Wstyd

Forum miłośników systemów karcianych.

Wstyd

Postautor: Yetr » ndz 30.05.2004 10:13

Mam do was pytanie.Moglibyście mi wytłumaczyć znaczeenie pewnej karty? Nie trzymam jej w żadnej tali ponieważ nie wiem co ona robi, próbowałem słownika pytałem się kolegów więc zostaliście mi tylko wy:).

Bettering Graghorn

You may play this face down as a 2/2 creature for 3. Turn it face up any time fro its morph cost.

Ps: Proszę szanowne grono moderatorów o usunięcie tego tematu zaraz po uzyskaniu odpowiedzi na pytanie. :oops:
" Nie ma zaś prawdy większej nad tę,
że sami z siebie nie mamy nic dobrego,
nasza jest tylko nędza i nicość."

Św. Teresa z Avila
Yetr
Wojownik
Wojownik

Postautor: Gvynbleid » wt 01.06.2004 10:44

To co opisujesz to zdolność Morph która weszła wraz z blokiem Onslaught. No ale do rzeczy:

Morzesz zagrać tą kartę, za 3 many, odwróconą na drugą stronę("wierzchem do stołu") jako stwór 2/2, możesz ją odwrócićm normalnie kiedykolwiek gdy zapłacisz koszt Morph, który tu wynosi 3.

Tuataj Morph akórat nie ma sensu ale w niektórych kartach jest świetny np. po odmorfowaniu jakaś klasa stworów dostaje +1/+1

A pytanie nie jest jakieś tam wstydliwe, może dobrze by było przemianować dział na pomoc w niezrozumiałych kartach :?: taka dygresyjka dla moda :D

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn

Postautor: Yetr » wt 01.06.2004 13:40

Wielkie dzięki już zaczynałem w was wątpić :wink: .Dołanczam się też do prośby aby utworzyć osobne forum dotyczace niezrozumiałych kart.
" Nie ma zaś prawdy większej nad tę,
że sami z siebie nie mamy nic dobrego,
nasza jest tylko nędza i nicość."

Św. Teresa z Avila
Yetr
Wojownik
Wojownik

Wróć do 'Karcianki'