Kto się orjentuje

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Kto się orjentuje

Postautor: Magik » czw 01.05.2003 10:09

Siema ludziska mam pytanie: zna jakieś zajebisye ciężkie zespoły(np. KoRn albo SOAD)???
Magik
 

Postautor: Zoltrain » czw 01.05.2003 16:44

A może coś cięższego? Np. Cannibal Corpse, Six Feet Under lub Dimmu Borgir? :twisted:
Zoltrain

THIS IS MY RIFLE. There are many like it, but this one is mine. My rifle is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life.

http://sechster.dyndns.org
Awatar użytkownika
Zoltrain
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz 27.04.2003 12:12
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Klarkash-ton » czw 01.05.2003 16:50

Dla mnie ciezka muzyka to podobnie jak dla kolegi cos bardziej z metalu. :)

Pozatym to znam kapele, ktore wymieniles. Sam jestem Korna wielkim fanem, ale dla mnie to sa raczej rozne odmiany rocka, a nie ciezkie brzmienie.
Ale pewnie wiekszosc osob je zna... moze sprecyzujesz temat?
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Zoltrain » czw 01.05.2003 20:12

Co do Korna to krytycy klasyfikuja go jako szeroko rozumiany nu-metal :).
Zoltrain

THIS IS MY RIFLE. There are many like it, but this one is mine. My rifle is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life.

http://sechster.dyndns.org
Awatar użytkownika
Zoltrain
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz 27.04.2003 12:12
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Klarkash-ton » czw 01.05.2003 20:17

Zoltrain pisze:Co do Korna to krytycy klasyfikuja go jako szeroko rozumiany nu-metal :).


Dla mnie nie istnieje cos takiego jak nu-metal... pozatym juz szybciej bym do tego zaliczyl jakies linkin parki i inne papa roache.
Korn to dla mnie jakas odmiana rocka, moze alternatywny. Cos takiego.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Zoltrain » czw 01.05.2003 22:06

Szczerze mowiac tez rzadko zgadzam sie ze zdaniem krytykow, szczegolnie chyba w stosunku do filmow :). Slyszalem tez zdanie ze Korn to jest niby trash metal. Faktem jednak jest ze wiele zespolow "lightowych" rowniez przyporzadkowuje sie do kategorii metal, dlategotez powstaly podkategorie, ktore niestety zle opisuja to czego sluchamy, bo wydaje sie ze wciaz jestesmy na tym samym "poziomie" co np. Linkin Park. No bo jak mozna sluchac metalu sluchajac Linkin Park, czy Limp Bizkit :? sluchajac jednoczesnie metalu czyli Pro-pain czy Cannibal Corpse? Inna sprawa ze jedno jest nu, trash czy heavy a inne death, czy power/speed metalem :). A jesli chodzi o rocka to wg mnie jest to o wiele slabsza kategoria zakrawajaca o cos w stylu U2. Szufladkowanie muzyki nigdy nie bylo precyzyjne i nigdy nie bedzie, bo wiekszosc zespolow gra wlasny rodzaj muzyki, chociaz ostatnimi czasy jest to coraz rzadsza praktyka i np. zespoly typu wspomniany wczesniej Linkin Park powstaja jak grzyby po deszczu :(.
Zoltrain

THIS IS MY RIFLE. There are many like it, but this one is mine. My rifle is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life.

http://sechster.dyndns.org
Awatar użytkownika
Zoltrain
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz 27.04.2003 12:12
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Klarkash-ton » czw 01.05.2003 22:26

Rock to takze szerokie pojecie... dla mnie rock to chociazby lubiane przezemnie grupy jak Soundgarden czy Tool, a rozniace sie bardzo.

Zaliczenie Korna do trashu czyli porownywanie ze Slayerem i Testamentem jest glupota kompletna. :) Ktos musial miec "ogromne" pojecie na temat tego co mowi/pisze. :)
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Zoltrain » czw 01.05.2003 22:30

To fakt - masz racje ze rock jest szeroki i gleboki :). A co do okreslania typu muzyki to faktycznie wielu ludzi lubi sie obnosic z tym ze wiedza jak sklasyfikowac muzyke, tylko ze wychodzi im to tragicznie. Ja sam staram sie tego unikac, bo na szczescie nie jest mi to do niczego potrzebne - slucham tylko tej muzyki, ktora mi odpowiada, a do jakiego nalezy gatunku? Who cares? :D
Zoltrain

THIS IS MY RIFLE. There are many like it, but this one is mine. My rifle is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life.

http://sechster.dyndns.org
Awatar użytkownika
Zoltrain
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz 27.04.2003 12:12
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości