Neverwinter Nights na sieci

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Neverwinter Nights na sieci

Postautor: Jakub Cieślak » pt 20.06.2003 6:52

A gra ktoś z was na sieci w NWN? Na jakim serwerze i jak często? Jak wam się podoba?
Ja sam gram stosunkowo niedługo (odkąd dorobiłem się porządnego łącza, bo wcześniej to se mogłem śmiało darować), obecnie przesiaduję na Bursztynowych Szlakach. Całkiem przyjemny polski, młody serwer z całkiem świerzym modem. Roi się od expiarzy, czasem fantastycznie się zwiesza, ale gram uparcie czekając, aż MG wezmą w swoje ręce sprawę i zaczną wprowadzać prawdziwe questy. Zwłaszcza, że na serwie gra mój dobry kolega, a wiadomo, że we dwóch raźniej. Póki co ze stoickim spokoju uczestniczymy więc w expieniu (bardziej to przypomina grę w typie hack & slash), mając nadzieję, że wyższe cele przyświęcały twórcom gry, adminom polskiego serwera i osobom tworzącym świat Bursztynowych Szlaków, które wyglądają naprawdę interesująco.
Dla zainteresowanych adres BS:
http://miedzia.ch.pwr.wroc.pl/zs3/novi.php
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości

cron