisze:Kopę lat Lechu ;)

Znów cycate posty :D I coś czuję że to będzie topik o wszystkim oprócz Naruto ;)

hejhops pisze:A ja SM nie oglądałem. To chyba jedne z niewielu anime, po którym naprawde chce mi się wymiotować.

A ja tak, nic lepszego wtedy w TV nie leciało z anime. Teraz pewnie też bym spawa walnął na widok sajlorek :D

hejhops pisze:A mi szkoda płyt na anime ;) GITS:SAC nagrałem, OT i FMP też. Cowboya i LE też nagram. Ale nic poza tym. Coś do nagrania musi dawać prawdziwego kopa. Niewiele anime'ów takiego daje niestety ;(

Ja nagrywam wszystko - bo ściągam tylko te dające prawdziwego kopa :P Wiem, niezbyt wybredny jestem, a z drugiej strony nie oglądam byle czego - np Naruto :P Co do ostatniego zdania - fakt, coraz mniej naprawdę porządnych anime. Albo to my się starzejemy, albo japończykom kończy się talent.

hejhops pisze:Gdybym oglądał na bieżąco od 1. odcinka, na pewno bym ściągał tego tasiemca. Strasznie nie lubie doganiać serii.

Doganianie serii nie jest złe - bo nie trzeba czekać tydzień i więcej na nowe odcinki - masz od razu dostępną cześć. Ale tylko przy krótkich seriach. Wizja ściągania 55 odcinków niezbyt mnie cieszy jednak.

hejhops pisze:Fakt: z 55 odcinków Naruto, tylko około 25 było wartych uwagi.

Bo to tasiemiec :twisted:

hejhops pisze:Oto Lechu jakiego znamy ;)

Miło mi 8)

hejhops pisze:PS:Oglądałeś Narutaru?
PS2:Z nowych serii polecam zwrócić uwagę na Full Metal Alchemist - będzie miał 52 odcinki, ale naprawde warto rzucić okiem.

Ad PS2 - o nowych seriach pisałem w "Ciekawe anime...." :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » śr 29.10.2003 15:25

Lechu pisze:Znów cycate posty :D I coś czuję że to będzie topik o wszystkim oprócz Naruto ;)

Czegoś się Pan boi, Panie Moderatorze? :P

Lechu pisze:A ja tak, nic lepszego wtedy w TV nie leciało z anime. Teraz pewnie też bym spawa walnął na widok sajlorek :D

To już wtedy interesowałeś się anime? Świadomie? ;)

Lechu pisze:Ja nagrywam wszystko - bo ściągam tylko te dające prawdziwego kopa :P

A kłamie, aż mu się z uszu dymi :P

Lechu pisze:Wiem, niezbyt wybredny jestem, a z drugiej strony nie oglądam byle czego - np Naruto :P

De gustibus sialala ;)

Lechu pisze:Co do ostatniego zdania - fakt, coraz mniej naprawdę porządnych anime. Albo to my się starzejemy, albo japończykom kończy się talent.

Czasy się zmieniają. Amerykańska papkowatość zaszkodziła japońskiemu rynkowi animacji. Fanservice, wielkie piersi, duże giwery, szybkie samochody, dużo akcji i jeszcze więcej krwi - na to najbardziej napaleni są widzowie. Niestety.

Lechu pisze:Doganianie serii nie jest złe - bo nie trzeba czekać tydzień i więcej na nowe odcinki - masz od razu dostępną cześć.

Ale do tego trzeba mieć łącze :)

Lechu pisze:Ale tylko przy krótkich seriach. Wizja ściągania 55 odcinków niezbyt mnie cieszy jednak.

Właśnie. Dlatego często polityka "oglądanio-kasowania" jest całkiem na miejscu. Gdy człowiek chce odpocząć od anime intelektualnych, sięga po takie Naruto - niby robiony pod publiczkę, ale posiadający w swym "pancerzu" pewnego "ducha".

Lechu pisze:Bo to tasiemiec :twisted:

Nawet tasiemiec, jeśli odpowiednio przyprawiony, może być smaczny.

Lechu pisze:Miło mi 8)

Nie wątpię :D

Lechu pisze:Ad PS2 - o nowych seriach pisałem w "Ciekawe anime...." :P

A co z PS? Narutaru nie widziałeś? Przecież to anime w sam raz dla Ciebie :)

A Twój post w "Ciekawe anime...." już czytałem. I powiem Ci szczerze, że jakoś mnie nie ciągnie do tego co opisałeś. Tzn. Gunslinger Girl mam jeden odcinek, ale to mi się takie głupie wydaje, że sił nie mam do oglądania dalszych poczynań głównej bohaterki. A Tsukihime? Nie wiem, może dam temu szansę. Może :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » śr 29.10.2003 16:50

Damn, znów wziąłem Edit zamiast Quote, i bym Ci w poście namieszał :P

hejhops pisze:Czegoś się Pan boi, Panie Moderatorze? :P

Boję się spamu, morza statsu bezsensownego, postów krotszych niż dwa wyrazy, poświęconych pieknemu tematowi jakim jest dupa Maryni, napisanych językiem blogowo-nastolatkowym, połaczonym z błędami. pozbawionych logiki i jakichkolwiek przejawów myślenia u autora. O! :twisted:

hejhops pisze:To już wtedy interesowałeś się anime? Świadomie? ;)

Świadomie przyznaję się że to właśnie dzięki Sajlorkom uświadomiłem sobie że to się nazywa anime 8)

hejhops pisze:A kłamie, aż mu się z uszu dymi :P

Dobra, było parę takich nie dających kopa, ale to są błędy młodości których już nie popełnię 8) Dlatego nie liczcię że ściągnę Naruto :P

hejhops pisze:De gustibus sialala ;)

Nawzajem :P

hejhops pisze:Czasy się zmieniają. Amerykańska papkowatość zaszkodziła japońskiemu rynkowi animacji. Fanservice, wielkie piersi, duże giwery, szybkie samochody, dużo akcji i jeszcze więcej krwi - na to najbardziej napaleni są widzowie. Niestety.

Anime idzie w dwie strony - fanserwisu i udziwniania. Fanserwis to tak jak napisałeś, a udziwnianie jest wtedy, gdy twórcy wiedzą co przyciąga tych "lepszych" fanów (fabuła, postacie, klimat) i próbują z tego zrobić jakąś rewelację, a wychodzi im byle co, które gdzieś już kiedyś było, tylko w nieco innym wydaniu i do tego z brakiem tego "czegoś".
Wiem zamotałem - ale trudno to wyjaśnić.
hejhops pisze:Ale do tego trzeba mieć łącze :)

A my nie mamy? 8 godzin ściągania jednego odcinka to nie tak znowu dużo ;)

hejhops pisze:Właśnie. Dlatego często polityka "oglądanio-kasowania" jest całkiem na miejscu. Gdy człowiek chce odpocząć od anime intelektualnych, sięga po takie Naruto - niby robiony pod publiczkę, ale posiadający w swym "pancerzu" pewnego "ducha".

Raz: nie, nie będę kasował tego co ściągam. Kurde, ciagne jeden głupi odcinek, przez cały dzień/noc, jednocześnie starając się ograniczyć wtedy korzystanie z netu i rezygnując ze ściągania innych rzeczy, a który trwa 25 minut. I potem co? Dwa przyciski i wywalam to w pół sekundy? Ergh co to to nie. Wolę nic nie ściągać niż ściągnąć i usuwać :P
Dwa: "anime intelektualnych" nigdy za wiele :D

hejhops pisze:Nawet tasiemiec, jeśli odpowiednio przyprawiony, może być smaczny.

Jesteś tego absolutnie pewien? ;) Ja nie wiem czy był bym w stanie zjeść 10 metrowego mutanta który ma łeb najeżony kolcami i który potem będzie się zywił tym pysznym jedzonkiem które ja zjadam, i które będzie się ekhmmm rozmnazało za pomocą mego kibla? Więc dziękuję, tasiemców nie jadam :D
A tak na powaznie - nie, nie w moich warunkach. Daj mi więcej czasu, dłuższą dobę, szybsze łącze, będę zajadał się tasiemcami :twisted:

hejhops pisze:A co z PS? Narutaru nie widziałeś? Przecież to anime w sam raz dla Ciebie :)

PS pominąłem, bo nie widziałem :P Podobnie jak i wielu innych rzeczy. Powód? czytaj powyżej :)

hejhops pisze:A Twój post w "Ciekawe anime...." już czytałem. I powiem Ci szczerze, że jakoś mnie nie ciągnie do tego co opisałeś. Tzn. Gunslinger Girl mam jeden odcinek, ale to mi się takie głupie wydaje, że sił nie mam do oglądania dalszych poczynań głównej bohaterki. A Tsukihime? Nie wiem, może dam temu szansę. Może :)

Jak jeden masz, to wystarczy. Drugi to dokładnie to samo, tylko w innej kolejności. Ja pooglądam jeszcze trochę. Saikano było dużo dużo lepsze, ale brakuje mi tych klimatów :) A tu właśnie wychodzi na jaw to oczym pisałem wcześniej, o spadku jakości anime. Ot, kolesiom wpadł do głowy jakiś pomysł, w sumie niezbyt oryginalny, i wydaje im się że robią porządne anime. A robią tylko dobre, jakich wiele.
Tsukihime w sumie też powtarza stare schematy, ale jakoś mnie urzekło, i będę oglądał dalej :P

Idę kleić tachikomę. Yay!
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » śr 29.10.2003 17:48

Lechu pisze:Damn, znów wziąłem Edit zamiast Quote, i bym Ci w poście namieszał :P

Poznałbyś wreszcie moc mojego gniewu :P

Lechu pisze:Boję się spamu, morza statsu bezsensownego, postów krotszych niż dwa wyrazy, poświęconych pieknemu tematowi jakim jest dupa Maryni, napisanych językiem blogowo-nastolatkowym, połaczonym z błędami. pozbawionych logiki i jakichkolwiek przejawów myślenia u autora. O! :twisted:

Nie wiedziałem, że tak definiujesz moje OFF-topiki ;) Cholera, człowiek uczy się siebie przez całe życie. Nawet od innych :)

Lechu pisze:Świadomie przyznaję się że to właśnie dzięki Sajlorkom uświadomiłem sobie że to się nazywa anime 8)

Wow. To w tamtych dawnych latach, funkcjonowało w języku polskim takie określenie? Nawet jako zapożyczenie? ;)

Lechu pisze:Dobra, było parę takich nie dających kopa, ale to są błędy młodości których już nie popełnię 8) Dlatego nie liczcię że ściągnę Naruto :P

Stary, schorowany emeryt :P

Lechu pisze:Nawzajem :P

Ale kusi takie dyskutowanie, czyż nie? :)

Lechu pisze:Anime idzie w dwie strony - fanserwisu i udziwniania. Fanserwis to tak jak napisałeś, a udziwnianie jest wtedy, gdy twórcy wiedzą co przyciąga tych "lepszych" fanów (fabuła, postacie, klimat) i próbują z tego zrobić jakąś rewelację, a wychodzi im byle co, które gdzieś już kiedyś było, tylko w nieco innym wydaniu i do tego z brakiem tego "czegoś".

Dlatego w przerwach od anime oglądam "Futuramę". Wszystko już było, ale ma to coś :)

Lechu pisze:Wiem zamotałem - ale trudno to wyjaśnić.

Gdyby moja wykładowczyni od filozofii tak motała, wszystko byłoby zrozumiałe. Głowa do góry, towarzyszu ;)

Lechu pisze:A my nie mamy? 8 godzin ściągania jednego odcinka to nie tak znowu dużo ;)

Ale jak mam zamiar coś gonić, to tak odcinek po odcinku, a nie 25 oglądania, 7h35min czekania ;)

Lechu pisze:Raz: nie, nie będę kasował tego co ściągam. Kurde, ciagne jeden głupi odcinek, przez cały dzień/noc, jednocześnie starając się ograniczyć wtedy korzystanie z netu i rezygnując ze ściągania innych rzeczy, a który trwa 25 minut.

Mi komputer nie daje w nicy spać, więc go nie zostawiam. Konkluzja: nie mam takich dylematów jak Ty ;)

Lechu pisze:I potem co? Dwa przyciski i wywalam to w pół sekundy? Ergh co to to nie. Wolę nic nie ściągać niż ściągnąć i usuwać :P

Czy na dysku/płytach archiwizujesz każde mp3 jakie ściągasz?

Lechu pisze:Dwa: "anime intelektualnych" nigdy za wiele :D

Doszedłem do wniosku, że na studiach myśleć będę w czasie zajęć - w domu będę się relaksować. Oczywiście, z pewnymi wyjątkami :)

Lechu pisze:Jesteś tego absolutnie pewien? ;) Ja nie wiem czy był bym w stanie zjeść 10 metrowego mutanta który ma łeb najeżony kolcami i który potem będzie się zywił tym pysznym jedzonkiem które ja zjadam, i które będzie się ekhmmm rozmnazało za pomocą mego kibla? Więc dziękuję, tasiemców nie jadam :D

Ehh, widze, że kolega nie zna specjałów kuchni egzotycznej :P

Lechu pisze:A tak na powaznie - nie, nie w moich warunkach. Daj mi więcej czasu, dłuższą dobę, szybsze łącze, będę zajadał się tasiemcami :twisted:

Całkiem niedawno miałeś dłuższą dobę. I co? Zmarnowałeś!! :P

Lechu pisze:PS pominąłem, bo nie widziałem :P Podobnie jak i wielu innych rzeczy. Powód? czytaj powyżej :)

Narutaru ma 13 odcinków.

Lechu pisze:Jak jeden masz, to wystarczy. Drugi to dokładnie to samo, tylko w innej kolejności. Ja pooglądam jeszcze trochę. Saikano było dużo dużo lepsze, ale brakuje mi tych klimatów :)

W dalekiej przyszłości obejrzę sobie Saikano. W dalekiej ;)

Lechu pisze:A tu właśnie wychodzi na jaw to oczym pisałem wcześniej, o spadku jakości anime. Ot, kolesiom wpadł do głowy jakiś pomysł, w sumie niezbyt oryginalny, i wydaje im się że robią porządne anime. A robią tylko dobre, jakich wiele.

Potrzebujemy kolejnego Wolf's Raina i Last Exile'a z lepszym zakończeniem, co nie? ;)

Lechu pisze:Tsukihime w sumie też powtarza stare schematy, ale jakoś mnie urzekło, i będę oglądał dalej :P

Takowoż ja postaram się uczynić. Na Twoją odpowiedzialność :P

Lechu pisze:Idę kleić tachikomę. Yay!

Udowodnij nam potem jakimś zdjęciem, że nie był to słomiany zapał ;)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » śr 12.11.2003 23:58

Wyciąłem to z topiku o Naruto. Sordenowi się nie podobało nasza "okołonarutowa" "dyskusja" :)
Ekhm, a więc kontynuując...

hops pisze:Poznałbyś wreszcie moc mojego gniewu :P

Mogę teraz? ;)

hops pisze:Nie wiedziałem, że tak definiujesz moje OFF-topiki ;) Cholera, człowiek uczy się siebie przez całe życie. Nawet od innych :)

Raz - to są bezpodstawne lęki, dwa - jakbym to tak się twego offtopikowania bał, to bym dawno w kalendarz kopnął. Nie chcę narażać mego starego, emeryckiego serca :P

hops pisze:Wow. To w tamtych dawnych latach, funkcjonowało w języku polskim takie określenie? Nawet jako zapożyczenie? ;)

Baa, wtedy nikt nie znał nawet "joł"! Uwierzysz w to? Stary emeryt kitu nie wciska! :D

hops pisze:Stary, schorowany emeryt :P

Khe khe... sze co?

hops pisze:Ale kusi takie dyskutowanie, czyż nie? :)

Jak nie jak tak :P

hops pisze:Dlatego w przerwach od anime oglądam "Futuramę". Wszystko już było, ale ma to coś :)

Miałem kilka razy przyjemność. Rzeczywiście, przyjemny serial, ale jakoś mam pecha z namierzeniem go w TV.

hops pisze:Gdyby moja wykładowczyni od filozofii tak motała, wszystko byłoby zrozumiałe. Głowa do góry, towarzyszu ;)

Masz filozofię? Co do akurat tego cytatu. Bardzo możliwe że to jednak człowiek wyrasta. Widziało się już wiele, ZBYT wiele, i nic nie zaskakuje. Ehhh chciałbym być znów młodym, ambitnym fanem, jakie teraz piękne czasy dla takich nastały :roll:

hops pisze:Ale jak mam zamiar coś gonić, to tak odcinek po odcinku, a nie 25 oglądania, 7h35min czekania ;)

Lepiej 25 minut oglądania, tydzień czekania? Że o wybrykach A-K z LE nie wspomnę. Pamiętam jak SIGNa ściągałem - na spółkę z sąsiadem. On jeden odcinek, ja drugi w tym czasie :D A wczoraj brat, po obejrzeniu Tsukihime, przyszedł i mówi - gdzie reszta? Pytam - jaka reszta? Jeden odcinek na tydzień. Inna sprawa - jak już masz wsie odcinki, to niczego nie gonisz, one na Ciebie spokojnie czekają :D

hops pisze:Mi komputer nie daje w nicy spać, więc go nie zostawiam. Konkluzja: nie mam takich dylematów jak Ty ;)

Ja mam jeden dylemat - nie mogę spać przy WY-łączonym kompie. I do tego mam doła, jak na noc nic nie ustawie żeby się ściągało. Ile już razy komp stał w nocy na darmo włączony? :P Co innego, że w dzień przez ostatnie 4 miesiące nie mogłem, bo mnie w domu nie było.

hops pisze:Czy na dysku/płytach archiwizujesz każde mp3 jakie ściągasz?

yyy tak.

hops pisze:Doszedłem do wniosku, że na studiach myśleć będę w czasie zajęć - w domu będę się relaksować. Oczywiście, z pewnymi wyjątkami :)

Masz w takim razie szczęscie. Wracam do domu, i muszę kleić makiety, kreślić przekroje, rysować rzuty. Oczywiście moje wrodzone lenistwo sprawia, że jednak relaks ma priorytet :mrgreen:

hops pisze:Ehh, widze, że kolega nie zna specjałów kuchni egzotycznej :P

Ta? A gdzie takie dają?

hops pisze:Całkiem niedawno miałeś dłuższą dobę. I co? Zmarnowałeś!! :P

Że co? ściągłem całe 30 mega więcej niż w każdą inną dobę! :twisted:

hops pisze:Narutaru ma 13 odcinków.

Się zobaczy. Ale jak powiesz coś więcej. Sam tytuł i odrobina info na animenfo.com nic mi nie dają :P

hops pisze:W dalekiej przyszłości obejrzę sobie Saikano. W dalekiej ;)

W dalekiej przyszłości obejrzę sobie Narutaru. W dalekiej :P - żartuję oczywiście, ale w sumie tak można o wszystkim powiedzieć :P

hops pisze:Potrzebujemy kolejnego Wolf's Raina i Last Exile'a z lepszym zakończeniem, co nie? ;)

Oj, żebyś wiedział. Pytanie - ile anime ma porządne, godne całej serii zakończenie? Dochodzę powoli do wniosku, że źle robię. Źle, że stawiam akurat zakończeniu wysokie wymagania. W sumie anime ogląda się dla całości, a nie zakończenia. Co nie zmienia faktu, że się kitajcy mogą lepiej starać, a nie myśleć sobie: a tam, kij im w ryj, obejrzeli całość, myśmy zarobili, a że im się zakończenie nie spodoba? Phi. Powiemy że na DVD będzie inne/rozszerzone i jeszcze więcej zarobimy. Ha!

hops pisze:Takowoż ja postaram się uczynić. Na Twoją odpowiedzialność :P

I jak, uczyniłeś? Ja już 5 odcinek przerobiłem. Nadal mi się podoba :P

hops pisze:Udowodnij nam potem jakimś zdjęciem, że nie był to słomiany zapał ;) :wink:

Zdjęcia nie będzie. raz - dopiero uporałem się z bałaganem powstałym przez 4 miesiące mojej nieobecności i tachikoma czeka na sklejenie, dwa - nie mam jak zrobić fotosa z braku sprzętu. Ale coś wykombinuję :D (jeśli rezultat będzie wart pokazania :P )
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » czw 13.11.2003 20:35

Lechu pisze:Wyciąłem to z topiku o Naruto. Sordenowi się nie podobało nasza "okołonarutowa" "dyskusja" :)

Wiem, zauważyłem :)

hops pisze:Poznałbyś wreszcie moc mojego gniewu :P

Mogę teraz? ;)

Lechu pisze:Raz - to są bezpodstawne lęki, dwa - jakbym to tak się twego offtopikowania bał, to bym dawno w kalendarz kopnął. Nie chcę narażać mego starego, emeryckiego serca :P

Patrz, będzie się teraz czepiać, czepialski jeden, no! :)

Lechu pisze:Baa, wtedy nikt nie znał nawet "joł"! Uwierzysz w to? Stary emeryt kitu nie wciska! :D

Jesteś doświadczony życiem. Wierzę! Wierzę! :P

Lechu pisze:Khe khe... sze co?

Nic dziadku. Siądźcie. Odpocznijcie. Wszystko będzie dobrze :)

Lechu pisze:Jak nie jak tak :P

I takiej odpowiedzi oczekiwałem!

Lechu pisze:]Miałem kilka razy przyjemność. Rzeczywiście, przyjemny serial, ale jakoś mam pecha z namierzeniem go w TV.

Na Kaazie namierza się znacznie łatwiej. I lektor nie denerwuje. Polecam z całego serca :)

Lechu pisze:Masz filozofię?

A mam! Aj, boooli.

Lechu pisze:Co do akurat tego cytatu. Bardzo możliwe że to jednak człowiek wyrasta. Widziało się już wiele, ZBYT wiele, i nic nie zaskakuje. Ehhh chciałbym być znów młodym, ambitnym fanem, jakie teraz piękne czasy dla takich nastały :roll:

Obecne czasy są takie, że żal cztery litery ściska. Ja chce jeszcze jednego BeBopa. Od zaraz!

Lechu pisze:Lepiej 25 minut oglądania, tydzień czekania? Że o wybrykach A-K z LE nie wspomnę.

Jakoś przeżyłem. :)

Lechu pisze:Pamiętam jak SIGNa ściągałem - na spółkę z sąsiadem. On jeden odcinek, ja drugi w tym czasie :D

Ja nigdy nie miałem wspólnika w ściąganiu :(

Lechu pisze:A wczoraj brat, po obejrzeniu Tsukihime, przyszedł i mówi - gdzie reszta? Pytam - jaka reszta? Jeden odcinek na tydzień. Inna sprawa - jak już masz wsie odcinki, to niczego nie gonisz, one na Ciebie spokojnie czekają :D

Łeee. Nie ma tego wyczekiwa. Tego dreszczyku emocji, gdy po wejściu na Baka-Updates widzisz, że nowy fansub został wypuszczony. Ja to kocham :)

Lechu pisze:Ja mam jeden dylemat - nie mogę spać przy WY-łączonym kompie. I do tego mam doła, jak na noc nic nie ustawie żeby się ściągało. Ile już razy komp stał w nocy na darmo włączony? :P Co innego, że w dzień przez ostatnie 4 miesiące nie mogłem, bo mnie w domu nie było.

No mój to nieraz cały dzień chodzi. A właściwie, to cały czas cały dzień, oprócz nocy :)

Lechu pisze:yyy tak.

Uznajmy, że pytania nie było. :)

Lechu pisze:Masz w takim razie szczęscie. Wracam do domu, i muszę kleić makiety, kreślić przekroje, rysować rzuty. Oczywiście moje wrodzone lenistwo sprawia, że jednak relaks ma priorytet :mrgreen:

Nie mam szczęścia. Nauka to nauka, jakąkolwiek postać miałaby ona przyjmować :( A ostatnio nauki mam więcej. Koła się toczą w moją stronę.

Lechu pisze:Ta? A gdzie takie dają?

Moja Mama potrafi ugotować wszystko :)

Lechu pisze:Że co? ściągłem całe 30 mega więcej niż w każdą inną dobę! :twisted:

Chyba Ci łącze wymienili :)

Lechu pisze:Się zobaczy. Ale jak powiesz coś więcej. Sam tytuł i odrobina info na animenfo.com nic mi nie dają :P

Po intrze i pierwszym odcinku wygląda jak bajeczka o pokemonach. Potem robi się coraz mroczniej, a końcówka należy do jednych z najlepszych horrorów w historii anime. Rozwala. [btw, Aone-Triad wypuścili właśnie Narutaru 01 DVD, spróbuj :)]

Lechu pisze:W dalekiej przyszłości obejrzę sobie Narutaru. W dalekiej :P - żartuję oczywiście, ale w sumie tak można o wszystkim powiedzieć :P

Obejrzę Saikano jak tylko z łącza spadnie jedna albo dwie serie. Na razie za dużo tego...

Lechu pisze:Oj, żebyś wiedział. Pytanie - ile anime ma porządne, godne całej serii zakończenie? Dochodzę powoli do wniosku, że źle robię. Źle, że stawiam akurat zakończeniu wysokie wymagania. W sumie anime ogląda się dla całości, a nie zakończenia.

Dla mnie dobre zakończenia posiadały jedynie Trigun i Cowboy BeBop. Chociaż koniec .hack//SIGNa był tak szokujący, że także mi się w pewnym sensie podobał.

Lechu pisze:Co nie zmienia faktu, że się kitajcy mogą lepiej starać, a nie myśleć sobie: a tam, kij im w ryj, obejrzeli całość, myśmy zarobili, a że im się zakończenie nie spodoba? Phi. Powiemy że na DVD będzie inne/rozszerzone i jeszcze więcej zarobimy. Ha!

To odnośnie Wolf's Raina? :)

Lechu pisze:I jak, uczyniłeś? Ja już 5 odcinek przerobiłem. Nadal mi się podoba :P

Przyznaję się bez bicia, że jeszcze nie. Kusi mnie inne anime, ale i jego jeszcze nie ściągam. A podobno to jest "good shit".

Lechu pisze:Zdjęcia nie będzie. raz - dopiero uporałem się z bałaganem powstałym przez 4 miesiące mojej nieobecności i tachikoma czeka na sklejenie, dwa - nie mam jak zrobić fotosa z braku sprzętu. Ale coś wykombinuję :D (jeśli rezultat będzie wart pokazania :P )

Nie gadać, robić! :) Jakkolwiek miałoby to nie wyglądać, i tak chce zobaczyć, słyszysz, Panie Emeryt? ;)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Sorden » ndz 23.11.2003 22:26

hejhops, czemu zmieniles ksywe na hops ?
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: hops » pn 24.11.2003 7:37

Sorden pisze:hejhops, czemu zmieniles ksywe na hops ?

Bo "hejhopsa" już prawie w ogóle nie używam. A co, coś się nie podoba? :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Sorden » pn 24.11.2003 9:24

Hehe... Moze byc hops :wink:
Bede musial sie przyzwyczaic :P
Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: hops » pn 24.11.2003 14:13

Sorden pisze:Bede musial sie przyzwyczaic :P

Wiesz Sorden, za wiele to my nie rozmawialiśmy, więc oswajanie się z "hopsem" nie powinno Ci zająć zbyt wiele czasu :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Sorden » pn 24.11.2003 14:23

Hmm... no w sumie wiele tego nie bylo :D
Ale wizualnie musze sie przyzwyczaic :P Tak jak do nowego ukladu na forum :P
p.s. W sumie to bylem ciekaw czemu zmieniles ta ksywe... poprostu rzadko widzi sie jak ktos podejmuje taki krok :) Bylem ciekaw jakie byly tego powody :) Sorx za moja ciekawosc, ale nic na to nie poradze :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: hops » pn 24.11.2003 16:56

Sorden pisze:Hmm... no w sumie wiele tego nie bylo :D

Postanawiasz poprawę? :)

Sorden pisze:Ale wizualnie musze sie przyzwyczaic :P Tak jak do nowego ukladu na forum :P

To tylko zniknięcie 3 literek. Nic wielkiego :)

Sorden pisze:p.s. W sumie to bylem ciekaw czemu zmieniles ta ksywe... poprostu rzadko widzi sie jak ktos podejmuje taki krok :) Bylem ciekaw jakie byly tego powody :)

To przez mojego bloga, którego od początku podpisywałem ksywką "hops". Tak się z tym cholerstwem [blogiem] zżyłem, że zacząłem używać nie tylko tam - później okazało się, że wszystko podpisuje tymi 4 literami :) A poza tym "hops" to też filozof [ciekawe jest to, że miał takie samo spojrzenie na świat jak ja - ale o tym dowiedziałem się już po zmianie nicka] i angielski odpowiednik polskiego chmielu - czyli coś, co lubię :)

Sorden pisze:Sorx za moja ciekawosc, ale nic na to nie poradze :P

Nie ma sprawy. Cieszę się, że czymś zaitneresowałem mości Sordena :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Sorden » pn 24.11.2003 17:19

hops pisze: Postanawiasz poprawę? :)

Jasne ! O dzis bede rozmawial tylko z toba :wink:

hops pisze: tylko zniknięcie 3 literek. Nic wielkiego :)

Niektorzy by powiedzieli ze AŻ 3 literek :P

hops pisze: To przez mojego bloga, którego od początku podpisywałem ksywką "hops". Tak się z tym cholerstwem [blogiem] zżyłem, że zacząłem używać nie tylko tam - później okazało się, że wszystko podpisuje tymi 4 literami :) A poza tym "hops" to też filozof [ciekawe jest to, że miał takie samo spojrzenie na świat jak ja - ale o tym dowiedziałem się już po zmianie nicka] i angielski odpowiednik polskiego chmielu - czyli coś, co lubię :)


Masz bloga :shock: jej... myslaelm ze jestem jedyny :wink:

hops pisze:Nie ma sprawy. Cieszę się, że czymś zaitneresowałem mości Sordena :)


Dziekuje za szybka odpowiedz mosci hopsie ! :)
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: hops » pn 24.11.2003 18:10

Sorden pisze:Jasne ! O dzis bede rozmawial tylko z toba :wink:

Trzymam Cię za słowo :P

Sorden pisze:Niektorzy by powiedzieli ze AŻ 3 literek :P

Którzy? :)

Sorden pisze:Masz bloga :shock: jej... myslaelm ze jestem jedyny :wink:

Swego czasu było o nim całkiem głośno, za sprawą kolegi Lecha :)

Sorden pisze:Dziekuje za szybka odpowiedz mosci hopsie ! :)

Pleasure is all mine :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » wt 25.11.2003 18:12

Żeby była sprawa jasna - to jest topik bez tematu, ale chciałbym, żeby rozmowy które tu się odbywają dotyczyły, choć po części mangi i anime. Bo inaczej nie widzę sensu istnienia takiego topika, a na rozmówki totalnie offtopikowe zapraszam do Offtopikowni. Czyli offtopikujcie, ale delikatnie
Tako rzecze Moderator.

A teraz do rzeczy:

hops pisze:To tylko zniknięcie 3 literek. Nic wielkiego :P

Nic wielkiego? A jakby to wyglądało - "Le", "Hu", "Den", "Sor" :mrgreen:

hops pisze:Swego czasu było o nim całkiem głośno, za sprawą kolegi Lecha :)

Bo kolega Lechu się nigdy nie myli, ma rację zawsze, i wogóle. A już na pewno ma rację co do tego że blog hopsa jest jedynym i najlepszym blogiem jaki czyta. Niewielu na całym internecie dostąpiło zaszczytu bycia czytanym przez Lorda Lecha :twisted:
Tak, możecie się cieszyć - czytam Wasze posty :P

Wcześniejszy post hopsa:
hops pisze:Mogę teraz? ;)

Możesz teraz ;)

hops pisze:Na Kaazie namierza się znacznie łatwiej. I lektor nie denerwuje. Polecam z całego serca :)

Jakbym ja jeszcze zaczął futuramę ściągać, to już wogóle bieda by była. Nie starczyło by czasu, łącza, miejsca na dysku, itp :P

hops pisze:Obecne czasy są takie, że żal cztery litery ściska. Ja chce jeszcze jednego BeBopa. Od zaraz!

Ba! Ale popatrz jak teraz żółtodziobom dobrze. Dla nich to wszystko co teraz wychodzi to jest świetne anime - czyli na brak dobrego, że się tak wyrażę - stuffu, nie mogą narzekać. Nie to co my, stare wybredne pryki :mrgreen:

hops pisze:Ja nigdy nie miałem wspólnika w ściąganiu :(

A w cholerę z takim wspólnikiem :P Było tak, że ściągałem np odcinek 18, a on ciągnął 17. Ja już miałem dawno 19 ściągnięty, a on nadal się z 17 grzebał. I co? Czekałem aż skończy. Chociarz i tak hack//sign to był kosmiczny wyczyn jak na moje możliwości. Z czasem się człowiek przyzwyczaił do prędkości ściągania, ale wtedy to było coś :P

hops pisze:Łeee. Nie ma tego wyczekiwa. Tego dreszczyku emocji, gdy po wejściu na Baka-Updates widzisz, że nowy fansub został wypuszczony. Ja to kocham :)

Dreszczyku? Ja mam, ale drgawki. Widzę nowy odcinek, i mną aż rzuca na myśl, że znów będę musiał ciągnąć torrentem z share rating 9.000. Lubię dzielić się z bliźnimi z Ameryki. Szczególnie z tymi co mają 100 megowe łącza.

hops pisze:Moja Mama potrafi ugotować wszystko :)

Nie będę pytał w którym sklepie takie rarytasy kupuje ;) Ale moja potrafi ugotować wszystko, i wszystko smakuje. Ha! :mrgreen:

hops pisze:Chyba Ci łącze wymienili :)

Matematyka hopsie, matematyka. 8 kilobajtów na sekundę, to 480 kilobajtów na minutę. 480 kilobajtów na minutę, to 28 800 kilobajtów na godzinę. Czyli jakieś 30 mega. Ale łącze mogli by wymienić. Za zasługi :D

hops pisze:To odnośnie Wolf's Raina? :)

I każdego innego ustrojstwa, które kończy się w podobnym stylu :twisted:

hops pisze:Przyznaję się bez bicia, że jeszcze nie. Kusi mnie inne anime, ale i jego jeszcze nie ściągam. A podobno to jest "good shit".

Obejrzałem już 7 epków. Wyszło z tego jakieś połączenie romansu, historii ze szkolnej ławki, trochę studium stosunków międzyludzkich, no i baaardzo klimatyczne story o wampirach. To co mi najbardziej się podoba w tym anime, to grafika i kolorystyka. Świetna robota. Ostatnie odcinki trochę spuściły z tonu na rzecz rozmówek między bohaterami, ale domyślam się że to cisza przed burzą, jako że seria niby ma 13 odcinków tylko.

hops pisze: Jakkolwiek miałoby to nie wyglądać, i tak chce zobaczyć, słyszysz, Panie Emeryt? ;)

Okazało się że papier który mam, jest za miękki na model, i muszę wykombinować coś innego. Ale spoko, tachikoma będzie sklejona. :P

Ufff sorry za chaos, ale tak to jest z tymi cycatymi postami.

PS Nie przejmujcie się, czasem przymknę oko na maksymalny offtopik - ale starajmy się jednak trzymać tematu.

PS2 hops jesteś mąciwoda. Zamęt siejesz i tyle. A jak myślisz, że teraz będę latał po forum i poprawiał hejhops napisał na hops napisał, coby ktoś nie zaznajomiony ze sprawą się nie pogubił, to się mylisz. Z drugiej strony przysługę jednak zrobiłeś takiemu leniowi jak ja. Hejhops a hops, to całe 3 litery mniej do pisania. Dlatego ujdziesz tym razem z życiem. I żeby mi to było przedostatni raz.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: hops » wt 25.11.2003 22:35

Lechu pisze:Żeby była sprawa jasna - to jest topik bez tematu, ale chciałbym, żeby rozmowy które tu się odbywają dotyczyły, choć po części mangi i anime. Bo inaczej nie widzę sensu istnienia takiego topika, a na rozmówki totalnie offtopikowe zapraszam do Offtopikowni. Czyli offtopikujcie, ale delikatnie

OK, szefie.

Lechu pisze:Nic wielkiego? A jakby to wyglądało - "Le", "Hu", "Den", "Sor" :mrgreen:

Egzotycznie. Troche podobne, do zniekształconych japońskich sylab :)

Lechu pisze:Bo kolega Lechu się nigdy nie myli, ma rację zawsze, i wogóle.

W sumie, nie wypada mi się nie zgodzić.

Lechu pisze:A już na pewno ma rację co do tego że blog hopsa jest jedynym i najlepszym blogiem jaki czyta.

Dziękuję za tak miłe słowa :)

Lechu pisze:Niewielu na całym internecie dostąpiło zaszczytu bycia czytanym przez Lorda Lecha :twisted: Tak, możecie się cieszyć - czytam Wasze posty :P

Tu również dziękuję w imieniu wszystkich forumowiczów :)

Lechu pisze:Jakbym ja jeszcze zaczął futuramę ściągać, to już wogóle bieda by była. Nie starczyło by czasu, łącza, miejsca na dysku, itp :P

Jezus, cokolwiek polecam, to i tak się wykręcasz :P To się robi niesmaczne :P

Lechu pisze:Ba! Ale popatrz jak teraz żółtodziobom dobrze. Dla nich to wszystko co teraz wychodzi to jest świetne anime - czyli na brak dobrego, że się tak wyrażę - stuffu, nie mogą narzekać. Nie to co my, stare wybredne pryki :mrgreen:

Szkoda też, że tych dzieciaków nie ciągnie w sumie do klasyki... :(

Lechu pisze:Dreszczyku? Ja mam, ale drgawki. Widzę nowy odcinek, i mną aż rzuca na myśl, że znów będę musiał ciągnąć torrentem z share rating 9.000. Lubię dzielić się z bliźnimi z Ameryki. Szczególnie z tymi co mają 100 megowe łącza.

Nie znasz metod na obejście BitTorrenta? :)

Lechu pisze:Nie będę pytał w którym sklepie takie rarytasy kupuje ;) Ale moja potrafi ugotować wszystko, i wszystko smakuje. Ha! :mrgreen:

Masarnia Matczak :D

Lechu pisze:Matematyka hopsie, matematyka.

Nie wymawiaj przy mnie imienia szatana :P

Lechu pisze:Ostatnie odcinki trochę spuściły z tonu na rzecz rozmówek między bohaterami, ale domyślam się że to cisza przed burzą, jako że seria niby ma 13 odcinków tylko.

Nie opowiadaj za dużo, bo jednak mam zamiar obejrzeć :)

Lechu pisze:Okazało się że papier który mam, jest za miękki na model, i muszę wykombinować coś innego. Ale spoko, tachikoma będzie sklejona. :P

A ja czekam, czekam i czekam...

Lechu pisze:Ufff sorry za chaos, ale tak to jest z tymi cycatymi postami.

Ja też przepraszam za wymijające odpowiedzi :)

Lechu pisze:PS Nie przejmujcie się, czasem przymknę oko na maksymalny offtopik - ale starajmy się jednak trzymać tematu.

Ja się jednak przejmować będę. Pan każe, sługa musi :)

Lechu pisze:PS2 hops jesteś mąciwoda. Zamęt siejesz i tyle. A jak myślisz, że teraz będę latał po forum i poprawiał hejhops napisał na hops napisał, coby ktoś nie zaznajomiony ze sprawą się nie pogubił, to się mylisz.

Musisz mi Lechu wybaczyć i wziąć się do roboty :)

Lechu pisze:Z drugiej strony przysługę jednak zrobiłeś takiemu leniowi jak ja. Hejhops a hops, to całe 3 litery mniej do pisania. Dlatego ujdziesz tym razem z życiem. I żeby mi to było przedostatni raz.

To co, mam może zmienić nicka na "Fedor"? :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Manwe » śr 10.12.2003 13:53

Oszaleli z tymi cytatami :wink:

btw ja mam zamiar zgrać Naruto na płytki :>> :twisted:
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Lechu » czw 11.12.2003 12:33

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:W sumie, nie wypada mi się nie zgodzić.

A spróbowałbyś się nie zgodzić :twisted:

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:Dziękuję za tak miłe słowa :)

Dziękuję za miłą lekturę :lol:

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:Jezus, cokolwiek polecam, to i tak się wykręcasz :P To się robi niesmaczne :P

Prosiłbym kulturalnie o nie mówienie do mnie per "Jezus". Ale powiem tylko, że prawdziwy Jezus się nade mną zlitował, i sprawił że mi o połowę transfer podnieśli. Albo jeszcze śnię, albo mam całe 12 kilo 8)

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:Szkoda też, że tych dzieciaków nie ciągnie w sumie do klasyki... :(

A po co im klasyka? Mają teraz tyyyyyyle "świetnego" stuffu, że aż nie wiadomo za co się brać. A ja ostatnio Oh! My Goddess oglądałem. Ktoś poza hopsem wie co to? Hę, dzieciaki? ;)

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:Nie znasz metod na obejście BitTorrenta? :)

Rozumiem że Ty znasz :P I rozumiem że się podzielisz wiedzą :P

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:Masarnia Matczak :D

yyyyy nie znam :P

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:Nie wymawiaj przy mnie imienia szatana :P

Hłe hłe. O ile moje zycie byłoby prostsze gdybym był mózgiem matematycznym :roll: Ehhhhh

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:Nie opowiadaj za dużo, bo jednak mam zamiar obejrzeć :)

Ostatnie odcinki za to nabrały tempa - i są naprawdę świetne. No ale nie ma co się dziwić, zaraz koniec :(

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:A ja czekam, czekam i czekam...

A ja zapominam i zapominam... :P

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:Ja się jednak przejmować będę. Pan każe, sługa musi :)

Nie pan - tylko moderator
Nie każe - tylko prosi
Nie sługa - tylko zasłużony forumowicz
Nie musi - tylko powinnien, od czasu do czasu
Obrazek

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:Musisz mi Lechu wybaczyć i wziąć się do roboty :)

Jutro :P

człowiek znany dawniej jako hejhops pisze:To co, mam może zmienić nicka na "Fedor"? :)

Nie :P :P

Manwe pisze:Oszaleli z tymi cytatami

MUAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAH :twisted:

Manwe pisze:btw ja mam zamiar zgrać Naruto na płytki :>>

Ja mam zamiar nagrać swoje 30 giga mp3. Mam zamiar już od daaaaawna. Oczywiście część już nagrałem, część wywaliłem.
No i przydałoby się anime nagrać, też się trochę nazbierało 8)

PS Manwe, chłopie, forum rozsadzasz :) Zmniejsz awatara, bo za szeroki. Maks 100x100 powinien być :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości