MU Online

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

MU Online

Postautor: Fett » pt 20.02.2004 17:40

Co myślicie o tym w pełni darmowym MMORPG? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Lechu » pt 20.02.2004 20:04

Ano tak jakoś od początku tego tygodnia ja i paru kumpli (w tym Shizm) zaczęliśmy w to grać.
Jako że to zupełnie nowe doświadczenie dla mnie (nie grałem jeszcze w mmorpgi) to na razie się podoba. Ot takie Diablo 2 tylko że plusem jest ilość graczy i ich różnorodność. Podoba mi się ten tłumek w mieście i drużynka kumpli katująca jakieś monstra :)
Narazie grywam czasem w wolnych chwilach, trochę denerwuje, trochę frajdy sprawia, nie wróżę jej długiej kariery u mnie (Final Fantasy 11 to to nie jest ;) ), ale póki co mam co robić wieczorami :)
Jak ktoś chce mnie spotkać, to gram elfką o imieniu Eilie, na Maya 5. Nigdzie indziej nie bywam, bo level jeszcze za mały :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Fett » czw 26.02.2004 18:59

Ja dałem się pochłonąć tej grze, ale mój zapał przystopowały... egzaminy :twisted: Na razie gram Dark Knightem i mam level 9 (blisko 10 jestem :) ).
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Mag_Arden » pn 01.03.2004 21:21

a ja tęz w to gram...u innych. To przez fett'a gra mi sie spodobała a mój dostwaca usług internetowycj (kiepski transfer hanibala-czytajcie pierwsze liter). Dał mi takiego neta ze porzyhać sie mozna. Ciułam ewentualnie czasmai o 4-5 rano lub u kolegów. Jesli chcecie mnie spotkac musicie wstac bardzo wczesnie i byc na serwerze wigle 4. A kim jestem sami sie domyślcie :P
"Życie jest tylko przechodnim półcieniem
Nędznym aktorem, który gra swoją rolę
Przez parę godzin wygrawszy na scenie
W nicość przepada - powieścią idioty
Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą"
Makbet
Awatar użytkownika
Mag_Arden
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 58
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:36
Lokalizacja: Lodowy dwór pólnocy

Postautor: Azirafal » wt 02.03.2004 9:55

Zacząłem w to grać, bo brat mnie namawiał. Zaczął grać wcześniej i mnie próbował tym zainteresować. Zagrałem dwa razy. Wskoczyłem Dark Knightem na poziom 8 i... dałem sobie spokój. Jest to nudny hack&slash, który mnie osobiście (jak widzę nie tylko mnie) kojarzy się z Diablo II. Bez quest'ów i czegokolwiek innego do roboty jak zabijanie, gadanie, kupowanie, nie oferuje mi ta gierka nic atrakcyjnego. Już wolę na MUD'ach posiedzieć - może nie mają grafiki, ale są niesamowite światy, dużo quest'ów i różnych takich tam smaczków... :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Otorek » wt 02.03.2004 14:17

Grałem troche komuś chętnemu moge ofiarować 3 któryś poziom postać ale juz nie pamiętam na jaki mservie napewno na najstarszych :D
Samo MU po dłuższej grze jest nudne jak flaki z olejem więc odstawiłem ta gre bo nie ma w niej więcej niż H&S.
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Fett » śr 03.03.2004 15:34

Ja jakiś czas temu grałem w to... hmmm... nachalnie :twisted: Nie było dnia, bym nie zdobył conajmniej jednego poziomu... Ale znów wróciły obowiązki szkolne, znów ma co robić na tych 5 stronach www, znów doszedłem do wniosku, że... ta gra to praktycznie Diablo II... I na razie zrezygnowałem...
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Xurt » śr 03.03.2004 18:00

To ja wam proponuje przesiasc sie na Ultime Online - slyszeliscie o tym? To tez jest (no prawie) darmowy MMORPG, a jest to jedyna gra na kompa, ktora IMO jest godna miana 'RPG' - w inna tak dobra nie gralem. Jak ktos chce wiecej info to do mnie na GG - prowadze ze znajomymi server do tej gry. Darmowy oczywiscie.
http://www.lazarus.zp.pl
Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani
Zakon Rycerski i Szpitalny Świętego Łazarza z Jerozolimy, Chorągiew Szczecińska
Awatar użytkownika
Xurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 26
Rejestracja: sob 10.01.2004 16:14
Lokalizacja: Swinoujscie

Postautor: Otorek » czw 04.03.2004 14:47

Do ściagnięcia jest w sieci edonkeya kto chce bliższe info neich wali na PM ja właśnie ściągam :D. Chciałem grać na moongacie chyba że ktoś zareklamuje inny shard :D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Xurt » czw 04.03.2004 19:11

No to zareklamuje swoj :twisted: a raczej ten, na ktory pisze skrypty.
http://www.uo-eh.prv.pl - shard EH - stronka jest dosc wolna niestety, czesto sie sypie - ale to wina servera na ktorym stoi stronka (members.co.uk) - ktory nota bene zmieniamy niedlugo. A jak chcesz blizsze info na temat sharda to zapraszam na #uo-eh na sieci ircnet.pl lub na moje GG lub PM. A sam shard stoi stabilnie, restarty sa tylko wtedy, gdy wrzucamy cos nowego (czyli 2-3 dziennie, ale takie po 2-3 minuty nie dluzej), padac nie pada prawie wcale. No i co najwazniejsze nie ma lagow. Aaa, i skrypty porzadne sa :twisted: W koncu moje autorstwo :twisted: Zapraszam.

Moje GG: 5326572
http://www.lazarus.zp.pl
Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani
Zakon Rycerski i Szpitalny Świętego Łazarza z Jerozolimy, Chorągiew Szczecińska
Awatar użytkownika
Xurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 26
Rejestracja: sob 10.01.2004 16:14
Lokalizacja: Swinoujscie

Postautor: Otorek » pt 05.03.2004 7:14

oki thx za info napisze napewno :D CO do MU to jak nikt nie chce mojej postaci:P moge dac hasło i pass żeby zobaczy czy jej coś zostało to możecie wziąsc i sprzedac :D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

JEST SZANSA

Postautor: Mag_Arden » ndz 07.03.2004 19:00

PROSZE, BŁAGAM NA KOLANCH, POmóżcie. jest szans, że bede mógł grać normalnie w MU ( a nie u kolegów). Musze zdobyć PORT MU. Czy ktoś mógłby mi pomóc. Jesli nei to sie popytajcie. KOtś musi wiedzieć. Błagam liczy sie kazda sekunda....
"Życie jest tylko przechodnim półcieniem
Nędznym aktorem, który gra swoją rolę
Przez parę godzin wygrawszy na scenie
W nicość przepada - powieścią idioty
Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą"
Makbet
Awatar użytkownika
Mag_Arden
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 58
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:36
Lokalizacja: Lodowy dwór pólnocy

Postautor: Kanjo » pn 08.03.2004 17:26

Jestes swietnym Jedi, posiadasz spore umiejetnosci , a może myslisz że jestes nie pokonany. Sprobuj swoich sil w klanie . :D
Jesli ktoś chce sie zmierzyć w JK3 to zapraszam wlasnie probuje z kolega stworzyc klan Jedi dołączcie sie jesli myslicie że jessteście wystarczajaca dobrzy 8) : :D

nr GG :6910324
Cała rzecz polega jedynie na tym, że kiedy chcesz zarąbać na śmierć swojego wroga, masz ciąć tak, by ten zginął, bynajmniej nie biorąc za cel tego, jaki ma być cios: mocny czy słaby
Awatar użytkownika
Kanjo
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: wt 09.12.2003 17:19
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Otorek » pn 08.03.2004 18:52

Nie ma to jak pisać do tematu ;] Co do jk3 swoich czasów miałem klan w JK2 zwał sieShadow Jedi's ;D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Kanjo » pn 08.03.2004 22:47

Sorry za tego poprzedniego posta pomylily mie sie tematy :/ sorki jeszcze raz
Cała rzecz polega jedynie na tym, że kiedy chcesz zarąbać na śmierć swojego wroga, masz ciąć tak, by ten zginął, bynajmniej nie biorąc za cel tego, jaki ma być cios: mocny czy słaby
Awatar użytkownika
Kanjo
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: wt 09.12.2003 17:19
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: rabbi » ndz 14.03.2004 1:46

Skasowałem po 10 levelu. Po prostu, szybko się nudzi. :-)
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Pampi-rampi » pn 05.04.2004 17:30

Tak gra rzeczywiscie jest troche przynudzająca =\. Stwierzdziłem to troche szybciej (miałem bodajze 6 lvl).. Grafika jest dosc dobra, jak na tego typu gry, ale liczy sie równiez grywalnośc, której ta gra nie posiada ;). Tibia lepsza ;).

Pozdro
Awatar użytkownika
Pampi-rampi
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 19
Rejestracja: pn 05.04.2004 16:32
Lokalizacja: Navarro (:))


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości