WOW

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

WOW

Postautor: Angbandrider » śr 15.10.2003 10:16

Mam na myśli World of Warcraft - zapowiadaną od paru lat przez Blizarda gierę on line - premiera co prawda dopiero w przyszłym roku, ale o grze w necie już teraz jest dosyć głośno.
Ostatnio natomiast dotarła do mnie bardzo nieciekawa informacja, mianowicie gra ma być płatna (abonament).
Jak zapatrujecie się na tą gierkę i co sądzicie o abonamencie :?:
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Codringer » śr 15.10.2003 11:22

No WOW to świetnie zapowiadająca sie gra Online, co jest jej najwiekrzym atutem. Fakt abonamentu który też mi się obił o uszy jest nieco przygnębiający, bo wychodzi na to że moja ulubiona firma zaczyna zdzierać kasę z graczy :( . No ale same WOW bedzie kapitalne.

Zobaczcie trailery na www.blizzard.com :!:
Nie ma jutra bez komputra !!!
Codringer
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 15
Rejestracja: ndz 28.09.2003 19:13

Postautor: $zl@pol » śr 15.10.2003 11:31

Szczerze mowiąc nigdy nie grałem w Warcrafra :D. Ale slyszalem ze fajna jest. No i o WOW tez pare rzeczy ciekawych slyszalem ale nei podoba mnie sie. Chociaz przez net moze być ciekawe :D :twisted:
"...And peace will be every where..." John Lennon
$zl@pol
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: pn 11.08.2003 9:32
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Torgarn » śr 15.10.2003 17:09

Tylko że Saga WoW to będzie MMORPG i w trybie rozgrywki wielce różnił się będzie od stategicnej serii W.
Obrazek
Awatar użytkownika
Torgarn
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 34
Rejestracja: czw 31.07.2003 9:08

Postautor: Otorek » śr 15.10.2003 21:26

Ostatnio natomiast dotarła do mnie bardzo nieciekawa informacja, mianowicie gra ma być płatna (abonament).


Huh trochę mnie śmeiszy to zdanie bo było już poruszane w innych tematach zresztą jak wszystkie MMORPG wykonywane przez profesjonalne firmy mają abonament, najczęściej w wysokości 10 dolców, więc nie wiem czy jest szansa sobie robić nadzieje. To dotyczy wszystkich świetnie zapowiadających się MMORPG jak:
SWG- STAR WARS GALAXIES
WOW
czy nawet WARHAMMER
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Jakub Cieślak » czw 16.10.2003 13:56

Tak, niestety ten abonament to nie jest przyjemna rzecz dla nas, szarych dzieci polskich. Niewielu z nas będzie w stanie wyłożyć na to pieniądze, niektórzy z nas będą o te pieniądze walczyć z rodzicielami. Chyba, że pojawią się jakieś niezłe polskie serwery, które albo będą miały ceny polskorynkowe, albo w ogóle będa bezpłatne (pobożne życzenie). Nie ocenię tej gry, dopóki jej nie zobaczę. Dotąd widziałem jedynie ładne filmiki, ale to jeszcze jest za mało.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości