Wspolne granie

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

W co gramy???

Hellbreath- www.hbpolska.prv.pl
1
20%
MU Online- www.muonline.com
4
80%
PlaneShift- www.planeshift.it
0
Brak głosów
Project Entropia- www.project-entropia.com/Index.ajp
0
Brak głosów
Priston Tale- http://eng.pristontale.com
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 5

Postautor: Shizm » pn 31.05.2004 20:47

Ja twojego posta nie odebrałem jako zazproszenia do gry tam gdzie Ty, a jedynie jako "Ja sobie tu gram a wy róbta co chceta" Po cholere mi wiedzieć w tym topiku w co ty grasz aktualnie? Ważne jest jedynie w co pogra populacja forumowa. Jak już bardzo chciałeś wyrazic swoje zdanie to tzreba było napisać:
Do czasu gry na shardzie w swiecie DL gram w ...
Nie pisze sie na MU-OnLine
Mam/ nie mam ochoty na to aby UO na shardzie DL było forumowym MMORPG
i nie było by problemu, a tak ...

Po drugie to ja nie milcze, cały czas staram sie dowiedzieć w co bedziemy grać, ale widzę, ze zainteresowanie przejawia tylko parę osób wiec nici z globalnie forumowego grania.

Kolejna sprawa to to, ze ja jedynie podrzuciłem pare pomysłów z których MU ciesz sie :najwiekszą" popularnoscią, chociaż wynik 3 głosów to troche za mało, żeby robić z tej gry forumową masówkę.

Tak jak potrze na to z dystansu, to chyba i tak nie uda sie zadowolić wiekszej liczby katedrowiczów. Do grania tym bardziej sie jakoś ludzie nie palą, wiec ja sobie daje spokój z szukaniem i tak dalej. Jak ktoś bedzie chciał pograć ze mną w coś, to mozliwości kontaktu jest kilka.

Z mojej strony to koniec tego tematu, bo i tak już widzę, że plan nie wypalił, wiec co się bede na darmo pocił.

Pozdrawiam!!!!!!!

Chłopaki, darujcie sobie tę rozrubę, bo ani ona do czytania nie jest przyjemna, ani zapewne dla was (chyba że o czymś nie wiem :P). Zastępca moda zadziałał i dwa posty wyleciały. A teraz podajcie sobie ręce i koniec waśni. :) - dop. RaF
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Poprzednia

Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości