Czity w multiplayer

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Czity w multiplayer

Postautor: '//iedzmin » wt 22.04.2003 14:03

Ostatnio trafilem na FORA dyskusyjne poswiecone czitowaniu w grach wieloosobowych. Wiecie co stwierdzilem ? makabra :(.
Od CS do AAO poprzez BF, MOHAA, RPeGi, strategie... do wszystkiego sa aktualne czity omijajace bierzace zabezpieczenia.
Czlowiekowi sie odechciewa grac. Sam ostatnio zauwazylem - wpadam na serwer pieknie biegne sobie i dostaje headshot`a z drugiego konca mapy.. ja gracz w AoT od 1,5 roku gine za kazdym razem od kolesia ktory gra od 2-3 tygodni. :|
Dlaczego nie ma zabezpieczen idealnych ? :(
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Chomski » wt 22.04.2003 16:08

Najlepszym zabezpieczeniem, z jakim się do tej pory spotkałem, jest granie na serwerach, na które lamerzy wstępu nie mają. Ba! Nawet nie wiedzą o ich istnieniu. Innym rozwiązaniem jest granie ze znajomymi w grach zamkniętych na hasło. Oba sposoby są w pewnym sensie rozwiązaniem dla desperatów, bo ile można grać z qmplem (o ile sam się wcześniej nie znudzi ;)
Czeatowanie w grach jest świetnym odbiciem tego, co się widzi na ulicach. Po co pracować, jak można kraść i kupować za to dresy? :evil:
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: rabbi » wt 22.04.2003 19:22

Też mnie to denerwuje. Najlepszym rozwiązaniem jest grać na serwerze patrolującym cały czas przez admina, który jednym kliknięciem myszki może lamera zbanować :wink: (a'la Soldat)
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Chomski » wt 22.04.2003 20:27

Heh. Nie każda gra oferuję na multi granie samym oberBogiem ;)
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Jander » wt 22.04.2003 20:52

Poniewaz online gram tylko w CS (lacze na wiecej nie pozwala, a i czasem nie moge sie z CS polaczyc) to istnieje cos takiego jak cheater log ktory jest wymagany na duzej ilosci serwerow. Jesli czuje, ze ktos na danym serwerze czituje to jeszcze chwilke na nim siedze i jesli head shoty beda sie powtarzac to zmieniam serwer, a jesli nie to zostaje i gram dalej :) .
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: '//iedzmin » czw 24.04.2003 10:12

Do CSa jest taka masa czitow ze to przerazajace jest. Zreszta kurde znalazlem caly pakiet - nazywa sie MPC - takie fora. I jest nawet forum jak samemu pisac w C++ :|.
Paranoja ja nawet nie wiedzialem jak dziala AIMBOT a czuje zee nie raz mnie zabilo takie urzadzenie :[
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości