Macross Zero

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Macross Zero

Postautor: Sorden » ndz 31.08.2003 16:41

Panowie... chcialbym tu przedstawic piekne anime... a mianowicie Macross Zero... Piekna kreska... piekna grafika... Oj panowie.. cos mi sie zdaje z bedzie to moje ulubione anime...
Na sieci dostepne sa 2 pierwsze odcinki... jesli ktos chcialby to sciagnac, to polecam kilka kanalow DC:
animepl.no-ip.com:1111
crazysanime.no-ip.org:10411
painkiller.darkdagger.com
Jestem tam pod ksywa Sorden :) i siedze przewaznie na pierwszych dwoch kanalach...
Panowie polecam... Poprostu dawno nie widzialem anime ktore by mi sie odrazu spodobalo... Az chce sie wiecej !
Jesli ktos to ogladal, to jestem ciekaw jakie odniesliscie wrazenia !
Pozdrawiam

EDIT: Wlasnie wyczytalem, ze wychodza tego 2 odcinki na rok... :( ale warto czekac... nastepny odcinek na przelomie Listopad/Grudzien :(
Informacje (nie opis) o tymze anime na stronie http://macross.anime.net/production/animation_live_action/zero/
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Lechu » ndz 31.08.2003 21:13

Obił mi się o oczy gdzieś torrent do tego.
Jeśli to jest na poziomie Macross Plusa - czyli w miarę poważne, inteligentne i z sensem, do tego z porządną grafiką i o konkretnym poziomie artystycznym, to myślę że dziś w nocy będzie co ściagać :D Bo ostatnio niedobór jakiś, a w Last Exile i tak zbyt duże zaległości mam. Do tego dwa odcinki na rok? Hyh a ja myślałem że GitS SAC dwa razy na miesiąc to przegięcie :roll:

No to jak tylko znajdę torrenty to ściagam :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Alganothorn » pn 01.09.2003 14:54

szczerze mówiąc po zachwalaniach znajomych, których gusta nieco odbiegają od moich (ja preferuję klimaty z reguły 'feudalne', z drobnymi wyjątkami np dla GitS + SAC), nie spodziewałem się niczego poza fajerwerkiem wizualnym, ale, cóż: jest niezłe, jest naprawdę niezłe...
dobra kreska, fabuła też niezgorsza, zapowiada się bardzo dobra seria, oby utrzymali poziom fabuły, to będę oglądałna bierząco
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Alganothorn » wt 16.09.2003 23:27

obejrzałem oba odcinki;
niezłe, naprawdę zacne anime, miłe dla oka (kreska), dla intelektu (fabuła) i dla ucha (muzyka);
rewelacją tego nie nazwę, choć kilka patentów animacyjnych jest dla mnie przynajmniej nowością (przede wszystkim wizualizacja transformacji, że się tak pięknie wyrażę...:-) );
obejrzeć na pewno warto, zwłaszcza jeśli ktos jest miłośnikiem lotnictwa
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Sorden » ndz 14.12.2003 20:52

hmm... obejrzalem wlasnie 3 odcinek...
Jakby to powiedziec... To anime dalej zachwyca !!! Fabula, strasznie sie komplikuje... i niestety przerywaja w najleprzym momencie.. znowu chce sie wiedziec co bedzie dalej :D
Jedyny minus, jaki zaczynam zauwazac, to fakt, ze bedzie to krotkie..
Świat mi sie na tyle spodobal, ze chcialbym obejrzec taka serie (26 odcinkow) z tym klimatem i kreska ! :wink:

Tak sobie mysle o tym co hops napisal... Ja tez nie jestem jakims tam zwolennikiem mechow :wink: Jakos nie potrafie przebrnac przez Macross Plus... No ale to anime jest dalej dla mnie perelka !
hmm... nastepne 6 miesiecy czekania ;(
Pzdr!

EDIT: Chcialbym dodac, ze pojawil sie tam kawaleczek z "Arjuny: :shock: Co mnie naprawde zdziwilo :D
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Kanjo » śr 17.12.2003 19:04

Widziałem dwa odcinki i jestem pod wrażeniem. Myślałem na początku o tym anime jak o typowym "Mecha" Jednak po oglądnięciu Macross Plus stwierdziłem że jest to anime warte uwagi, :D i nie myliłem sie . Świetna kreska, fabuła i wogule to poczekam aż pojawi się cała saga gdyż boje się że następny odcinek tak mnie wciągnie, że nie będę mógł wytrzymać, aż pojawi siwe następny.
Cała rzecz polega jedynie na tym, że kiedy chcesz zarąbać na śmierć swojego wroga, masz ciąć tak, by ten zginął, bynajmniej nie biorąc za cel tego, jaki ma być cios: mocny czy słaby
Awatar użytkownika
Kanjo
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: wt 09.12.2003 17:19
Lokalizacja: Gliwice


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron