Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień

Postautor: Fett » pt 13.02.2004 18:09

Co sądzicie o tej grze? Dla mnie to taki klon Warcrafta III... :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Kaka » pt 16.07.2004 18:25

Uratuje cie Fett i jako jedyny odpwiem na twoje pyttanie
Może i jest to klon ale grfika jestw tym lepsza dal mie jes troche słaszby od W3 pod włpywłme grywalności ale reszta jet spoko
Awatar użytkownika
Kaka
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 18
Rejestracja: czw 20.05.2004 18:48
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Fett » czw 29.07.2004 17:53

Grafika może lepsza, ale czy to ratuje sprawę? Sposób rozgrywki tak sciągnięty, że w świecie Władcy Pierścieni dla mnie niegrywalny. Próbowałem przejść kampanię, ale po miłych wspomnieniach z Warcrafta i dodatku Frozen Throne, po prostu nie mogłem jej przełknąć :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Breja » czw 29.07.2004 18:06

Czy to jest typowy RTS? , możecie napisac cokolwiek więcej? przyznam że sie leciutko zaciekawiłem :mrgreen:
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Fett » czw 29.07.2004 18:21

Klon Warcrafta osadzony w świecie LotRa- tak najkrócej można powiedzieć :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Breja » czw 29.07.2004 18:51

w warcrafta(ale tylko 2) grałem namiętnie , więc skoro klon to może sie skusze :D , co prawda cały czas katuje medievalka(a ja moge grac tylko w jedną gre na raz) i najbardziej mi pasuje takie rozwiązanie(tzn gospodarka , polityka itd w turach , bitwy w realu ale z pauzą) ale pewnie popróbuje.
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Jakub Cieślak » czw 29.07.2004 20:08

Sam też nie tknąłem tego produktu. Ciekaw jestem, czy stać ich było na licencję filmu i robili grę w klimacie trylogii Petera, czy walczą w osobnej lidze?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Dragon » pt 30.07.2004 6:32

Gra jest oparta o książke, nie o film. Klimat... za bardzo bajkowy jak dla mnie. Brakowało mi też jednostek poruszających się na wodzie i w powietrzu. Gra bardzo przypomina Warcrafta ale większej uwagi IMO warta nie jest. Wszystko po kilku misjach się monotonne robi. Autorzy nie wykorzystali ciekawych pomysłów typu korzystanie z przedmiotów/budynków jak na początku gry z katapulty. Jak ktoś chce może zagrać ale cudo to to nie jest. Ja i tak czekałem i czekam na Battle for Middle-Earth :) .
Obrazek
"Wszystko to co mnie nie zabija, wzmacnia mnie"
Awatar użytkownika
Dragon
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 31
Rejestracja: śr 30.10.2002 19:54
Lokalizacja: Middle-Earth


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości