Splinter Cell

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Splinter Cell

Postautor: EmpE Lathspell » wt 24.06.2003 13:16

Gra ktoś w tą grę? Jak dla mnie wspaniała (mimo, że liniowa). Grafika na full detali po prostu zapiera dech, mnogość ruchów... Fakt - jest trochę znacznych baboli, takich jak nie zainteresowanie się strażników zestrzelonymi kamerami, mała ilość pukawek (choć chodzi tu głównie o ciche wejście, więc to można wybaczyć) i czasami aż za nadto niewidoczny Fisher oraz to, że ogłuszeni przeciwnicy nie mogą się obudzić przed końcem misji (ale mogą zostać ocuceni), ale mimo wszystko ukrywanie ciał etc. - inny pogląd na gry typu zwalczanie terroryzmu.
"Dobry elf, to martwy elf."
Marszałek Milan Raupenneck
"Dobry marszałek, to martwy marszałek"
Generał EmpE Lathspell
EmpE Lathspell
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 15.10.2002 15:22
Lokalizacja: Stumilowy Las

Postautor: Otorek » wt 24.06.2003 13:27

przeszedłem całą gre w jedyne 10 h więc nie byłą zbyt trudna :D można siębawić w ciche wejścia (kiedyś grałem zaczełem od 2 map i jakoś posżło bez zabicia kogokolwie oraz bez ogłuszenia nikt mnie po prostu nei zobaczył udało mi sie 2lvl) ale można też mordować chyab że misja nie pozwala to każdego ogłuszyć i nie mów mi że kończą się naboje bo zywkłą kamerką można ogłuszyć :D stzrel w głowe i wszystko jasne :D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: hops » wt 24.06.2003 14:04

Zainstalowałem, włączyłem, zobaczyłem, wywaliłem. Wolę Tenchu 3 - podobne, lepsze i w feudalnej Japonii.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Otorek » wt 24.06.2003 14:26

ee tam nie znasz sięsPlinter Cell jest jedyny i nic go nie pzrebije
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Lechu » wt 24.06.2003 14:44

hops dobrze gada :D
A jeśli nie Tenchu, to MGS :D
Chociarz nie ukrywam, pograłbym Fisherem, gdyby nie mój kompjuter :evil:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Otorek » wt 24.06.2003 16:34

ee tam MGS i Splinter sąnie do prównania :D zupełnie o co innego chodzi w każdej z nich :D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Ryan O'Connell » wt 24.06.2003 16:35

To jak Wam się Tenczu podoba, to nowy wątek, proszę. Mnie Splinter odpowiada. Jest miodny i przyjemny. Dla mnie bardzo dobra gra. :]
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Otorek » wt 24.06.2003 16:36

Gra świetna do końca tzrma napięcie :D i ten ostatni telefon będzie 2 :D
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Jander » ndz 03.08.2003 15:41

Splinter Cell jest multiplatformowy: oprócz Xboxa wyszedł też na Cube'a i PS2.
Skończyłem go na hardzie bez opisu, niestety tylko na pc, na iXa ma klimat (nie grałem niestety na iXie ale każdy to wie kto grał). Demko skończyłem bez strzału (oprócz 1 kamery). Ogólnie była świetna.
Co do Tenchu to trójki nie przeszedłem z powodu "usterki" ps2. Wkrótce nadrabiam T3 i MGS2.
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Otorek » ndz 03.08.2003 19:15

dlaczego konsolowa wersja jest:
na iXa ma klimat

Dlaczego na konsole to już ma klimat ?? Mnie ta gra tak wciągneła że skończyłą ją jednego dnia próbowałem równierz przechodzićbez wystrzałów lecz format mi przerwał próbe na 3 mapie ( 1 dwie przeszedłem nawet bez ogłuszenia kogokolwiek )
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Scorpion » wt 12.08.2003 0:10

Siema all, siema Otorek:). Powiem wam jedno, każda z wymienionych gier ma swój niepowtarzalny klimat i nikt temu nie zaprzczy. Ja niestety na temat samego Splinter Cella za duzo nie powiem bo niestety grałem tylko w demo ale gira jest zarąbista i może kiedys jak sytuacja będzie inna zagram w nią. Za to pozostałe gry przeszedłem wiele razy i są naprawde cool. No i chetnie zagrałbym w Tenchu na kompie ale niestety Activision ma PC-towa brać w dupie:( Pozdo dla wszystkich :P
Scopi:)
Awatar użytkownika
Scorpion
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 14
Rejestracja: pt 27.06.2003 14:50
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » wt 12.08.2003 6:41

Ludzie, poświęcajcie więcej czasu na czytanie swoich postów. Normalnie nie zwracam uwagi na takie pierdoły, ale ostatnio co przeczytam czyjegoś posta, to byk na byku. Nie mówię, że wszyscy, ale ludzie, poczytajcie sobie siebie, bo potem czasem aż białko w oku się ścina...
A co do tematu: Splinter Cell jest liniowy i dość nieskomplikowany, ale posiada bardzo dobrze skonstruowaną ( jak to któryś z recenzentów się wypowiedział: niemal filmową) i wciągającą fabułę, a do tego grafikę, która powoduje, że człowiek pada na kolana i dziękuje, że są takie gry. Warto obejrzeć w maksymalnych ustawieniach. Świetnie animowany Fischer i jego przeciwnicy.
Mam nadzieję, że w drugiej części podrasują nieco inteligencję przeciwnika, dadzą jakieś przejścia alternatywne i dadzą nam kolejny zestaw pięknie zaprojektowanych lokacji.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Otorek » wt 12.08.2003 9:07

to fakt gra liniowa do bólu jedyne co mozesz zrobićto starać się przechodzić misjie bez wykrycia
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości