ulubiony cRPG

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

ulubiony cRPG

Postautor: Wotan » czw 19.12.2002 17:28

Gralem w calkiem sporo RPG komputerowych i moim typem na absolutnego mistrza jest Elder Scrolls 3: Morrowind. Gram już od trzech miesięcy i nawet ledwo 1/3 świata zwiedziłem(oczywiście nie bez przerwy). Ta wolność w doborze postaci, możliwości przystępowania do różnych gildii i ogromny świat pełen tajemnic to jest to.
Jedyny minus morrowinda to brak trybu sieciowego, tak mi się wydaje. Ale może to się kiedyś zmieni, kto wie. Ta gra z uwagi na dołączony edytor świata w którym możemy zmieniać prawie wszystko, ciągle się rozwija i to jest w niej właśnie najlepsze. To mój ulubiony cRpg jak dotąd. A jaki jest Wasz?
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Lechu » czw 19.12.2002 19:35

Hmmm.... Diablo 1. Jeśli wezmie się pod uwagę długość i intensywność grania to Diabeł 1. No i to był pierwszy cRPG w jakiego grałem. Ehhh.. Butcher, Butcher... jak ja go lubiłem zabijać.... Doszedłem na singlu warriorem do 50 levelu 8) , a w multipla nigdy nie grałem, bo jak założyłem internet to już dawno Diablo poszło w odstawkę.

A teraz wersja dla tych co Diablo nie uważają za cRPG czy za RPG wogóle. Planescape Torment. Zagrałem w niego z ciekawości, bo wszyscy mówili że to niby lepsze od Final Fantasy i wogóle. Tak więc PT stawiam na pierwszym miejscu za klimat, fabułę i złożoność. Nie mogłem się oderwać aż do końcowych napisów. W których napisane było: "Dziękujemy FF7 i FF8 za inspirację" :D
Potem na mojej liście jest Icewind, może nie taki skomplikowany ale lubię go bardzo za klimat. Aha, Icewind 1, bo 2 część mi się zupełnie nie spodobała. A dalej klasycznie BG 1 i 2.

No i na koniec wersja dla tolerujących wszelkie formy cRPG czy to na pieca czy na konsole. Pisałem o tym już w topicu o FF, a więc w skrócie: Xenogears, Final Fantasy X i Final Fantasy VII.

That's all folks! :lol:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Klarkash-ton » czw 19.12.2002 20:02

Lechu pisze:Hmmm.... Diablo 1. Jeśli wezmie się pod uwagę długość i intensywność grania to Diabeł 1. No i to był pierwszy cRPG w jakiego grałem. Ehhh.. Butcher, Butcher... jak ja go lubiłem zabijać.... Doszedłem na singlu warriorem do 50 levelu 8) , a w multipla nigdy nie grałem, bo jak założyłem internet to już dawno Diablo poszło w odstawkę.


Nie chcialbym podwazac Twojego zdania, ale na singlu byl tylko poziom trudnosci normal i nie bylo mozliwe dosjc tam do 50 levelu... (tylko na multi mozna bylo osiagnac 50 lvl, gdzoe oprocz normala, byl tez nighthmare i hell). Pozatym ludzie dalej graja w D1 wiec nie wiem co Ty wygadujesz, jest prezna scena, ligi, klany, turnieje...
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

hmm...

Postautor: Sorden » czw 19.12.2002 20:46

Fallout Uwazam ze to najleprze cRPG !... Lubie poprosu te klimaty 8)
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Re: hmm...

Postautor: '//iedzmin » czw 19.12.2002 21:01

Sorden pisze:Fallout Uwazam ze to najleprze cRPG !... Lubie poprosu te klimaty 8)


dziekuje dziekuje dziekuje . juz myslalem ze wszyscy tylko diablo!
BIG KISSES :)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Lechu » czw 19.12.2002 21:34

Klarkash-ton pisze:Nie chcialbym podwazac Twojego zdania, ale na singlu byl tylko poziom trudnosci normal i nie bylo mozliwe dosjc tam do 50 levelu... (tylko na multi mozna bylo osiagnac 50 lvl, gdzoe oprocz normala, byl tez nighthmare i hell). Pozatym ludzie dalej graja w D1 wiec nie wiem co Ty wygadujesz, jest prezna scena, ligi, klany, turnieje...


Klarkash spokojnie, Diablo 1 miało taki dodatek co się zwał Hellfire i tam była możliwośc na singlu grać i na nightmare i hellu, a co za tym idzie dobić do 50 levelu.
Po drugie napisałem że poszedł U MNIE w odstawkę, sorry jak nie jasno się wyraziłem. Ale po ponad roku ciągłego grania mogłem odstawić spokojnie Diablosa na półkę jako wysłużoną na maksa pozycję. Zdaję sobie sprawę ze ludzie dalej grają, nie dziwię się temu wcale biorąc pod uwagę jak świetny jest multiplayer. I jak denna jest część druga Diablosa.

Pozdrawiam.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: hmm...

Postautor: Lechu » czw 19.12.2002 21:38

Wiedzmin_666 pisze:dziekuje dziekuje dziekuje . juz myslalem ze wszyscy tylko diablo!
BIG KISSES :)


Eh, a ja do fallouta jakoś się nie mogę zmusić. Po prostu nie mogę. Nie wiem co mnie w nim odpycha, próbowałem, zaczynałem kilka razy i jakoś nie mogę. Ale przyznaję że gra jest wybitna.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: hmm...

Postautor: '//iedzmin » pt 20.12.2002 0:26

Eh, a ja do fallouta jakoś się nie mogę zmusić. Po prostu nie mogę. Nie wiem co mnie w nim odpycha, próbowałem, zaczynałem kilka razy i jakoś nie mogę. Ale przyznaję że gra jest wybitna.[/quote]

Szkoda stary - bo poznal bys smak prawdziwego cRPG. Ta gra ma tyle mozliwosci ze az trudno uwierzyc ze cos takiego mozna stworzyc w przeciagu 1-2-3 lat. Zmus sie do Fallouta 2... poznasz smak prawdziwej gry. Zobaczysz co to strach... nadzieja, wiara... brak nadzieji i totalna kleska, a jak przetrwasz to to zasmakujesz zwyciestwa. Fallout to nie jest zwykla gra w ktorej wykonujesz questy to gra ktora zyje wlasnym zyciem.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: EmpE Lathspell » pt 20.12.2002 13:05

Nie wszyscy Diablo W666, nie wszyscy! Ja Baldur's Gate. Ale zapewne zmienie zdanie za jakieś dwa miechy, bo za jeden miech będę miał Neverwintera PL. Mój kumpel mówi, że zabójczo ekstrawaganckie :). (też fan BG)
"Dobry elf, to martwy elf."
Marszałek Milan Raupenneck
"Dobry marszałek, to martwy marszałek"
Generał EmpE Lathspell
EmpE Lathspell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 15.10.2002 15:22
Lokalizacja: Stumilowy Las

Postautor: Milten » pt 20.12.2002 13:43

Moim ulubionym cRPG jest Gothic.
Czekam teraz z zniecierpliwieniem na polska wersje Gothic2.
Milten
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: czw 19.12.2002 18:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: '//iedzmin » pt 20.12.2002 22:37

EmpE Lathspell pisze:Nie wszyscy Diablo W666, nie wszyscy! Ja Baldur's Gate. Ale zapewne zmienie zdanie za jakieś dwa miechy, bo za jeden miech będę miał Neverwintera PL. Mój kumpel mówi, że zabójczo ekstrawaganckie :). (też fan BG)

;) BG jest swietny bez 2 zdan. masz racje
Neverwinter PL - moj kumpel juz ma... chyba ze pirata... niwim niwim, nie ma jeszcze ?
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

hmm...

Postautor: Sorden » pt 20.12.2002 22:58

Jesli chodzi o Fallouta, to jedyne co mi sie nie podobalo w tej grze to fakt ze byla ona po angielsku ;)
Wolalbym spolszczona wersje... napewno przyjemniej by mi sie gralo :)
Oczywiscie to nie zmienia faktu ze uwazam Fallouta za najleprze cRPG !!!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: '//iedzmin » pt 20.12.2002 23:28

A nie spolszczyli jeszcze ? Chyba gdzies widzialem... moze amatorsko ale widzialem ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

hmm...

Postautor: Sorden » pt 20.12.2002 23:31

Czytalem kiedys ze spolszczenie mialo byc, ale sie z tego wycofali...
Moze i jest , ale napewno amatorsko... a ja nie jestem do czegos takiego przekonany bo juz nie jeden raz sie na tym przejechalem :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: '//iedzmin » pt 20.12.2002 23:32

No ja tez nie jestem przekonany... zreszta po angielsku ma swoj klimat... nie wiem czy wyszlo by im to z angielska
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Klarkash-ton » pt 20.12.2002 23:35

Sorden, ucz sie angielskiego, a nie :) Dobra znajomosc jezyka CI sie przyda, a gra w Polskiej wersji jezykowej straci wiele smaczkow, ktorych nie da sie przeniesc na Nasz ojczysty jezyk...
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: '//iedzmin » pt 20.12.2002 23:36

Klarkash-ton pisze:Sorden, ucz sie angielskiego, a nie :) Dobra znajomosc jezyka CI sie przyda, a gra w Polskiej wersji jezykowej straci wiele smaczkow, ktorych nie da sie przeniesc na Nasz ojczysty jezyk...

Poza DIABLO narazie sie zgadzamy we wszystkim :>
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

hmm...

Postautor: Sorden » pt 20.12.2002 23:39

hmm... Prosze mnie tu nie bluzgac... Wiem ze moze z anglikiem nie stoje najwyzej, ale gre przeszedlem chyba z 6 razy... po angielski...!!!
p.s. Kozystajac z slownika oczywiscie :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Re: hmm...

Postautor: '//iedzmin » pt 20.12.2002 23:42

Sorden pisze:hmm... Prosze mnie tu nie bluzgac... Wiem ze moze z anglikiem nie stoje najwyzej, ale gre przeszedlem chyba z 6 razy... po angielski...!!!
p.s. Kozystajac z slownika oczywiscie :P


Ja nic do twojego angielskiego nie mam ;) tylko do watku na temat klimatu sie zgadzam :>
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Re: hmm...

Postautor: Lechu » sob 21.12.2002 9:56

Sorden pisze:Oczywiscie to nie zmienia faktu ze uwazam Fallouta za najleprze cRPG !!!


No Panowie, jeszcze 10 takich postów i załączam fallouta :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: '//iedzmin » sob 21.12.2002 16:06

Zrobil bym SPAM i wpisal 10 postow ale jako ze jestem modem to mi nie wypada :D
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Lechu » sob 21.12.2002 19:34

Wiedzmin_666 pisze:Zrobil bym SPAM i wpisal 10 postow ale jako ze jestem modem to mi nie wypada :D


He he doceniam Twoje starania :)
No to już żeby nie było spamu i żeby nie odbiegać od tematu to ja fallouta załącze gdzieś po świętach, bo na razie mam w co grać. Trzymajcie za mnie kciuki :lol:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: ynst » sob 21.12.2002 23:45

Fallout to najlepsza gra cRPG moim zdaniem. Jesli idzie o tlumaczenie to jestem zdziwiony Waszymi postami, bo od dawna jest wersja polska zarowno 1 jak i 2. Kosztuje 19.90 i jest do kupienia w extra-klasyce jak wiele innych fajnych starszych gierek. Niech wymienie tylko te, ktore ja mam: Alien Nations, Dracula, Fallout, Fallout2, Hellboy (dla milosnikow horroru). Jest ich oczywiscie wiecej, wiec rozejrzyjcie sie. Zwlaszcza polecam FALLOUTa!!!
ynst
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 130
Rejestracja: wt 12.11.2002 0:55
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: rabbi » czw 02.01.2003 20:59

Ja mam trochę więcej niż jeden, bo wszystkie są bistezaje. Po pierwsze seria Fallout (1,2, BoS). Po drugie Icewind Dale. Bez tej gierki nawet by mnie tutaj nie było :wink: . Po trzecie Septerra Core. Fajny klimat.
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: '//iedzmin » pt 03.01.2003 0:53

ynst pisze:Fallout to najlepsza gra cRPG moim zdaniem. Jesli idzie o tlumaczenie to jestem zdziwiony Waszymi postami, bo od dawna jest wersja polska zarowno 1 jak i 2. Kosztuje 19.90 i jest do kupienia w extra-klasyce jak wiele innych fajnych starszych gierek. Niech wymienie tylko te, ktore ja mam: Alien Nations, Dracula, Fallout, Fallout2, Hellboy (dla milosnikow horroru). Jest ich oczywiscie wiecej, wiec rozejrzyjcie sie. Zwlaszcza polecam FALLOUTa!!!


No neen - ja wiedzialem ze widzialem PL Fallouta ale myslalem ze to jakis amator.
btw: juz go mam w domu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: GorunNova » pn 06.01.2003 14:07

yo all.. jestem nowy ale odrazu do rzeczy...
Baldur's Gate II wymiata .. gra jest boska, wspaniała fabuła no i dziecko Baala :) heh no i ostatnio Morrowind.. to jest dopiero gierka... a tak pozatym to cRPG rulezzz (FalloutTactics, Vampires The Masquerade Redemption, Icewind dale 2-w trakcie gry, Summoner nawet Gorky17 i Pool of Radiance 2 ujdzie) ...

PS: PoZdRoFiOnKa Dla miska Wiedzmina :P
Umbra, Chrysamera, Karsomir, Rozprówacz Dusz, Srebrna Klinga, Furia Niebios - BGII & Morrowind roxxx
GorunNova
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz 05.01.2003 19:06
Lokalizacja: Morrowind

Postautor: adash » pn 06.01.2003 14:47

No to tak.
1-cykl Falloutów
2-IWD
3-Baldur
adash
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: pt 03.01.2003 23:49
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: hops » wt 07.01.2003 23:14

Ulubiony cRPG to oczywista seria FinalFantasy z 7mką w parze z 10tką na czele :) Zaraz za nimi Falloutów para, potem Suikoden, no i, jedna z najlepszych gier w historii komputerowej rozrywki, chyba troche na siłę podciągana przeze mnie pod cRPG - The Best of All Roguelike Games in The Whole Wide World: Ancient Domains of Mystery, czyli ADOM. Ta gra zabrała mi 4 lata życia i ciągle, teraz już rzadziej, wyszarpuje kolejnę ochłapy mojego ciała :) Zero grafiki --->> tylko ASCII, tysiąc ton miodu, jedno życie [jak zginiesz, to papa... Save'y tylko gdy robisz przerwę...], niesamowicie uczy samozaparcia. Skończona przeze mnie na wszystkie możliwe sposoby, około 11 razy :) Damn, idę sobie pograć :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: '//iedzmin » śr 08.01.2003 9:30

GorunNova pisze:yo all.. jestem nowy ale odrazu do rzeczy...
Baldur's Gate II wymiata .. gra jest boska, wspaniała fabuła no i dziecko Baala :) heh no i ostatnio Morrowind.. to jest dopiero gierka... a tak pozatym to cRPG rulezzz (FalloutTactics, Vampires The Masquerade Redemption, Icewind dale 2-w trakcie gry, Summoner nawet Gorky17 i Pool of Radiance 2 ujdzie) ...

PS: PoZdRoFiOnKa Dla miska Wiedzmina :P


W Baldursa gralem sporo ale przygniotla mnie troche monotonia... moze jestem inny ale malo mnie w tej grze zaskakiwalo. Vampire byl niezly, Icewinda 2 jeszcze nie widzialem... no ale co do Falloutow wszystkich masci i numerkow nie musze sie chyba wypowiadac - kocham!

PS: BIG Hail to my friend ant the best AoT player - GorunNovaaaa! :) (btw - Gorunq - friendly fire is not friendly) :)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: GorunNova » śr 08.01.2003 9:40

PS: BIG Hail to my friend ant the best AoT player - GorunNovaaaa! :)
(btw - Gorunq - friendly fire is not friendly) :)


BUahhah no tak frendli fajer... pamietasz mój skrzydłowy mp5kowiczu? muahah :P szkoda ze odeszles :( ... a ten best player to przesada :) taka zwykla lamka jestem :) :) :)
Umbra, Chrysamera, Karsomir, Rozprówacz Dusz, Srebrna Klinga, Furia Niebios - BGII & Morrowind roxxx
GorunNova
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz 05.01.2003 19:06
Lokalizacja: Morrowind

Postautor: Sabazios » czw 09.01.2003 17:01

Fallout 2 no w sumie 1 też głównie za klimat.
Awatar użytkownika
Sabazios
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 75
Rejestracja: wt 19.11.2002 17:52

Postautor: Alvarez » czw 09.01.2003 17:42

Zgadzam się z założycielem topicu. Morrowind jest wyczesany... tak świetnego RPGa nie miałem w rękach od czasów Tormenta, a wcześniej Fallouta 2.
Święty Graal jest w zamku aaaaaaaaaa
Awatar użytkownika
Alvarez
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 11
Rejestracja: pn 06.01.2003 21:17
Lokalizacja: Ciudad de Medellin

Postautor: Detoks » pt 10.01.2003 0:40

Klarkash-ton pisze:[size=12]Sorden, ucz sie angielskiego, a nie :) Dobra znajomosc jezyka CI sie przyda, a gra w Polskiej wersji jezykowej straci wiele smaczkow, ktorych nie da sie przeniesc na Nasz ojczysty jezyk[/size]...

akórat nie moge sie z tym w cale zgodzic bo jesli komus sie to nie udało to nie oznacza to ze sie tego nie do zrobic(chodzi mi o tłumaczenie)
a w ogole z crpg to chyba najlepsze jest wizardry7 (w ósemke nie grałem ale moze po sesji)
Powiedziałem, co chciałem powiedzieć
Ty zrobisz, co uważasz za słuszne
gdzie byli detoksi gdy przybyli obcy??
www.maskarada.republika.pl
Awatar użytkownika
Detoks
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 192
Rejestracja: czw 14.11.2002 13:36
Lokalizacja: Arrakis

Postautor: Jander » ndz 02.02.2003 15:44

Na pc to najlepszy jest Morrowind, a na konsole the best jest Suikoden 2 (dla mnie najlepza gra ever i dlatego przeszedlem go 4 razy).
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

ulubiony cRPG

Postautor: Howler » pn 17.02.2003 15:06

W skrucie powiedziawszy,to zgodze sie z czescia osob i obstawiac bede Fallouta.Czemu?-spytacie.Otoz sadze ze zarowno klimat,jak i muzyka powodowaly ze wciaz siadalem (i ciagle siadam :wink: )do taj gry.Ludzie ktorzy ja stworzyli (gre) zrobili naprawde kawalek niezlej roboty...
Awatar użytkownika
Howler
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 33
Rejestracja: pn 17.02.2003 14:43
Lokalizacja: Gdynia

Następna

Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości