Americans Army Operations

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Americans Army Operations

Postautor: Otorek » wt 24.06.2003 23:12

co myślicie o tej darmowej grze ??? Napewno ma niezłą grafik, świetny realizm i długie czekanie po śmierci.
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: '//iedzmin » śr 25.06.2003 10:31

swietna gierka. Gdyby scena AAO nie byla taka biedna w Polsce (malo serwow, malu ludzi etc.) to bym juz napewnp w nia wymiatal. Ale coz.
No ale pomijajac scene - swietna gierka. Duzo realizmu. Jedyne co wkurza to to ze zawsze jestes tym "dobrym" ;). No ale coz. Polecam gierke dla maniakow realistycznych strzelanek Multiplayer
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Otorek » śr 25.06.2003 10:54

Zawsze sięjest tym dobry i zawsze sięwymienai broń na AK47 zdobycznego :) najgorsze jest to że wyłączająsnaj[perke na wilu serverach i tu ból bo po co zdawałem test jak nie moge z niej strzelać :/
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: '//iedzmin » śr 25.06.2003 11:49

Ilosc snajperow w kazdej z druzyn jest ograniczona... a gdy jest zbyt malo ludzi jest blokowana. jesli chodzi o ta LEPSZA snajperke - odblokowywana jest jak jest duza grupa ludzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Otorek » śr 25.06.2003 11:51

chodzi o M82 :D nie możliwe jest stzrelanei na stojącą z niej więc powini wprowadzić M82A2 chyba że juzsienei da z niej stzrelac na stojaka
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: '//iedzmin » śr 25.06.2003 13:59

Otorek pisze:chodzi o M82 :D nie możliwe jest stzrelanei na stojącą z niej więc powini wprowadzić M82A2 chyba że juzsienei da z niej stzrelac na stojaka


czekaj bo gubie sie w watkach. Kontynujesz temat braku znajperki na serwerach czy piszesz o czyms innym ?

AAO mnie swietnie zaskoczyla wysokim realizmem. Biorac chocby takiego flasha - wiadomix ze flash nie robi tzw MLEKA przed oczami - jak to jest w innych grach - bialo i nic. w AAO obraz lata, piszczy w uszach przez dluzsza chwile.
Celowanie - z reki a nie z pointera - tez swietny pomysl - (tak jak w grach typu Operation Flashpoint czy nowym -tygodniowym- modzie na Q3 - True Combat).
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Otorek » śr 25.06.2003 15:09

jesli chodzi o ta LEPSZA snajperke - odblokowywana jest jak jest duza grupa ludzi.
o tym pieje :D

American świetna gierka napewno wolniejsza od Counter Strika czy Tactical Ops wymagająca myśłi taktycznej i wprawy. Szarżowanei nic nie da bo podczas biegu Celność broni spada do 1 czerwonej kreski (w AA jest wskaźnik pokazujący celność najwyższy mozna uzyskać leżąc na ziemi celując z oczu :P i jak broń ma wysunąć podstawke [ np. Snajperki czy cięzki karabin maszynowy]) Chosen jesłi grasz jeszcze w to mozemy pograć razem leży to u mnie na dysku. Jest jeszcze jedna nie samowit Zalte Score Board jest najlepszy jaki do tej pory widziałem dostajesz punkty nie tylko za zabice w roga ale wypełnianie misji za dowodzenie oddziałem i wiele wiele innych naprwde BARDZO GORĄCO POLECAM.
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: rabbi » pn 06.10.2003 22:13

Gra jest bardzo ciekawa. Na razie próbuję dostać się do treningu na snajpera ;]. Wysoki realizm, bardzo ładna grafika, sama idea gry jest super. Nie ma to jak przebiegać w kuckach od drzewa do drzewa modląc się, żeby kula snajpera nie przebiła ci czaszki po drodze.
rabbi
Karczmarz
Karczmarz
 
Posty: 159
Rejestracja: czw 14.11.2002 18:35
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Otorek » wt 01.06.2004 21:51

Dzisiaj ukazała się nowa wersja AA:O
Do zassania z http://www.3dgamers.com
Link bezpośredni choć nie jestem pewien czy działa
ftp://3dgamers.in-span.net/pub/3dgamers5/games/americasarmy/aao_patch_200to210.exe Link do patcha :>
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości