Na topie

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Na topie

Postautor: '//iedzmin » czw 08.05.2003 16:44

Nie znam sie za bardzo wiec czy moglby mi ktos zaproponowac jakies melodyjne ciekawe kawalki (nowe) ? :-) radia nie slucham i nie znam zadnych hitow, a potrzebuje cos dla kolezanki nagrac.. :P
dzieki z gory
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Vampdey » czw 08.05.2003 17:00

Wiedzmin, dobrze trafiłeś, teraz nikt Ci nie pomoże tak jak ja :P.
No więc ja uwielbiam słuchać Britnej, Tatu, ci wykonawcy są cool wyluzowani! Tak wogóle to rządzi Ich Troje, oni to są na topie dopiero! :P... Keine grenzen jest cool!... I jeśli jesteś prawdzimy skejtem to polecam polski Hip hop, co też jest cool! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Jander » czw 08.05.2003 17:46

Pah, TAnieTU juz wypadlo z mody.
Piosenek nie znam ale poszukaj cos z:
Wilki, Anna Maria Jopek, Ich Troje (pah), Christina Aguilera (or smt), Shakira (bleh). Pah to wszystko co ostatnio mialem nieprzyjemnosc sluchac (oprocz pierwszych dwoch).
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Ryan O'Connell » czw 08.05.2003 17:47

Vampdey: Tatu nie jest wyluzowane. Te laski są spięte od ciągłego onanisturbowania się. ;)

W666: A co jest na topie? Tzn. co leci w radiu? Zależy na co nastawisz. Ostatnio natrafiłem na radio, w którym same czarne hipy były i czułem się mocno skonfudowany. W tych bardziej typowych leci (niestety) wspomniane Ich Troje, Flinta i inny shit. Ogólnie jestem zdania, że radio jest dla niewybradnych i tych, którzy nie mają własnych preferencji muzycznych. Proponuję, żebyś lepiej poszukał kogoś zainteresowanego taką muzą jak Ty i wymieńcie się własnymi preferencjami. To zawsze lepiej owocuje. :)
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: borsuq » czw 08.05.2003 20:36

Ryan a Radio Klasyka to tez dla niewybrednych ? Wypraszam sobie :P

[Radio Klasyka Fan]
Ostatnio nosze Czerwony Kapelusz...
Talerz.
Awatar użytkownika
borsuq
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 62
Rejestracja: ndz 06.10.2002 19:38
Lokalizacja: Wawa

Postautor: Ryan O'Connell » czw 08.05.2003 20:43

Radia tematyczne (jak wszystko tematyczne) nie jest dla niewybrednych. To była taka generalizacja, wiesz... ;)
Jeśli obraziłem jakichś miłośników orkiestry spieszę tłumacząc - grałem w orkiestrze dętej i jest mi klasyczne granie (Metallica,... ;) ) bardzo bliskie. :D
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Lechu » czw 08.05.2003 21:48

Panowie, naprawdę, polecacie Wiedzminowi żeby koleżance takie hity nagrał? Wiedzmin, ona tego bedzie słuchać? :D
A może właśnie zamiast "hitów" nawrócić ją na coś "niehitowego"? Bo jak nie to może być trudno od ludzi na forum wyciągnąć takie info :P My tu raczej "hitów" nie słuchamy, i może jakbyś powiedział co koleżanka lubi to byśmy znaleźli jakieś ciekawsze motywy dla niej. No chyba że ona jest jednak koneserem "hitów" i nie ma wyjścia, i trzeba wspomóc Cię Shakirą, Tatu albo nie daj Boże Ich Trolami :D
Bo ja w radiu, tym dla ogółu, to słyszę raczej tylko to, oczywiście kiedy mam okazję takiego radia (przez przypadek) posłuchać.
A do pozostałych Panów kilka uwag:
Vampdey -> kajne grenzen już nie modne! Teraz Michaś nową płytę wydał, tam są kul nowe kawałki, np Babski świat, czy jakoś tak :wink:
Ryan - > nie pisz takich słów na forum!!!! Można sobie język połamać :lol: No co, czytam młodszemu bratu posty przed snem :wink:

O przypomniało mi się, dzisiaj na telewizji publicznej szedł teledysk, niejakiego zespołu Leszcze :D Też ciekawy hit, coś o dziewczynach i wczesnym wychodzeniu za mąż :lol: :lol: :wink: To chyba jakaś nowość.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Ryan O'Connell » czw 08.05.2003 21:59

Lechu pisze:Wiedzmin, ona tego bedzie słuchać?


Nie, rzuci płytą/kasetą o podłogę ze złości... ;)

Lechu pisze:A może właśnie zamiast "hitów" nawrócić ją na coś "niehitowego"? Bo jak nie to może być trudno od ludzi na forum wyciągnąć takie info


Jestem za. Możesz zapodać jej Aural Planet, Apocalyptice i jakieś etniczne brzmienia (DCD, Clannad, Enya). Swoją drogą - ja jestem miłośnikiem sountracków i tak. :)

Lechu pisze:Ryan - > nie pisz takich słów na forum!!!! Można sobie język połamać :lol: No co, czytam młodszemu bratu posty przed snem :wink:


Jakie trudne słowa? Same proste jak wtytło do bulbulatora dookólnego. :lol: :D

Lechu pisze:O przypomniało mi się, dzisiaj na telewizji publicznej szedł teledysk, niejakiego zespołu Leszcze :D Też ciekawy hit, coś o dziewczynach i wczesnym wychodzeniu za mąż :lol: :lol: :wink: To chyba jakaś nowość.


Leszcze? Coś mi to mówi. Muszę poszukać (lubię dobrą muzę). :)
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Lechu » czw 08.05.2003 22:32

Ryan O'Connell pisze:Nie, rzuci płytą/kasetą o podłogę ze złości... ;)

No jak Wiedzmin nagra jej to co chłopaki zaproponowali, to faktycznie może tak zrobić :lol:

Ryan O'Connell pisze:Jestem za. Możesz zapodać jej Aural Planet, Apocalyptice i jakieś etniczne brzmienia (DCD, Clannad, Enya). Swoją drogą - ja jestem miłośnikiem sountracków i tak. :)

O tak tak, soundtracki z gier ja proponuję, szczególnie z jRPGów, no i z anime wiele soundtracków też jest wartych zainteresowania. Tylko Wiedzmin musisz bliżej określić preferencje koleżanki :D

Ryan O'Connell pisze:Jakie trudne słowa? Same proste jak wtytło do bulbulatora dookólnego. :lol: :D

Sicho! jesce ne skonszyyuem szytaś!! :wink:

Ryan O'Connell pisze:Leszcze? Coś mi to mówi. Muszę poszukać (lubię dobrą muzę). :)

Taki zespól, wokalista z nieco głupawym wyrazem twarzy i w niebieskim gajerku, tekst piosenki iście poetycki, melodia cudownie złożona i harmonijna = Leszcze autentyczne :wink: . Tylko laski fajne były w tym teledysku :twisted:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Ryan O'Connell » czw 08.05.2003 22:52

Lechu pisze:O tak tak, soundtracki z gier ja proponuję, szczególnie z jRPGów, no i z anime wiele soundtracków też jest wartych zainteresowania. Tylko Wiedzmin musisz bliżej określić preferencje koleżanki :D


Z jRPG? Jeśli na wszystkich konsolowych RPGach są takie kiepawe (chciałem tu użyć słowa na ceha, ale nie użyję...) MIDI jak w Finalu (czy to 7 czy 8 ), to lepiej niech jej Kabaret Starszych Panów nagra... :D

[EDIT - poprawiłem 8 i ), bo się niektórzy czepiają]
Ostatnio zmieniony pt 09.05.2003 10:42 przez Ryan O'Connell, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: RaF » pt 09.05.2003 0:19

Hmmm... a słyszał ktoś może... zaraz, tylko znajdę nazwę... A, jest! Słyszał ktoś pewną hiszpańską grupę Frozen Shade? Głównie do fanów Ślepych [pewnie od denaturatu ;)] Cieciów (Blind Guardian ;)) się zwracam, bo Hiszpanie stworzyli znakomity cover Mirror Mirror, kto nie słyszał niech żałuje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:... Po takiej muzyce dziewczyna zamiast kasetą pewnie sama rzuciłaby się na podłogę i przykryła dywanem, żeby jej widać nie było :D

PS. I prosiłbym o nieużywanie ósemki i zamykającego nawiasu blisko siebie, bo phpBB interpretuje to jako buźkę 8) (to ad. posta wyżej :P:P:P) ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » pt 09.05.2003 8:42

blah. To ze cos takiego jak wy mowicie to wiem ze istnieje (siakies TATU - na polsacie duzo bylo o tym ;) ) ale kurcze jakies kawalki :P
Zreszta whatever :P
Znam tylko piosenke nr1 dresiarzy NAS NIE DOGANIAAT :P
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Chaon » pt 09.05.2003 10:31

Kliknij poniżej aby zobaczyć notowania listy 30 ton.

http://www.cgm.pl/lista/30ton.php

To chyba teraz jest "na topie" :P
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Ryan O'Connell » pt 09.05.2003 10:41

RaF pisze:Hmmm... a słyszał ktoś może... zaraz, tylko znajdę nazwę... A, jest! Słyszał ktoś pewną hiszpańską grupę Frozen Shade? Głównie do fanów Ślepych [pewnie od denaturatu ;)] Cieciów (Blind Guardian ;)) się zwracam, bo Hiszpanie stworzyli znakomity cover Mirror Mirror, kto nie słyszał niech żałuje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:... Po takiej muzyce dziewczyna zamiast kasetą pewnie sama rzuciłaby się na podłogę i przykryła dywanem, żeby jej widać nie było :D


BG jako tło reklamy zespołu (jak im było?...) Frozen Shade to dobra rekomedacja. :) Posłucham.

RaF pisze:PS. I prosiłbym o nieużywanie ósemki i zamykającego nawiasu blisko siebie, bo phpBB interpretuje to jako buźkę 8) (to ad. posta wyżej :P:P:P) ;)


Jejku, wiem. Zaraz to poprawię. Swoją drogą osobiście interpretuję 8 i ) jako kolesia po grzybkach a nie w oxach, ale taka wersja też istnieje, fakt. 8) Prośba jest spełnialna o tyle, o ile nie zapomnę. A może by tak zamienić ten skrót na np. :glasses: ?
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Avathar » pt 09.05.2003 11:55

Hm...ostatnio po listach widać ,że ostro dają (tzn. są popularne):
-Varius Manx -Klika Sekund
-Pudeli - Wolność Słowa
no i mój fawory
-Marilyn Manson - mObscene

Powoli sie jeszcze P.O.D. z Sleeping Awake z Matrixa 2 wybijają

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: RaF » pt 09.05.2003 15:56

Ryan O'Connell pisze:BG jako tło reklamy zespołu (jak im było?...) Frozen Shade to dobra rekomedacja. :) Posłucham.

Tylko przywiąż się do krzesła na wypadek konwulsji :mrgreen:

Ryan O'Connell pisze:A może by tak zamienić ten skrót na np. :glasses: ?

E, ja wiem? Jest sens? I tak w sumie mało się tego używa...
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » pt 09.05.2003 16:29

Na topie teraz są Girls Aloud z piosenką Sound of the Underground! I wszelakie Peje i inne hip-hopowe gówno! Joł joł, ziomusie!! Chcę pozdrowić wszystkich ZIT-squadowców na forum! :lol:
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chaon » pt 09.05.2003 17:27

Re: up
Spox kolo, cały skład również cię pozdrawia. Respect! :lol:
A "sound of the underground" ma nawet fajną melodię, choć ją popowo zrypali. Ostatnio się zastanawiałem jak to by brzmiało wykonane przez jakiś zespół metalowy, z odpowiednimi modyfikacjami... :)
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: '//iedzmin » pt 09.05.2003 17:32

Chaon pisze:Re: up
Spox kolo, cały skład również cię pozdrawia. Respect! :lol:
A "sound of the underground" ma nawet fajną melodię, choć ją popowo zrypali. Ostatnio się zastanawiałem jak to by brzmiało wykonane przez jakiś zespół metalowy, z odpowiednimi modyfikacjami... :)


Czyzby Chaonik sie przerzucil na rytmy HYP-HOPOWE ? :> hhuhuh

Dzieki za pomoc Chlopaki.
Z tym 30 ton to nie byl najglupszy pomysl... to tak jak czlowiek sie wkreci w forum - nie chce mu sie pomyslec tylko prosi o pomoc kurcze kolegow ze sceny :P
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Azirafal » pt 09.05.2003 17:43

Wiedzmin_666 pisze: Dzieki za pomoc Chlopaki.
Z tym 30 ton to nie byl najglupszy pomysl... to tak jak czlowiek sie wkreci w forum - nie chce mu sie pomyslec tylko prosi o pomoc kurcze kolegow ze sceny :P


Ziomali, wiedźmin, ziomali... :lol:
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » pt 09.05.2003 18:05

Pah, ostatnio slyszalem siakis kolejny nedzny polski hip hop (kop chłop to muza dla rolnikow :lol: ) pt Platynowy Sombrero (or something). Ostatnio wlasnie cos ogladam teledyski hh aby sie posmiac. No i ta skladnia PT: "To nie z mafią są układy ale są interes" ROTFL :lol:
Chaon i Azirafal: Dobrze żeście uzyli emotow "lol" bo inaczej zrozumialbym to jako przejaw hiphopowosci (czy cos) i bylbym zmuszony "zaatakowac" :lol:
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Azirafal » pt 09.05.2003 18:11

Spoko, pacjent. Atakuj! My tu z ziomalami nie takie akcje już przerywali. Próbuj szczęścia z ZIT-squadem a daleko nie zajedziesz, koleś! Buyakasha - respect! Joł joł joł, fakamadaz! :lol:
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chaon » pt 09.05.2003 18:56

Luuuzik Jander, Respect brachu! Ja wiem, że jesteś spoko kolo, z którym można na imprze zajarać blunta, więc palmy zioło, będzie wesoło :lol:
Tak na serio, to też nie lubię hip-hopu, ale czasem lubię sobie jaja porobić. Szkoda, że tu nie ma emotikonów do machania łapami, bo bym wstawił :)
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: QuaD » pt 09.05.2003 19:15

A ja zaszpanuje i powiem że kiedyś jechałem pociągiem z wykonawcą kawałka "Wyścig szczurów".

Zauważyłem że większość inteligentnych ludzów jakich spotkałem nie lubi tej pseudomuzyki i ich bardzo prawdziwych tekstów w stylu: "KOMERCCHAAAA SUUUXXX"
I can see, what You cannot.
Visions milky, then eyes rot.
When You turn, i will be gone.
Whispering my hidden song...
Awatar użytkownika
QuaD
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 28
Rejestracja: pt 17.01.2003 21:54

Postautor: Czarownica » śr 25.06.2003 19:53

NO... wg. mnie to zależy od gustu... bo ja np. słucham tylko ROCKradia i nie bardzo interesuje mnie cały ten świat pop-owej komerchy ... ani hiphopowego chłamu...
"I'm so happy cause today I found my friends... they're in my head"
Awatar użytkownika
Czarownica
Lady
Lady
 
Posty: 65
Rejestracja: śr 25.06.2003 19:05
Lokalizacja: Będzin (siedziba diabła)


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości