Zostań moderatorem karcianek

Forum miłośników systemów karcianych.

Zostań moderatorem karcianek

Postautor: Jakub Cieślak » wt 20.07.2004 11:31

Poszukuje się moderatora dla tego forum. Może któryś z szacownych forumowiczów jest tą opcją zainteresowany. Zapraszam tych, którzy czują się sprawnie w pisaniu poprawną polszczyzną i wiedzą na czym polega forum i jego moderowanie.
Serwus
KC
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Gvynbleid » wt 20.07.2004 15:29

Nieśmiało aczkolwiek przemyślanie chciałem zgłosić kandydaturę własną :D. Polszczyzną władam dosyć płynnie więc myślę że z tym problemu nie będzie. Systemy kaciane które znam, grywam i ubóstwiam to - MTG, Kult, Shadowrun i Thorgall CCG. Jedyny problem to ten że w aktualnej chwili jestem u dziadków i piszę z kafejki a stały dostęp do internetu będe miał dopiero około 1 sierpnia.

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn

Postautor: Jakub Cieślak » wt 20.07.2004 16:19

Znakomicie Gvyn, wydajesz się znakomitym kandydatem do tej roli. Jeżeli nie będzie kontrkandydatów, to stosowne uprawnienia nadam Ci w przeciągu najbliższego tygodnia. Głównie chodzi mi o rozruszanie tego tematu, bo czuję, że jest on niewykorzystany w obliczu aktywnie rozwijanego rynku karcianek. Dodatkowo mamy dobry układ z twórcami karcianki "Veto!", można na tym nieźle skorzystać. Zatem widzisz siebie w tej roli?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Postautor: Gvynbleid » sob 24.07.2004 11:34

Dzięki za stanowisko powoli się przygotowuję do tej roli, pracę nad moderowaniem subforum niebawem zacznę, fakt faktem że karcianki zbyt uczęszczane nie są, trochę mnie to dziwi bo ludzi grających jest na prawdę dużo.

Pozdrawiam, Gvyn
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn

Postautor: Jakub Cieślak » sob 24.07.2004 12:16

Dlatego właśnie masz trudne zadanie. Liczę, że rozruszasz subforum i przyczynisz się do zwiększenia aktywności na nim. O to mi głównie chodzi. Nie tylko o samo pilnowanie porządku.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt

Wróć do 'Karcianki'