Jaka Karcianke wybrac??

Forum miłośników systemów karcianych.

Jaka Karcianke wybrac??

Postautor: eddie » pt 26.03.2004 21:49

Byc moze istnieje juz taki topic ale mianowicie chodzi mi o to by ktos przedstawil mi pare ciekawych karcianek i podal mi stronki na temat karcianki
Brzask rozrywa cię!
Uwalnia zło...
Wijesz się jak wąż...bo czeka ktoś, przed kim...
...starasz się...
...uciec?
Awatar użytkownika
eddie
Wędrowiec
Wędrowiec

Postautor: Shizm » pt 26.03.2004 23:43

CHOLERA, CALY DZIAL MASZ O KARCIANKACH> WEZ NAJPIERW POCZYTAJ, A POZNIEJ COS PISZ. JAK CI SIE NIE CHCE CZYTAC, TO NIE PISZ, BO MOZE INNI NIE CHCA CZYTAC PO KILKA RAZY TEGO SAMEGO. JEZELI JESTES LENIWY, TO NIE NIE LICZ NA INNYCH ZAINTERESOWANIE. ZACHOWUJESZ SIE TAK, JAKBYS MIAL GDZIES TO CO TU WCZESNIEJ NAPISANO. "PRZYSZEDL WIELKI eddie I TLUMACZ MU JESZCZE RAZ, BO SZANOWNEMU PANU NAWET SIE NIE CHCE PRZEJZEC CO KOLEDZY NAPISALI.

Pozdrawiam!!!!!!!!!
PS: Ponioslo mnie, ale jakos nie wytrzymalem. Kurwiki mi sie w oczach pojawily i tyle.
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin

Postautor: Xaos » pt 26.03.2004 23:53

Shizm pisze:Kurwiki mi sie w oczach pojawily i tyle.

Renatka =D
Awatar użytkownika
Xaos
Rycerz
Rycerz

Postautor: Azirafal » pt 26.03.2004 23:58

No cóż. Może Schizma troszkę i poniosło, ale sens jego wypowiedzi popieram. W miarę. To jest forum karciankowe. Jest masa topików na temat różnych karcianek. Pełno postów, informacji i dyskusji. To naprawdę nie jest wielki wysiłek pogmerać w topikach. A z tego typu topików, jaki Ty założyłeś, eddie, łatwo mogą się zrobić wolne amerykanki słowne. Typu "Ta karcianka jest lepsza". Niech na razie ten topik zostanie - zobaczymy co tu się wydarzy, ale tak na przyszłość, eddie. Czytaj topiki, sprawdzaj stare i czy nie ma już takiego, który chcesz założyć (do tego służy przycisk "Szukaj" na górze, po prawej). My chcemy, żeby to forum było miłym i przejrzystym miejscem, gdzie możnaby spokojnie porozmawiać i podyskutować, a nie burdelem. To tyle ode mnie. Proszę Cię, o przeczytanie tego i dostosowanie się. NIe będę groził czymkolwiek, bo to chyba nie będzie potrzebne, prawda eddie?

P.S. I proszę Cię - używaj kropek i przecinków, bo ludzie mają problemy z odczytaniem Twoich postów, O.K.?
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk

Postautor: eddie » sob 27.03.2004 1:10

Czytalem inne posty ale chcialem by ktos mi podal swoje ulubione, najlepsze i informacje dotyczace karcianek, a zalozylem ten topic by wszytko zebrac do kupy i zeby inni mogli to odrazu przejzec a nie wyszukiwac w stertach postow, tak jest chyba lepiej(niekieruje sie lenistwem) poprostu uciazliwe jest czytanie setki postow czasami bardzo glupich nie na temat
Brzask rozrywa cię!
Uwalnia zło...
...starasz się...
...uciec?
Awatar użytkownika
eddie
Wędrowiec
Wędrowiec

Postautor: Shizm » sob 27.03.2004 10:40

No niestety nie przeczytales i klamiesz w zywe oczy eddie.
Czytalem inne posty ale chcialem by ktos mi podal swoje ulubione, najlepsze i informacje dotyczace karcianek, a zalozylem ten topic by wszytko zebrac do kupy i zeby inni mogli to odrazu przejzec a nie wyszukiwac w stertach postow, tak jest chyba lepiej(niekieruje sie lenistwem) poprostu uciazliwe jest czytanie setki postow czasami bardzo glupich nie na temat

Byc moze istnieje juz taki topic ale mianowicie chodzi mi o to by ktos przedstawil mi pare ciekawych karcianek i podal mi stronki na temat karcianki

To sa dwa twoje posty eddie, a teraz je porownajmy:
"Czytalem inne posty" - "Byc moze istnieje juz taki topic" (a gdzie tu logika, jak czytales, to powinienes wiedziec czy jest, czy nie ma)
"chcialem by ktos mi podal swoje ulubione, najlepsze" - "chodzi mi o to by ktos przedstawil mi pare ciekawych karcianek" (chcesz naszych ulubionych, czy po prostu ciekawych? a moze ja gram w jakies gowniane karcianki (np. Piotrus) ale z sentymemntu)
"informacje dotyczace karcianek" - "podal mi stronki na temat karcianki" (kolejny dowod na to, ze nie czytales, pelno jest informacji w topicach)
Jezeli chcesz skladac do kupy, to nie pros aby ktos jeszcze raz pisal swoje posty. Zrob w topicu zestawienie informacji z dzialu, gdzie beda posty innych userow przez ciebie powklejane (oczywiscie z odpowiednimi danymi autora). Jak sie martwisz, ze komys sie niechce przekopywac przez sterty postow (podobno tobie sie chcialo, ale juz ustalilismy ze "nie chcialo") to dzialaj i skladaj do kupy.

Pozdrawiam!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin

Postautor: eddie » sob 27.03.2004 11:19

Z wami to sie dogadac nieidzie lubicie sie cigle czepiac ale prosze bardzo :D mnie to nierusza :D walcie ile wlezie :D
Brzask rozrywa cię!
Uwalnia zło...
...starasz się...
...uciec?
Awatar użytkownika
eddie
Wędrowiec
Wędrowiec

Postautor: Gvynbleid » sob 27.03.2004 13:01

Oj stary nie podchodź tak do sprawy, jakaś dyscyplina na forum musi być, poza tym tu sie gada o fantastyce (except Phi & OTC); nie dziw się że ludzie się denerwują, wejdź poczytaj dokładnie; masz multum tematów o różnych karciankach - wady zalety itd. A admini niestety mogą się nie cackać i dostaniesz banne - co zbyt przyjemną sprawą nie jest :cry:

No żeby nie było całkiem offtopowo:
MTG - bo jest najpopularniejsze, jest z kim pograć i nieźli ilustratorzy.
Thorgal - Za mechanikę (troche skomplikowana ale fenomenalna) i za komixowe Arty, no i Polska karcianka oczywiście.
Ciupałem kiedyś w Kult ale to już przeżytek a mi została tylko jedna talia, nie mniej jednak czasem przed spaniem przeglądnę sobie stare karty i powspominam sobie z łezką w oku.

I tak za niedługo topic zamkną ela jak pytajom to odpowiem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn

ALIENS VS PREDATOR

Postautor: seth_fazi » pn 12.04.2004 21:27

Heh no Aliens vs Predator jest zaje...ą karcianką ( co prawda już jej nie ma, :( )
oto kilka linków:
http://www.reference.com/Dir/Games/Trad ... _Predator/ - na tej stronie masz linki do stron o Karciance Aliens vs Predator
http://www.alienspredator.com - to link do oficjalnej strony ( kurcze tylko juz troche zaniedbany )
http://www.juggler.demon.co.uk/avp/ - stronka tez troche zaniedbana :( ale zawiera jeszcze kilka ciekawych informacji np instrukcje jak grac w AvP

No polecam gre AvP. Tak apropos to jak bys kiedys mial do niej karty ja chetnie kupie :P
Jestem fanem Aliena i Zbieram seta do karcianki ALIENS vs PREDATOR jeśli ktoś posiada do niej karty prosze o kontakt na GG : 5973648 albo meil chętnie kupie ( albo sie wymienie) THX za pomoc w ich zdobyciu
Awatar użytkownika
seth_fazi
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Lendil » śr 02.06.2004 15:23

A ja polece Veto!
Za orginalność oraz za wiele możliwości wygranej

Ps. używam polskich znaków, a to trochę trudne z prawą ręką w gipsie
I niech nastanie Pax Vobiscum
Lendil
Najemnik
Najemnik