Blue Submarine No. 6

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Blue Submarine No. 6

Postautor: rabbi » śr 30.07.2003 21:00

Fajna wizja przyszłości, fajne rysunku, fajne sekwencje walki, ogólnie fajnie :D . Jak Wam się podoba?
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: hops » śr 30.07.2003 22:34

Jak? Bardzo.

Ale widziałem tylko raz, jakieś 3 lata temu na Canal+, więc moja wypowiedź skończy się na tym zdaniu.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Azirafal » czw 31.07.2003 11:22

Hmmm... Pamiętam kiedyś (3, 4 lata temu?) oglądałem to (próbowałem oglądać) na RTL2 (żeby Chaon i Lechu zawału nie dostali ;) ). Ale że niemieckiego nie znam, to nie mam pojęcia o co chodziło! Natomiast rysunki na pewno mi się podobały...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » czw 31.07.2003 19:57

Meh, nie widziałem, bo C+ nie posiadam. jedyne anime jakie widziałem z tego kanału to Akira, którego kiedyś, przed sześcioma laty nagrał mi kumpel :D

Azi! A skąd Blue Submarine na RTL2???? Zawału nie dostanę, trzeba być twardym a nie miętkim :P A może to było Secret of Blue Water, też o łodzi podwodnej? To leciało na RTL2 :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Azirafal » czw 31.07.2003 20:20

A bo ja wiem?! Były jakieś łodzie, jacyś ludzie, jakieś potworki (pamiętam takiego "rekinowatego"), były jakieś nawalanki... Pasuje do Blue Submarine, czy innego... Oprócz tego tam były jeszcze chyba ze dwa, które miały łodzie podwodne (w tym jedno ecchi [cały czas pokazywali majtki panienek; było parę scen "łóżkowych" i jakieś cycki mignęły tu czy tam...]). Nie znam niemieckiego to nie wiem... Ale to pierwsze o którym mówiłem, to mi się wydaje, że widziałem nazwę, która brzmiała jakoś podobnie... :roll:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » czw 31.07.2003 20:27

OMFG Azi! Ty na pewno mówisz o RTL2??? Bo może to jakaś viva, albo lepiej - VOX. Ja tych rzeczy o których piszesz w życiu na RTL2 nie widziałem - tam lecą tylko te głupie wiewiórki z elektronicznymi głosikami, Dragon Ball, pokemony, itp
Ale ecchi i cycki? :shock:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Azirafal » czw 31.07.2003 20:43

Cholera! Nie wiem. Może to był i VOX? Hmmmm... Chyba tak - to chyba był VOX :D Sorki za pomyłkę, ale wszystkie te niemieckie stacje mi się mieszały - nie znam niemieckiego to tylko oglądałem, co tam się dzieje no tak... to znaczy, że czasem oglądałem tam cycki, ale nic sobie nie myślcie, wy mali zboczeńcy! :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » czw 31.07.2003 20:56

Azirafal pisze: no tak... to znaczy, że czasem oglądałem tam cycki, ale nic sobie nie myślcie, wy mali zboczeńcy! :twisted:


Du not łory, 90% fanów M&A to mali zboczeńcy

Sęk w tym że na RTL2 anime leci po południu, a na VOXie po pólnocy :D Ale fakt fucktem, na VOXie leciało sporo dobrych anime - nawet sam wielki Evangelion, mam nagrany na kasetach z tamtąd - po japońsku z niemieckimi napisami (rewelka jak na tamte czasy)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości