Legęda 5 Kręgów

Forum miłośników systemów karcianych.

Legęda 5 Kręgów

Postautor: Raven » wt 08.07.2003 1:06

Widze że wszyscy piszą o karciankach nowej fali lub tych bardzo popularnych. A czy ktoś jeszcze pogrywa w cudo jakim jest L5R ?
Jeśli jeszcze nie graliście w tą karcianke naprawde gorąco polecam. Bardzo taktyczna gra, jedna z niewielu karcianech w których przedewszystkim liczą się umiejętności a nie ilość posiadanych rarów ;) A i ty chciałbym zrobić wielki ukłon w strone Częstochowy oraz Gliwic które wciąż nie pozwalaja kaciance aby była skazana na zapomnienie :) (a no i oczywiscie Kraków i Warszawa :P)

Jeśli nie wiecie o co chodzi w tej karciance napiszcie to postaram sie to opisać w poscie :)
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik

Postautor: Angbandrider » pn 08.09.2003 20:37

Miałem okazję tylko popatrzeć i spodobała mi się koncepcja awansu postaci - fajna sprawa. Wogóle gra mi się podoba, ale jak już zacząłem inwestować w Magica to raczej nie zapowiada się na to że to zaprzepaszczę i polece po booster LO5R.

Piece :D.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz

Postautor: Lehto » wt 30.12.2003 12:12

cóż, też zobaczyłem i zachciało mi się grać, tylko z .... kim? nie znam graczy w Wawie i poza nickami nie mogę znaleźć namiarów na nich :(
jakby ktoś coś wiedział to proszę o jakieś info.
cze
south park punx
Lehto
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Jaskier » sob 17.07.2004 15:23

ma ktoś może jakieś linki do stron o L5R?
ostatnio się nią zainteresowałem i zamyślam pozbierać, choćby i tylko dla tych przecudnych grafik :)
z resztą instrukcję też przeczytałem i fajnie się prezentuje - naprawdę przyjemna karcianka, tylko pewnie jak zwykle nie będzie w tej mojej dziurze z kim grać :?
"Prochem i pyłem jesteśmy panowie,
więc pijmy na umór nim zgarnie nas śmierć!"
Michał M. Bugajski :twisted:
Jaskier
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Lendil » ndz 15.08.2004 10:56

TU jets cos o L5R http://www.wolf-fang.pl/ to chyba tylko zeby zapoznac sie z gra
I niech nastanie Pax Vobiscum
Lendil
Najemnik
Najemnik

Postautor: Gvynbleid » pn 16.08.2004 13:41

Koncepcja mechaniczna przednia aczkolwiek klimaty orientalne niebardzo mi pasują i to chyba jedyna rzecz która nie skłaniała mnie do zakupu L%R, teraz mamy nawet Magica orientalnego (więcej w dziale Champions of Camigava), ale to już inna bajka...

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn

Postautor: Lendil » pn 16.08.2004 18:02

Ja natomiasy chętnie bym kupił. Zwłaszcza że kat\rty widziałem (dwaj kumple kupili) - fajne, tylko że niektóre są niezrozumiałe - jakby mi ktos powiedzial o co chodzi w karcie "Gifts and Favors" to byłbym bardzo wdzięczny. Ale ( to zawsze jest glowny powód dla którego rezygnuje z kupna czegoś) nie bede miał z kim bo kumple całkowicie skupiają się na Veto!. :( :cry: Masz ci los :cry:
Lendil
Najemnik
Najemnik

Postautor: Buzz » czw 22.09.2005 9:06

Taaa. Odnawiam ten temat, bo karcianka jest na prawdę przednia. Szczerze mówiąc jest najlepsza ze wszystkich w jakie grałem. Polecam gorąco każdemu. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to mam sporą ilość linków oraz własną wiedzę.

Warto dodać, że karcianka tak mi się spodobała, że wszedłem w nią, mimo iż w moim mieście (Toruń) nie było graczy. I nadal ich nie ma. Byłem zmuszony by jeździć grać do Bydgoszczy a nawet do Wawy. Ale opłacało się.
Uderzając pierwszy, uderzasz ostatni
Buzz
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Lendil » wt 01.11.2005 14:42

Apropo stronek:
forum polskie: cgforum.prox.net.pl
A gra jest genialna
Lendil
Najemnik
Najemnik