Ninja Scroll TV series (i nie wyjeżdżać mi tu z the movie!)

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Ninja Scroll TV series (i nie wyjeżdżać mi tu z the movie!)

Postautor: Ryan O'Connell » pt 23.05.2003 13:22

Kto z Was widział? Moim zdaniem serial jest miejscami strrrraszny (wymiotować się chce od niektórych potworków), ale fabuła dobra i bohater z części pierwszej filmu (a nie z nieudanego sequela). Ale wracając do serialu... Koncepcja świata jest jak dla mnie znakomita. Feudalna japonia, magia i zaawansowana technika. Nietuzinkowa kreska (jak dla mnie Priestess of Light wygląda super!)... Miód! A co Wy o NS sądzicie?
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Sztickin » czw 31.07.2003 16:49

Uwielbiam NS.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Alganothorn » pn 01.09.2003 15:02

zdecydowanie wolałem pierwowzór, czyli film, z którego cytatami posługuje się nawet do dziś...
;-)
rzecz jasna w wersji angielskej...
co do serialu - wymiotować to mi się akurat nie chciało, znam gorsze fragmenty w innych filmach, ale momentami rzeczywiście bywa niesmaczny - może nawet za abrdzo jak na mój gust, ale nic specjalnego;
kreska - ok, ale tym, co mnie przyciąga do wszystkiego spod znaku NS jest Jubei, który jest jednym z moich ulubionych bohaterów przewijających się przez japońską animację; dla niego obejrzę wszystko :-)
pozdrawiam
ps. wydawało mi się, że była Maiden of Light, a nie Priestess of Light, ale może chodzi o inną postać...
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Tomash » wt 30.09.2003 20:24

NS jest niezły, poprę jednak jednego z przedmówców, że pierwsza część filmu jest najlepsza. A co do kreski, to mówiąc szczerze postaci są troche .... no nie wiem, nie podobają mi sie. Może zbyt masywne ? Nie chodzi mi o muskulature, ale np. kwadratową szczękę Jubei (prawie jak Ridż z mody na sukces - ma sie matke i siostre to sie wie:D )
Awatar użytkownika
Tomash
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: wt 30.09.2003 20:05
Lokalizacja: Gryfino/Poznań


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości