ISS z Playstation + Orange Ekstraklasa 2008 ONLINE!

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

ISS z Playstation + Orange Ekstraklasa 2008 ONLINE!

Postautor: Mintaj » śr 20.02.2008 15:22

Witam wszystkich! :)

Jestem fanem pewnej gry, która ostatnio robi niemałą furorę na polskiej scenie gier piłkarskich, a grywalności i realizmu trybu Online mogą pozazdrościć jej takie tytuły jak najnowszy PES, czy FIFA. W temacie celowo napisałem "ISS" , bo każdy szanujący się posiadacz (były posiadacz) konsoli grę skojarzy właśnie po tym tytule. Jeżeli ktoś z Was grał kiedyś w International Superstar Soccer 98 na konsoli PlayStation i był fanem tej piłki to jesteśmy w domu :) Docelowo chciałbym przedstawić tutaj grę o nazwie Winning Eleven 2002, czyli ostatni wypust Konami na Play'a w Japonii (odpowiednik europejskiego ISS PRO 2) Różnice między ISSem, a przedstawianym tutaj WE2002 są niewielkie, poza dopracowaniem licznych błędów starszego ISSa.

Dzięki swojej popularności gra Winning Eleven 2002 doczekała się organizacji różnego typu Turniejów, Ligi, Rankingu i wiele innego typu rozgrywek (Klany itp.) w których zawodnicy mogą spróbować swoich sił i zmierzyć się ze sobą :) Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jest grupa osób ciągle pracująca nad uaktualnianiem gry! W ten sposób stosunkowo niedawno miała miejsce premiera najnowszego patcha stworzonego przez największy polski serwis traktujący o tej grze - www.WEOL.pl
Gra zawiera 63 reprezentacje z całego świata, pełną Orange Ekstraklasę oraz 11 najlepszych klubów z Europy. Oczywiście aktualne składy, stroje i statystyki wszystkich drużyn! Dla polskich graczy to chyba największy smaczek :) Mogą grać, rywalizować ze sobą swoimi miejscowymi klubami!

Nie musisz martwić się o to jak odpalić grę z PSXa i jeszcze grać na niej Online na komputerze! :)
Osoby zajmujące się tworzeniem aktualizacji pomyślały o tym i stworzyli Automatyczny Instalator, dzięki któremu unikniecie żmudnych ustawień emulatora, wyszukiwania serwerów do gry (jest polski serwer dla graczy WEOL) i innych problemowych spraw.

Tutaj znajdziesz wszystkie czynności jakie musisz wykonać po zainstalowaniu gry, aby rozegrać mecz Online/Offline:
Jak zagrać Online/Offline?

Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z serią piłek od Konami to tutaj możesz zapoznać się z opisem gry i jej opcji:
Winning Eleven 2002 FAQ


DOWNLOAD:
Instalkę Gry Online na najnowszym patchu zawsze znajdziesz na stronie WEOL.pl i ściągnięsz za darmo! :)

Na stronie prowadzimy rozgrywki Rankingowe dla wszystkich, rozgrywki Ligowe dla najlepszych oraz liczne Turnieje na forum!


Dzięki powyższym linkom, z łatwością każdy odnajdzie się w świecie Winning Eleven 2002.
Grając Online, nie można nie znać tych adresów, w żadnym wypadku nie chciałem spamować, jednakże gra jest nierozłącznie połączona z tymi adresami. Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Wam tą grę, która mimo swojego wieku nie traci na popularności, a nawet jest wręcz przeciwnie.


BONUS:
Filmik przedstawiający najnowszego patcha Winning Eleven 2002 Online by WEOL:
http://pl.youtube.com/watch?v=VULpoViYUcA



Do zobaczenia na serverach! :)

Pozdrawiam!
Mintaj
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: śr 20.02.2008 15:10

Postautor: Glaeken » śr 20.02.2008 18:19

FM2008 i tak bije na glowe wszystkie te issy, peesy, fify i inne wynalazki ;)
Glaeken
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 55
Rejestracja: ndz 23.09.2007 13:33


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości