Najlepsze stare cRPG

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Postautor: Otorek » sob 28.06.2003 7:43

Pewnie o Belholder wyminiony ma początku tematu ale te gry jak ja pamiętam nie były obserwowanye z lotu potaka tylko FPP- First Person Perspective czyli z oczy bohatera powazną grą RPg z lotu ptaka był Fallout (nie lcize Diablo) tak samo Betrayal at Krondor jak dobzre pamiętam akcja toczyła się z oczu bohatera. Mi najlepiej pasują gry TPP czyli z 3 osoby akcja obserwuje czego w starych RPG nie było wogóle. Jednak stare RPG nie miały cudownej grafiki ani cudownego dzwięku czy dialogów a jednak miały ten klimat który przykuwał do monitora.
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Alganothorn » sob 28.06.2003 9:50

Auge - Das Schwarze Auge...
;-)
miałem to kiedyś w łapach, ale długo nie pograłem, jakos mnie nie wciągnęło...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Raven » sob 28.06.2003 10:26

Z serią Das Schwarze Auge był pewien problem z pierwszą częścia - przy jednym błedzie na początku nie dało sie jej ukończyć :lol: CO do jeszcze starych RPG chodzi mi po głowie jedna gierka na której spędziłem wiele czasu i z chęcią bym ją teraz zdobył tylko że nie pamiętam tytułu. Powiem tyle że jak sie dorobiło to stawiali ci zamek w którym też były questy do zrobienia. Gra była Shareware i naprawde była grywalna. A chodziło sie 4 postaci widok skokowy co 90 stopni. Pamiętam że najpierw dostawało trzeba było na jakiś statek sie dostać... Jeśli ktoś to skojarzy to prosze mi dać znać :) a i jeszcze jedno gra była na jakieś z darmowych płyt albo na SS albo na Gamblerze :)
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Fanatyczno Fantastyczne Forum Hysteria
http://hysteria.webd.pl
Awatar użytkownika
Raven
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 68
Rejestracja: pt 11.04.2003 10:14
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa

Poprzednia

Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości