Poszukuję rysownika...

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Poszukuję rysownika...

Postautor: Azirafal » pn 21.07.2003 17:05

No cóż... To że piszę opowiadania i insze rzeczy tajemnicą dla nikogo raczej nie jest. Natomiast nowością jest, że poszukuję kogoś z talentem rysowniczym (rodzaj rysunku dowolny - zarówno standardowy komiks, jak i manga... byle realistyczny!). Chętnych zapraszam na azirafal@interia.pl Szczegółów wiele na razie nie ma... To jest raczej "rozeznanie w terenie", ale nie przeczę, że zamiary mam dość poważne. Zobaczymy co z tego wyniknie...

P.S. Oczywiście najlepszy byłby ktoś z W-wy, ale nie odrzucę nikogo spoza stolicy tylko ze względu na miejsce zamieszkania...

P.P.S. Zamieszczam to "ogłoszenie" na M&A, Komiksie i Offtopicowni, bo wiem, że często ludzie nie zaglądają na niektóre z tych trzech działów...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » pn 21.07.2003 21:32

Hmmmmmm powinienem napisać - nie widzę problemu.
Ale:
- nie jestem ze stolicy (to akurat najmniejszy problem)
- nie mam czasu conajmniej do końca września (a dalej pewnie też, jak mi tak studia będą szły jak do tej pory)
- umiem rysować, taki mam zawód, ale - nie umiem rysować ludzi (swobodnie nie umiem, żeby ktoś nie pomyślał że WOGÓLE nie umiem ludzi rysować :P )
- z mangą problemów nie mam, ale - tylko duży format (tak conajmniej 100x70 cm), i tylko kopia gotowego dzieła. Sam nigdy nic swojego nie narysowałem - po prostu uważam że nie jestem wystarczająco dobry, a ćwicznia i nauka mi zbrzydły przez 5 lat plastyka :P

Czyli - nadaję się, ALE..... :twisted:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości