Newerwinter Nights - pytanie

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Newerwinter Nights - pytanie

Postautor: RaF » ndz 08.12.2002 20:32

Małpuję za Chomskim :mrgreen: Ciekawe, czy ktoś odpowie.

Rozdział 4, quest z szukaniem Słów Mocy. Dwa już znalazłem (Ruiny Pradawnych i leże tego smoka), teraz zachodzę w głowę, gdzie jest trzecie. Wiem, że w kierunku Mroźnej Kniei, ale pojęcia nie mam, gdzie. Las obszedłem cały, przeszukałem cały grobowiec jakiejś czarodziejki na "L", byłem przy Gaju Czarodzieja, wszystko opukałem i ostukałem i nic. Nie wiem, co mam teraz robić.

Ktoś już przeszedł i mi odpowie? :>
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lechu » pn 09.12.2002 21:17

Patrze że nikt nie odpowiada, więc jeśli jeszcze nei rozpracowałeś tego questu a odpowiedź jest ci pilnie potrzebna to może ja będę mógł ci pomóc.

W NWN nie grałem, ale z tego co wyczytałem an gamefaqs.com, musisz dostać quest od Lillian Cambridge, potem iśc do wieży w Mroźnej Kniei. W wieży znajdziesz cztery filary (?). Użyj na nich identyfikacji żeby wiedzieć który jest który. Kombinacja to puma - pies - niedźwiedź - smok, potem powinny otowrzyć się drzwi i musisz pokonać minibossa. Od niego dostaniesz śnieżną kulę (?) i zanieś ją do Lilian. Lilian powie ci że Słowo Mocy jest właśnie w tej kuli. A dalej to napisze potem jeśli to właśnie tego szukasz :)

Tłumaczenie jest stąd:
http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/neverwinter_nights.txt
Fragment zaraz na początku opisu przejścia III Rozdziału: "Beorunna's well"
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: RaF » pn 09.12.2002 22:02

A.... to by wiele tlumaczylo, jako ze questu nie bralem bo mnie baba wkurzyla :P hehe... dzieki za pomoc :D
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Palantir » pn 28.04.2003 11:49

Chce kos kupic NwN??? TANIO palantir@space.pl
Nie wyjdę dziś z tobą babe na techno
Nie pójdę z tobą za rękę po molo
Nigdy w życiu nie pokocham dziewczyny, która słucha disco polo!

www.fantazjon.fivnet.com
Awatar użytkownika
Palantir
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: pn 21.04.2003 11:24
Lokalizacja: Kościerzyna


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości