VAST

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Czy słyszałeś o VAST przed przeczytaniem tego tematu (i przed czytaniem innych, w których JA o VAST'cie wspominałem)?

Tak
3
33%
Nie
6
67%
 
Liczba głosów : 9

VAST

Postautor: Azirafal » czw 08.05.2003 19:32

Jak ja mogłem do tej pory tego tematu nie zamieścić?!?! Boski zespół (no dobra jeden koleś - Jon Crosby, to on jest "twórcą" VAST'a), genialna muzyka (I-sza płyta: troszkę elektroniki, orkiestra 13 osobowa, chóry bułgarskie, ostre riffy - po prostu geniusz!!!), super klimat (ta muzyka nie ma nazwy - to jest po prostu VAST!!!). Kto nie słuchał niech żałuje i natychmiast ściąga!!! :twisted: Jako pierwsze kawałki polecam: Touched, Pretty When You Cry, Three Doors, Here, Nile's Edge (z 1-szej płyty) i Free, My TV and Me, Lady of Dreams (z drugiej). Potem (jak się już rozsmakujecie ;-) ) polecam resztę i kawałki z taśm demo, przede wszystkim: Jaded oraz Channel Zero. Kto zna niech się wypowie. Kto nie zna niech mi zawierzy (metale-ortodoksi praktycznie nie mają czego tu szukać - sorry chłopaki), ściągnie, posłucha i jak wyżej!!! Piszcie! :twisted:
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chaon » ndz 18.05.2003 19:05

Ściągnąłem Visual Audio Sensory Theater... i jestem w niebie. Tyle nowych emocji, tyle piękna, tyle inspiracji, tyle świata, tyle duszy w tej muzyce...
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Sztickin » pn 25.08.2003 16:37

Zespol kultowy w mojej skromnej ocenie, pamietam kiedys na DC++ go znalazlem i przyapdkiem sciagnalem... bardzo ciekawe granie, jakies takie "inne".
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości