Diablo II

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Postautor: Detoks » wt 17.06.2003 15:17

jaki please magahit, samo megahit sie wpisuje, i naciska L, bodajze i juz nowy levelik, ale tak sie nie da grac, chociaz trzeba przyznac jest to zabawne
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Chomski » wt 17.06.2003 21:53

na poczatku bylo please megahit, potem zrobilo sie krocej :)
a czy byl shift czy nie.... heh. dawne dzieje, wiec moglo mi sie pomylic ;)
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Lechu » sob 21.06.2003 10:41

Back to topic, Panowie :twisted:

http://www.diabloii.net//pressdesk/bliz_chat-03-06-19.php
Zapis czata z Blizzardem, dotyczący patcha 1.10. Wszystko cacy opisane, ale, kurde, nadal nikt nic nie mówi KIEDY ten patch wyjdzie. BUUUUUUUUU :evil:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Raven » śr 25.06.2003 16:44

Patch wyjdzie wtedy kiedy blizzard będzie miał jak najwięcej korzysci rynkowej z niego. Taka juz polityka tej firmy - dużo szumu mało widocznych efektów :x
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: pt 11.04.2003 10:14
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa

Postautor: Lechu » śr 25.06.2003 17:01

Hmmm ale patch jest darmowy :roll: Rozumiem przesuwanie premiery gry, to podnosi apetyt graczy. Ale patch?
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Lord Turkey » śr 25.06.2003 19:10

No cóż... pathe do Diablo II są na tyle atrakcyjne (wnoszą dodatkowe etapy, potworki, opcje i czego jest w nich najwięcej przedmioty oraz nowe umiejętności, a przynajmniej ich wyglądy), że jakaś część graczy może z ich powodu kupić grę. Np. ja - mam pirata i pathe nie działają, więc w sumie moze kupię sobie oryginał, aby móc je wgrać i korzystać z BN. Ale żeby mówić tutaj o korzyściach finansowych z pathy to lekka przesada....

Pozdrawiam
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Raven » śr 25.06.2003 19:52

Tak chodzi o korzysci finansowe. Wiem że Blizzard w niedalekim czasie planuje wydać jakąś nową gre (niestety nie pamietam jak ona sie zwie). A fakt faktem że coraz mniej graczy gra na Bnecie z powodów braku patchu więc kiedy wyjdzie coś nowego wzrosnie zainteresowanie gra.
A po zatym Blizzard zawsze najlepiej dba o własną kieszen a nie o kienta... :evil:
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: pt 11.04.2003 10:14
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa

Postautor: Lord Turkey » śr 25.06.2003 19:54

Ależ może to i prawda, jednak nie zaprzeczysz, że jego gry są kultowe (i to prawie wszystkie). Serie takie jak Diablo, Warcraft, Starcraft czy inne niezłe gierki od razu zostały okrzyknięte mianem kultowych, rewolucyjnych i naprawdę grywalnych produktów... nie wmówisz mi, ze jest inaczej :wink:

Pozdrawiam
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Raven » czw 26.06.2003 1:02

Jaknajbardziej nie zaprzeczam :P tylko mogli by bardziej zadbać o swoich fanów... :evil:
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: pt 11.04.2003 10:14
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa

Postautor: Lord Turkey » czw 26.06.2003 10:35

A;e co masz na mysli dbania o swoich fanów bo jak dla mnie to nie czuje się przez Blizzarda pokrzywdzony... jeżeli nie pasuje ci to jak długo nie wydają patha to ich zrozum - chcą go dopieścić i oddac do działania pozbawionego wad (chociż zawsze sa jakieś braki :wink: ). To nie jest zadna polityka finansowa tylko robienie szumu przy grze... ale nie w celach finansowych.

Pozdrawiam
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Czarownica » czw 26.06.2003 15:18

Dla mnie Diablo II to njlepsza gierka tego typu w jaką grałam i nie ma dwóch zdań. PO PROSTU SUPER!
"I'm so happy cause today I found my friends... they're in my head"
Awatar użytkownika
Czarownica
Lady
Lady
 
Posty: 65
Rejestracja: śr 25.06.2003 19:05
Lokalizacja: Będzin (siedziba diabła)

Postautor: Xelos » czw 26.06.2003 18:55

Diablo 2 i 1 są właściwei nie do porównania pod względem gry. 2 część była bardziej nastawiona na BN-a niż 1 i dlatego wydaje się zła. Dla mnie nie jest zła tylko "inna". Obie mi się podobają i nie potrafię powiedzieć któa jest lepsza. Z niecierpliwością czekam na pacha 1.10 !!! Barb jako wilkołak. hmmm...może być ciekawie. (dla informacji oba diablosy w miare regularnie powracają i goszczą na moim dysku teraz np. obydwa mam zainstalowane)
Pozdrawiam pogromców karczm (czyt. moją drużynę :) )
Xelos
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz 09.03.2003 16:45
Lokalizacja: Sosnoweic

Postautor: Raven » czw 26.06.2003 19:28

Hymm chyba nie zabardzo rozumiecie o co mi chodzi. Pograjcie troche na Closed Battle Necie. I zobaczcie jaka jest tam obecnie sytuacja. Wszyscy uzywaja Bugged itemow oraz duplikatow. Blizzarad kasuje konta ale zregoly nie tym co robia te przedmioty tylko niewinnym gracza (owsze winni tez wpadaja ale niezbyt czesto). Jesli chca dopiesci patcha to nierozumiem dlaczego 5-6 razy zostala przesuniete data wyjscia. NIe twierdze ze gry Blizzarda sa slabe ale zdecydowanie moglby Blizzard zadbac o tych ktorzy kupuja ich gry.
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: pt 11.04.2003 10:14
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa

Postautor: Xelos » pt 27.06.2003 22:08

Racja podobno Closed Battle net miał być wolny od kodów a tu.... I ostatnio albo coś im się chrzani albo mi. Pogram może z 10min. na serwerze (nieważne czy na swoim czy jak ktoś założy) i tracę połączenie nie wiem dlaczego kurna....
Pozdrawiam pogromców karczm (czyt. moją drużynę :) )
Xelos
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz 09.03.2003 16:45
Lokalizacja: Sosnoweic

Postautor: Raven » pt 04.07.2003 10:06

Jest juz Beta Patch 1.10 !! wszystkich zainteresowanych zapraszam na http://diablo2.battlenet.pl/?dzial=8&id=591
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: pt 11.04.2003 10:14
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa

Postautor: Detoks » pt 04.07.2003 18:23

hmm, ja mam niejakie problemy ze sciagnieciem tego patcha beta, nie mam juz stalki echh, aha coz mam nadzieje ze uda sie pokasowac lamerie na bn, ale blizard raczej nie wygra i tak wielu ludzi uwaza ze BN umarł i to dawno temu, i chyba wiele w tym prawdy
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Detoks » czw 10.07.2003 19:50

dobra ja juz gram w ta bete, zaczynam od poczatku, i powiem tyle ze jest ciezej i to dosyc, jeszcze nowych przedmiotow zadnego nie zdobylem,
a jak u was??
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Lechu » sob 12.07.2003 19:07

Narazie nie mam czasu, a i tak pewnie zaczekam aż wyjdzie normalna wersja. Również słyszałem że jest o wiele trudniej :twisted: No i podobno amazonka jest o wiele słabsza, za to paladyn jest teraz najlepszy :evil: Moja biedna ama na 80 lewelu ledwo sobie radziła z bossami na trudności hell, a co teraz będzie? Chyba że skoro silniejsze są potwory, to i exp więcej się zdobywa :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Raven » sob 12.07.2003 23:07

Tia.. Jak by bylo Lechu tak jak napisales to by bylo spoko, rzecz w tym ze potwory sa silniejsze a expa mniej... no i co tu poradzic ? teraz juz tylko bedzie trzeba grać na nudnych krowach (bleeee :( ) zeby zrobic lvl powyzej 70...
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: pt 11.04.2003 10:14
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa

Postautor: Lechu » sob 12.07.2003 23:13

A z krowami nic nie zmienili? Bo nawet w samym LODzie zmienili, więc moze i w paczu też. Do tego skoro potwory tak silne, to trzeba bedzie sie szlajać po nightmare maks, zeby nie ginąć co chwila, a co za tym idzie expa tyle co nic bedzie. Ale nic, obadam tego pacza i pewnie wróce do starego, bo i tak na BN nie gram.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Detoks » ndz 13.07.2003 0:00

gram z bracikiem po skretce, ja czarodziejka on amazonka, jestesmy w dolnym kurast i kazdy z nas ma jakis 24lvel, mi sie wydaje ze niezle, moim zdaniem czesciej wypadaj lepsze przedmioty, ja narazie zdobylem pierscien uzdrowienie manalda,
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Raven » ndz 13.07.2003 12:04

Owszem dropy sa duzo lepsze, ale mef na hellu jest teraz duzo trodniejszy. Kiedy na patchu 1.09 sredni czas zabicia mefa wynosil 12 sek teraz trwa to kilka minut(ten czas to dla czarodiejki lvl 95). Zobaczycie dopiero jak ciezko jest w 5 akcie bo tam najbardziej namieszali.
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: pt 11.04.2003 10:14
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa

Postautor: Detoks » czw 17.07.2003 18:03

no i chyba dobrze ze utrudnili, i tak przed patchem mialem, barbara, nawet mi sie nie chcialo nim grac, miale grubo ponad 1000 zycia i nikt mi nie mogl podskoczyc(potwory oczywiscie)
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Raven » czw 17.07.2003 18:59

Hue Hue Hue :) to co ja mam powiedziec o mojej amazonce ?? Lvl 96 35xx zycia :P
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: pt 11.04.2003 10:14
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa

Postautor: Torgarn » pt 01.08.2003 19:51

Grałem w Diablo II od dnia premierey do... wkażdym bądź razie skończyłem około pół roku temu. Z stażu mojej gry, 2 lata to Closed Battle.net, realm Europe. Gra na singlu miała klimat jak nigdy dotąd, jednak CBN to było to czego spragniony fan mógł oczekiwać i z czego był w 100% zadowolony.

Zaczynałem jak każdy, bez itemów, potem jakoś się rozkręcało, gdy SOJ'e były walutą miało się ich sporo (nigdy nie maczałem rąk w hackach/botach itp. poza MH oczywiście:)), tak piąłem się po szczeblach diablo-kariery :) Amazonką dawałem radę większości (bo z każdym nie grałem) HW, i innym mniej znanym (szkoda że nie grałem w BoS, ale wtedy nie miałem postaci ani stuffu:)). Gra była świetna. Nie ma to jak legit VG 08, 40x 3/20/20 sc' etc. :) Robiłem różnego rodzaju bulidy etc... W barbarzyńcy ( z ITH-em ) 2h wyciągałem 16k dmg, life - 3,7k - także był 'całkiem niezły' - choć widziałem lepszych - Djabol-PvP, Joker i wielu innych.

Grę w pewnym momencie przerwałem, powód ? Nowe łącze a wraz z nim ciągły Realm Down (byłem podłączony przez LAN-a), i tak mijały tygodnie, miesiące. W końcu, udałem się do kawiarenki na sesje nocną, aby 'odświerzyć' moje acc. Całą noc handlowałem zdobywając najlepsze itemy (X * clean AV 08, VG 08, Schako 08, WF, itp. itd). Po zakończeniu gry, przychodzę dnia następnego aby zbadać stan moich rzeczy... i jakież było moje (nie)zdzwienie gdy okazało się że wszystko zniknęło. Szczęscie miałem jeszcze dosyć swoich itemów, jednak postanowiłem zakończyć grę ze względu na tak powszechne cheaterstwo, bowiem dawno zwątpiłem w Blizzard, w ich intencje, ich ingerencję w sprawy GRACZY.

Myślałem, 1.10 nie wyjdzie nigdy, przecież czekamy tak długo, jednak, coś się zmieniło. Mamy już betę 1.10 a co za tym idzie 'wkrótce' pojawi się 1.10 final version, jednak nie wiąże z tym nadzieji, albowiem cheaterstwo jest, było i będzie. Może to choć troszkę ich przyhamuje, może Blizzard zacznie się bardziej 'nami' interesować ?

Pozdrawiam wszystkich. We still in hope...

Respect 4 C4hir, Baroness-Eva and all of them :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Torgarn
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 34
Rejestracja: czw 31.07.2003 9:08

Postautor: Orthank » czw 14.08.2003 19:44

Jak dlamnie 1.10 nie ma sesnsu za duzo wysmyslaja ... zamiast tego zrobili by jakas szalowa gre podobna do diablo tylko ze z inna fabula wiecej jakis postaci moze fajniej by bylo jak by sie wybierala tak jak w BG takie jest moja zdanie ale ...

Pozdr.Orth
Bez podpisu (chyba) :D
Awatar użytkownika
Orthank
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: czw 14.08.2003 19:00
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Klarkash-ton » pn 08.09.2003 9:42

Wreszcie znow zakladaja konta na Grocie Trolla: http://www.grotatrolla.prv.pl/. Nie trzeba miec oryginalnego Diablo. Na serwerze jest duzo ludzi, sami Polacy, jak ktos chce moze sie rejestrowac... ja tam juz troche gram. Jakby co to moje acc to Dirus. Pozdrawiam.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Detoks » pn 08.09.2003 18:59

ja jednak mam jakąś nadzieje ze w koncu chiterstwo zniknie z BN, choć to niestety niemożliwe, zastanawiałem się czy umożliwianie chitów nie lezy w interesie Blizzarda, bo nie wierze że tego sie nie da powstrzymać
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Angbandrider » śr 10.09.2003 20:02

Ostatnio Blizard zaczął zakładać bany za głupie maphacki na dysku (żenada), ja tak konta nie straciłem ale wielu moich kumpli tak. No ale to jedyny dobry znak że zabrali się za sprawę dokładnie.
1.10 będzie musiał być zajebisty bo czekamy na niego już dobre półtorej roku w przeciwnym wypadku ktoś za to beknie :wink: .
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Raven » czw 11.09.2003 17:26

NIe wiem czy sie orientujecie ale beta patch 1.10 jest juz od dluzszego czasu do sciagniecia. Ale pomimo ze to patch 1.10 to dalej pozostaje to Diablo wiec jak komus sie nie podobalo albo znudzilo to dalej takie bedzie.

Co do nowych zmian to kazdy elitarny przedmiot ma swoj unikat. Zmieniono zestawy. Pojawila sie synergia w umiejetnosciach, poprawiono troche bugow, nowe receptury do kostki, nowe itemy runiczne. Napewno 1.10 wnosi cos nowego do D2. Dzieki kilku receptura w kostce nie bedzie az tak ciezko aby zdobyc jakis fajny przedniot i ludzie beda uzywali troche innych przedmiotow niz zwykle.

jesli ktos chce sciagnac patcha jest on na stronie battlenet.pl link ponizej
http://www.diablo2.battlenet.pl
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: pt 11.04.2003 10:14
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa

Postautor: Lilly » pt 12.09.2003 16:54

Moja przygoda z Diabelkiem zaczela sie od dwojki, wiec nie mam tego problemu, ze "jest gorsze od jedynki" (chociaz rozumiem dlaczego tym, ktorzy grali w D1, dwojka juz sie tak nie podoba). Mam nawet lekka manie na punkcie tej gry, ktora wzglednie uspokaja sie w czasie nauki, natomiast w wakacje itp wraca ze zdwojona sila :twisted:

Co do patchy, to uwazam, ze urozmaicaja gre - dzieki nim ma sie mobilizacje, zeby robic nowa postac (przynajmniej mnie sie podoba). Chociaz zdecydowana wada patchy Blizza jest to, ze oprocz nowosci i poprawek wporwadzaja zawsze sporo nowych bugow, ktore naprawiaja w nastepnych patchach. No ale do tego sie juz chyba trzeba przyzwyczaic.

Poza tym, nie wiem, czy slyszeliscie o recepturach, ktore pozwalaja podnosic poziom unikatow i rarow (z normal na exceptional, z exceptional na elite). Poniewaz nie wiem, czy link zadziala, podam je tutaj:

ral+sol+perf emerald+basic unique weapon -> exceptional unique weapon
tal+shael+perf diamond+basic unique armor -> exceptional unique armor
lum+pul+perf emerald+exceptional unique weapon -> elite unique weapon (ladder only) (single tez)
ko+lem+perf diamond+exceptional unique armor -> elite unique armor (ladder only) (single tez)
ort+amn+perfect sapphire+basic rare weapon -> exceptional rare weapon
ral+thul+perfect amethyst+basic rare armor -> exceptional rare armor
fal+um+perfect sapphire+exceptional rare weapon -> elite rare weapon
ko+pul+perfect amethyst+exceptional rare armor -> elite rare armor

Jak widzicie runy sa teraz jeszcze bardziej przydatne. A poniewaz wiele z nich trudno jest znalesc pojawili sie rowniez nowe receptury do run:

3 Thul + Chipped topaz = Amn
3 Amn + Chipped amethyst = Sol
3 Sol + Chipped sapphire = Shael
3 Shael + Chipped ruby = Dol
3 Dol + Chipped emerald = Hel
3 Hel + Chipped diamond = Io
3 Io + Flawed topaz = Lum
3 Lum + Flawed amethyst = Ko
3 Ko + Flawed sapphire = Fal
3 Fal + Flawed ruby = Lem
3 Lem + Flawed emerald = Pul
2 Pul + Flawed diamond = Um
2 Um + Standard topaz = Mal
2 Mal + Standard amethyst = Ist
2 Ist + Standard sapphire = Gul
2 Gul + Standard ruby = Vex
2 Vex + Standard emerald = Ohm
2 Ohm + Standard diamond = Lo
2 Lo + Flawless topaz = Sur
2 Sur + Flawless amethyst = Ber
2 Ber + Flawless sapphire = Jah
2 Jah + Flawless ruby = Cham
2 Cham + Flawless emerald = Zod

Teraz warto zbierac nawet tez nizsze runy, zeby moc sie doczlapac do tych, ktorych potrzebujemy - krysztalki rowniez (ja wlasnie jestem teraz na tym etapie). Pare przedmiotow juz podnioslam - naprawde fajne wychodza :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Klarkash-ton » śr 17.09.2003 10:11

Ciekawe ile z osob tu wypowiadajacyh sie gralo na bn dluzej niz kilka dni. Ja gram w diablo2 praktycznie od daty jego premiery, gralem na zwyklym bn, gralem na twierdzy i grocie trolla. Gralem classic i z lodem, hc jak i sc. Dlaczego to pisze i sie wymadrzam? Bo niektre wypowiedzi sa smieszne. Tak przynajmniej ja uwazam.

Angbandrider: co chcesz od maphacka? To wcale nie jest zenada. Wiadomo lepiej by bylo bez niego grac, ale czy program, ktory odslania cala mape to az tak wielkie oszustwo? Wiekszosc osob, ktore gra na bn go ma i wszyscy na grocie trolla, a Ty wypowiadasz sie z punktu widzenia osoby, ktora pewnie na BN nie grala i nie wie jak to wogole wyglada.
Pozatym nie mozna porownywac maphacka do programow dzieki ktorym mozesz dupowac itemy. Maphack po prostu przyspeisza gre, szybciej sie mefuje, szybciej sie robi taxi.

Detoks jakbys sie troche interesowal diablo to bys wiedzial, ze Blizzard caly czas dziala w ograniczeniu oszustw. Co chwila sypia sie bany na "oficjalnym" bn. Pozatym na polskich serwerach nie ma oszustw, wiec zapraszam chetnych chociazby na Grote Trolla.

Raven: nie wiem czy sie orientujesz, ale o becie byla juz mowa na dlugo przed Twoim postem. :]

Co do koncowej wersji 1.10 to zapowiada sie ciekawie. Wedlug slow Blizzarda ma byc zmian starsznie duzo. Zaluje tylko jednego... ze nie wyszla na wakacjach i teraz bede musial wybrac, studia albo diablo. =)
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Lilly » śr 17.09.2003 10:30

Zaczne od tego, ze troche zle argumentujesz fakt takich czy innych wypowiedzi na temat Diablo. To, ze ktos cos krytykuje, nie znaczy, ze nie gral w ogole na BN. Ja akurat znam zdania bardzo wielu osob, ktore graja duzo na BN i zapewniam Ci, ze sa bardzo zroznicowane

Klarkash-ton pisze:Angbandrider: co chcesz od maphacka? To wcale nie jest zenada. Wiadomo lepiej by bylo bez niego grac, ale czy program, ktory odslania cala mape to az tak wielkie oszustwo? Wiekszosc osob, ktore gra na bn go ma i wszyscy na grocie trolla, a Ty wypowiadasz sie z punktu widzenia osoby, ktora pewnie na BN nie grala i nie wie jak to wogole wyglada.
Pozatym nie mozna porownywac maphacka do programow dzieki ktorym mozesz dupowac itemy. Maphack po prostu przyspeisza gre, szybciej sie mefuje, szybciej sie robi taxi.


Calkowicie sie z Toba zgadzam, ze mh nie jest az takim strasznym chitem - sama uzywalam. Ale nadal jest to hack. Wiesz jaka zazarta dyskusja na ten temat jest do tej pory na ten temat na forum battlenetu? I zapewniam Cie, ze wielkimi przeciwnikami mh sa ludzie, ktorzy bardzo duzo na BN grali i nadal graja.

Klarkash-ton pisze:Detoks jakbys sie troche interesowal diablo to bys wiedzial, ze Blizzard caly czas dziala w ograniczeniu oszustw. Co chwila sypia sie bany na "oficjalnym" bn. Pozatym na polskich serwerach nie ma oszustw, wiec zapraszam chetnych chociazby na Grote Trolla.


Taaa, i robi to w sposob tak subtelny, ze rety... Najwiecej kont leci za mh (ktorego rowniez jak widze jestes zwolennikiem), albo przez przypadek. Dlatego przenieslismy sie na mniejszy serwer, ktory chwilowo ma niestety przestoj oczekujac na 1.10

Klarkash-ton pisze:Raven: nie wiem czy sie orientujesz, ale o becie byla juz mowa na dlugo przed Twoim postem. :]


Zawsze warto przypomniec :wink:

Klarkash-ton pisze:Co do koncowej wersji 1.10 to zapowiada sie ciekawie. Wedlug slow Blizzarda ma byc zmian starsznie duzo. Zaluje tylko jednego... ze nie wyszla na wakacjach i teraz bede musial wybrac, studia albo diablo. =)


Mam ten sam problem :twisted:

P.S.Mam nadzieje, ze przy ewentualnej odpowiedzi na ten post wezmiesz pod uwage fakt, ze w zasadzie w kwestii merytorycznej sie z Toba zgadzam. Ale nie mow nigdy, ze ktos na temat Diabelka wypowiada sie tak czy inaczej, bo prawie nie gral na BN - nie wiesz ile kto gral...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Detoks » śr 17.09.2003 22:07

sory klark-ash,
ale mh, jest hakiem i daje przewage nad osobą która go nie ma (widziałem jak dwaj goscie walczyli przeciwko sobie(widzialem tylko jedna osobe) i sory ale nie wiem czy narmalnien dwie walczace postacie wiedza gdzie są), nie został dodany do zadnego patcha, i staz na bn nie ma zadnego znaczenia, to ze chesz zeby było łatwiej, trudno twój problem, ale potem nie wiń nikogo że kasują za to konta bo to hak.
edit
co do tego ze gdybym sie interesował,
własnie dlatego ze sie interesuje, to widzialem opinie wlasnie osob ktore troche graja w diablo, i własnie byly podobne do mojej(że akcje blizarda, sa strasznie opieszałe, przynajmniej byly przed betą czy jakoś tak)
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Klarkash-ton » śr 17.09.2003 22:42

Lilly: Czasami mocno moje wypowiedzi sa przekoloryzowane. :]

Co to za maly serwerek jesli mozna wiedziec? My... czyli kto sie przeniosl? Mozna jakies info o nim? Jest ogolnie dostepny czy tylko dla wybranych?

Skad wiesz, ze nie wiem? Moze mam map hacka w glowie? :]

Detoks: A czy ja winie kogos, ze blizzard kasuja konta? Nic takiego nie napisalem. Jestem przeciw hackowaniu, ale w niektorych kregach mh sie przyjal i jest uznawany za cos calkiem normalnego.

Wlaczajac nawet zwykla mape to dwie walczace postacie wiedza gdzie sa, wiec maphack nie ma tu nic do rzeczy. (Jesli sie myle to mnie porawcie.)
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

cron