Unreal Tournament 2004

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Która z części UT najlepsza?

Unreal Tournament
5
63%
Unreal Tournament 2003
2
25%
Unreal Tournament 2004
1
13%
 
Liczba głosów : 8

Unreal Tournament 2004

Postautor: Corosion » pn 26.04.2004 12:06

Witam,

Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem tej pięknej "sztrzelaniny" :D .
Myśle, że to najlepsza odsłona wszystkich części, ponieważ zawiera najlepsze elementy z UT i UT03 oraz nowe tryby walk i ulepszone "stare" (onslaught, nowy assalut, mutant, last man standing i invasion).

Gra ma wiele plusów: duże i nowe plansze, pojazdy , wielośc postaci do wyboru, jest dobrze rozwiązana gra online, no i wspaniała grafika.

Ma też minusy :( :zajmuje dużo miejsca na dysku, jest potrzebny lepszej jakości sprzęt (jak np.procek, karta + pamieć).

Ja osobiście POLECAM najnowszą część UT. :wink:

POZDRO 8)
Ostatnio zmieniony pn 26.04.2004 14:23 przez Corosion, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Corosion
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 7
Rejestracja: ndz 25.04.2004 19:12
Lokalizacja: Mroczny Las

Postautor: Otorek » pn 26.04.2004 14:20

Nowe UT jest piękne kolorowe cudne itd. Nowe pojazdy tryby itd. Tylko ta gra utraciła zupełnie klimat 1 i praktycznie sam wymiar gry, więc jeśłi mam porównywać wole 1. Jeśłi chodzi o samą jakośc gry nie patrząc na popzredników najlpesza jest 2k4
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: RaF » pn 26.04.2004 21:31

Jeśli chodzi o UT, to raczej niezbyt trawię tę grę - a to dlatego, że zazwyczaj nie wiem, kto i skąd do mnie strzela (za dużo tej grafiki!), a jak już dojdę, to często jest już po ptakach. Poza tym nie odpowiada mi fizyka, jest jakaś taka... mało dynamiczna. Nie wiem, czy w UT2k4 coś się pod tym względem zmieniło. Wiem jedynie, że jeśli chodzi o czytelność, jest jeszcze gorzej :?
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Otorek » pn 26.04.2004 21:33

Fizyka mało dynamiczna?? To ty raF chyba jesteś fanem kwaka :D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Lechu » pn 26.04.2004 21:39

Głosa mojego dostanie stara poczciwa jedynka, bo 2k3 troche grałem, ale jakoś mi nie podpasiło, a 2k4 jest niestety poza moim zasięgiem :?
W jedynkę lubiłem grać samemu, miała miłego singla, przyjemna wyżywka. W multi grałem kilka razy, ale moi znajomi (i ja także :P ) jesteśmy raczej zwolennikami quaka po sieci, więc w UT słabo nam szło.

Aaaa, i muzyka z 1 jest świetna, do tej pory OSTa męczę :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: RaF » wt 27.04.2004 15:34

Otorek pisze:Fizyka mało dynamiczna?? To ty raF chyba jesteś fanem kwaka :D

A żebyś wiedział ;) Znaczy fanem to nie, bo jedynie od czasu do czasu pogrywam, niemniej jeśli mam do wyobru kłaka albo uta, to wybieram kłaka. Pomijając już fakt, że pierwsza jego część jest mała i łatwa do zainstalowania w uczelnianej sieci, więc na zajęciach nie nudzi się aż tak bardzo ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Otorek » wt 27.04.2004 19:12

To masz racje bo dla mnei dynamika Kwaka jest za szybka :)
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości