Delta Force: Black Hawk Down

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Delta Force: Black Hawk Down

Postautor: '//iedzmin » pt 21.03.2003 13:17

:> Wlasnie dorwalem ta gierke i powiem ze calkiem przyjemna rozrywka - jak komus podobal sie film.
Swietna muzyka, malo realizmu no i ogromna ilosc koszenia wsrod biegajacych Nopliskow (no! Please) - tzw somalijskich cywili.
Mozna mnie spotkac na Multiplayerowych sererach od czasu do czasu - ofkors jako Wiedzmin :D
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: rabbi » ndz 23.03.2003 13:09

Grałem w DF 1 & 2, Land Warrior i domyślam się, że to dosyć podobne. Miłe gierki, chodzi się strzela we wszystko co rusza, przyjazny engine, ciekawe misje. W sam raz po szkole. :twisted: :wink:
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: '//iedzmin » ndz 23.03.2003 13:39

Stare DF przerazaly grafika - nisak rozdzielczosc , slaba widocznosc.
BHD jest ciekawe dla fanow filmu - jest wiele akcji w ktorych czujesz sie jak bys gral na filmie. Fakt faktem ze rzeznia jest za duza momentami.
Multiplayer - wszystko fajnie tylko lagi jak narazie - pingi 300... nie pograsz za rozsadnie - ale jak to powiedziales "po szkole" mozna sie pobawic :)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: hmhm » wt 03.06.2003 16:13

Ta gra poza grafika jest beznadziejna. Twoi towarzysze sa tylko po to, by gra nazywala sie Delta Force (czyli zeby milosnicy tej serii ja kupili), ani oni nie moga nikogo zabic, ani nikt nie moze zabic ich. Bardziej adekwatna jest nazwa Rambo:Black Hawk Down. Dalej. Somalijczycy stojac metr od ciebie strzelaja ci nad glowa, a ty zabijasz ich strzalem w piete... Broni jest niby duzo, ale w zasadzie niczym sie nie roznia... Cienka gra, Vietcong bije ja pod kazdym wzgledem !
hmhm
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 33
Rejestracja: czw 15.05.2003 11:38


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron