Breath Of Fire ... 4 konkretniej :)

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Breath Of Fire ... 4 konkretniej :)

Postautor: Avathar » pt 11.07.2003 18:32

Ostatnio wreszcie na moim PieCu zaczął mi chodzic BoF IV. Z początkiu uważałem to za gierkę ... hmm ... byle jaką. Nic specjalnego , lecz po paru godzinach gry ta gra dla mnie jest #2 (#1 to XG :) ) !
1) Muzyka - mimo iż zdeka Midowata ,potrafi okazaj przejawy śpiewu i "klimatu". Ogólne udzwiękowienie jest zaje-ku*wa-biste. Zaklecia ,okrzyki bojowe ... fenomen.
2) Fabuła - Jeżeli chodzi o fabułe to też z początku sie specjalnie nie zapowiada. Jednakże po pewnym czasie pokazuje swoje prawdziwe oblicze (nie powiem jakie bo i tak pewnie nikt nie grał :P).
3) Czas Gry - no ... gram 18 godzin a końca nie widac :) Suuuuper.
4) Postacie - YAAAAHOOO !! No ludzie ! Przeno to pobija FF VII !! W teamie można miec 6 postaci , w walce udział biorą trzy. W każdej chwili można postac zmienic (bez tracenia tury). Każda postac ma własną historie , własne odczucia i własne teksty ,i sposób mówienia. Gdy jedna z nich umarła to normalnie sie wzruszyłem ;(. No ale musze jeszcze dodac ,że oprócz bohaterów pozytywnych kierujemy także Villanem , który sie wcale nie okazuje taki zły. Ot zagubiony Bóg,który jednak okazuje sie bardzo ludzki.
5) Przesłanie - no mówie ,że gram dopiero 18H a wątek już jest. Po co ludzkości bogowie... no właśnie.
Ja gierke oceniam na 9,9 / 10 ! A ktoś z Was grał ?? Taaak ?? Nie ?...no bywa ;)

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Otorek » sob 12.07.2003 11:35

hmm pewnei znowu jakieśpseudo RPG pograj lepiej w Fallouta :P
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Avathar » sob 12.07.2003 11:41

Otorek pisze:hmm pewnei znowu jakieśpseudo RPG pograj lepiej w Fallouta :P

Ja wypraszam sobie :P Bezczelność !! ;) Poze Cię do sądu :P
No i nie wiem czemu ale ja wole pseudoRPG niż Baldurs Gejty ,Ajswindejly i wszelkie Folałty. Te p(seudo)RPG mają jak dla mnie lepszą fabułe :P

Pozdrawiam. :P
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Otorek » sob 12.07.2003 16:50

Fabułe na którą nie masz wpływu :)
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Lechu » sob 12.07.2003 19:04

Otorek, nie chcę być chamski, ale:
trzymaj się topiku. Topik jest o BoF 4, a nie o jakiejś fabule. Nie lubisz jRPG? To nie powód żeby tutaj się tym chwalić. Załuż sobie topik, i tam marudź że ci się fabuła nie podoba. A ten topik zostaw fanom któryz grali, albo tym którzy mają coś do powiedzenia na temat.

Avi, ja bym chętnie zagrał, ale czasu brak :) Albo prędzej BoFa 5 załatwię na soniaka, tylko chyba jeszcze nie wyszedł w juropie :roll:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » sob 12.07.2003 19:38

Otorek pisze:Fabułe na którą nie masz wpływu :)

No wiesz , ja wole zajebistą fabułe na którą nie mam wpływu niż na mało wciągająca fabułe , której elementem sie nie czuje :P

No Lechu... spoko ;) może kiedyś Ci sie uda :) W każdym razie gierka ma mój znaczek POLECAM :P

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Otorek » sob 12.07.2003 21:18

no tu moge sięodezwać bo poruszono mój temat :)
no i tak primo:
Jak coś źle zrobisz lub nie wiesz co zrrobić siedzisz i nic nie zrobisz
Dalej idziesz jak po sznurku więc gra jest na 1 raz bo nic nowego nie odkryjesz jeśłi chodzi o wartości w fabule.
i na końcu wciagająca fabuła to taka na którą mam wpływ zmeinić kolejność zadań lub wogóle ich nie robić a na końcu zostaniesz z tego rozliczony (inne zakończenie), no i na koniec Fabuła jest głębsza i bardziej interesująca oraz zachęca do gry a nie odpycha wrazie zacieńcia
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron