Medal of Honor i dodatek

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Medal of Honor i dodatek

Postautor: Jakub Cieślak » pt 18.04.2003 13:16

No to było wydarzenie sezonu. Wspaniała grafika, kapitalny dźwięk (a panu kompozytorowi muzyki dałbym Oscara już teraz! Michael Giacchimo powinien jechać od razu do Hollywood), no i ta fabuła. Godzinami mogłem powtarzać te same etapy by nacieszyć oko i ucho wszystkimi elementami gry. Uwielbiam etap Omaha Beach, a etap biegania w zimię po lesie i wybijania patrolów i snajperów kryjących się za drzewami uważam za najbardziej nastrojowy. Wielokrotnie wyłączałem muzykę w tym etapie, podkręcałem głośniki i bawiłem się w podchody. Brakowało mi tylko dobrze działającego Multiplayer'a. Zapewne sporą winą obarczyć należy możliwości mojego łącza internetowego (nigdy nie mogłem sobie porządnie pograć), ale jednak plansze są mało widowiskowe i bardzo schematyczne.
Dodatek Spearhead posiada wszystkie cechy dodatku do gry. Widać w nim pośpiech i mało serca włożonego przez panów twórców. Jest za krótki, bardziej przypomina jakąś konsolową rąbaninę (zwłaszcza etap prowadzenia ognia z pojazdu opancerzonego) i brak planszom i fabule starannego rozplanowania. Bardzo za to duży plus za Gary'ego Oldmana czytającego dzienniki żołnierza, muzykę Giacchimo i powitalny skok na spadochronie i dezorientację po lądowaniu w stodole.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: rabbi » pn 19.05.2003 18:57

Jedna z tych gier, która ma klimat. Pamiętam misję na Omaha Beach [żywcem ściągnięta z Szeregowca Ryana, ale to chyba nawet dobrze], dobrze ustawione skrypty, choć czasem denerwujące. Interesująca była także miesja, gdzie chadzało się po mieście pełnym snajperów [piekielnie trudna], ale w końcu się przeszło. :D
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Jander » pn 19.05.2003 20:34

Gralem w inne czesci Medala na psx i ps2 gdzie takze byla misja na Omaha Beach, wlaczyc stereo na full i "fire in the hole!". Zwlaszcza na hardzie gdzie trzeba sie ciagle kryc.
W MoH:AA doszedlem wlasnie do misji o ktorej mowi Rabbi, czyli aleja snajperow. To jest jawna przesada, widze tylko helm przeciwnika a on we mnie strzela, dalem sobie spokoj.
A w obydwoch czesciach na psx byl bardzo klimatyczny zamek w ktorym byli SSmanie przebrani za sredniowiecznych rycerzy; wchodzisz do pokoju, patrzysz jakas statua rycerza, odchodzisz i zaraz cie atakuje mieczem, tylko strzaly w helm moga mu cokolwiek zrobic.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Otorek » ndz 17.08.2003 2:59

Jeśłi ktokolwiek byłby zaibteresowany grą w Medal Of Honor przez sieć niech odwiedzi http://www.airborne.glt.pl
Tryb sieciowy jest całekim całkiem gra się OBJ czyli na zadania jedni się bronią drudzy atakująjedynie co może przeszkadzać to mała liczna map i ubogi arsenałale da sie przeżyć :)
(Co do Omaha mapa na jeden raz bo późneij jest strasznei schematyczna. Chowaj siębiegnij chowaj biegnij i tak w kółko choć widziałem przypadek w kawiarence gdzie chłopaki męczyli tą mape przez godzine i nic z tego nie było :P)
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: D3vi! » ndz 17.08.2003 8:59

ja lubie gierke i chetnie pogram przez siec ale pewnie moje lacze bedzie mi to utrrudnialo :( :x
Obrazek
Awatar użytkownika
D3vi!
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 87
Rejestracja: czw 12.06.2003 17:17
Lokalizacja: w jakimś okopie, z rozkazu Marcusa :D

Postautor: Otorek » ndz 17.08.2003 11:08

a jakie masz łącze?
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: JediMasterek » śr 14.01.2004 17:07

Mi bardzo przybadł do gustu Medal of Honor.
Nadal od czsu do czsu sobie w niego gram (chociaż już całego przeszedłem i to nie raz :twisted: ) bez dodatków i nadal mi się bardzo podoba!!!!!!!1
I'm back.
Watch out for you're back....
Awatar użytkownika
JediMasterek
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: pt 02.01.2004 11:58
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron