Metalmania 2003

Coś dla ucha.

Moderator: Sorden

Metalmania 2003

Postautor: borsuq » ndz 06.04.2003 13:05

Wez powiedz cos wiecej o tej Metalmanii :twisted:
[EDITED by SORDEN]: Poniewaz wczesmiejsza dyskusja na temat Opeth przeszla na Metalmanie, pozwolilem sobie zalozyc nowy temacik o tymze tytule...
Ostatnio nosze Czerwony Kapelusz...
Talerz.
Awatar użytkownika
borsuq
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 62
Rejestracja: ndz 06.10.2002 19:38
Lokalizacja: Wawa

Postautor: Klarkash-ton » ndz 06.04.2003 13:38

borsuq pisze:Wez powiedz cos wiecej o tej Metalmanii :twisted:


No wlasnie. Jaks relacja musi byc. :)
Byles na Mayhem, Azarath, Marduk ?
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Funeral » ndz 06.04.2003 14:48

ok, skoro tak bardzo prosicie to zaczynamy:)
aha, uprzedzam że będzie dużo błędów ortograficzynch a niektórym to co powiem może się niespodobać, czyli po po rostu będzie to subiektywna relacja!!

przed spodkiem pifko i pchamy się do kolejki, i tu pierwsza miła sytuacja!panowie ochroniarze byli chamscy na maxa, prali każdego, dosłownie! jeśli ktoś się na coś nie zgadzał, od razu wywalali! Tragedia!
no ale, nic to, my szycześliwie znaleźliśmy się w śrosdku i można było przejść do kontemplowania muzyki!
Never - pierwszy zespół jaki widziałem na tym koncercie, techniczny death metal, bardzo ciekawe utwory, ale takie sobie brzemienie, co psuło troche odbiór!
aha, warto wspomnieć że na tegorocznej metalmani sceny były dwie: mała i duża!
Duża to wiadomo gdzie, natomiast mała znajdowała się na samym końcu korytarza i robiła imponujące wrażnie :twisted: hhhhhhmmm chyba by się na niej Fiat 126p nie zmieścieł!
Never grało na małej scenie!
co dalej?
Enter Chaos (duża scena) - od dziś mam ogromny szacuenk dla wokalistki Marty Jakubowskiej, ta kobieta ryczy tak dobrze że niejeden wokalista death metalowy może jej buty czyścić!
Cover At The Gates i histeryczne wokale Marty robione pod Lindberga uświadczyły mnie w przekonaniu że ten zespół ma przed sobą świetlaną przyszłość! szczerze powiedziawszy, paniusia z Sinistera wysiada przy Marcie!
Melevolent Creation (duża scena) - death metal najwyższych lotów, no i zagrali wałek z "Envenomed", czyli najlepszej jak dla mnie ich płyty!
miazga, nowy wokalista to istny taran, a i możliwości wokalne na wysokim poziomie! Aha, za perkusją zasiadł perkusista Nile, co gwarantowało że będzie to genialny koncert!
Marduk (duża scena) - nie widziałemw całości tego koncertu, bo Marduk wypadł troche monotonnie, nie zmienia to faktu że brzmienie jak i sam zespół prezentował się bardzo dobrze!
Legion, to zwierze sceniczne, dyrygował publiką jak chciał!
hhhhmmmmm, wydaje mi się że na tegoroczenj metalmani dużo bardzo dobrych wokalistów mogło zaprezentować swoje umiejętności!
Sweet Noise - jak by ktoś chciał znać moją opinie na tem tego najcudwoniejszgo koncertu w moim życiu to zapraszam do przeczytania tego: http://www.sweetnoise.org/forum/viewtop ... sc&start=0 (poszukajcie, któryś post tam jest mój :D )!
ok, co dalej??
Mayhem - nie dojechał bo Maniac kogoś tam walnął na koncercie w Norwegi świńskim łbem i ten ktoś go chyba do sądu o to podał?!? Paranoja :P
Misteria (mała scena) - bardzo dobry występ! Podziwiam wokaliste tego zepołu za jego przeogromne możliwoście głosowe, które to w pełni wykorzystuje!
Myśle że chłopaki powinni występować na dużej scenia,a nie kisisć się na takim kurduplu!
Muzyka, brzmienie, wokale, wszystko świetne!
Exploited (duża scena) - twórczości tego zespołu nie znam ale pomimo tego zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie! podobało mi się! Brzmienie było świetne, a wokalista szalał niemiłosiernie!
aha, podziwiam rzeczonego wokaliste za to iż po koncercie chyby z bite 1,5 h podpisywał autografy!
Anathema (duża scena) - gdzieś tam się szlajałem więc tylko słyszałem co tam dolatuje ze sceny! W każdym razie mogę powiedzieć , że publika przyjeła ich ciepło, a chłopaki grali spokojne utwory jak i napierdalanie!
Vader (duża scena) - bardzo dobry, profesjonalny występ! Vader to sceniczna maszyna do zabijania!
Wydaje mi się iż po okresie hhhhmmm problemów wewnętrznych chłopaki mają nową energie bay napierdalać jak za dawnych czasów!
Bardzo dobry koncert, a do tego świetne brzmienie! aha, Mauserowi zpipczyła się gitara w ostatnim utworze i musieli grać na jedną!
Opeth (duża scena) - nie widziałem całego występu tego zespołu! gdześ w w wcześniejszym poście podałem dlaczego! Ale, był to jeden z lepszych występów na Tej edycji Metamanii!
Saxona nie widziałem z przeczyn własnych (nie chciało mi się :D ) natomiast Samaela z przyczyn odemnie niezależnych (musiałem jechać na chate bo bym dowozu nie miał)!

hhhhhhhhmmmmmm , ogólnie to tyle! Metalmania 2003 jak dla mnie, pomimo kilku rażących wad (nie było piwa!!, brak Mayhema i jescze pare innych) była bardzo równym koncertem jeśli chodzi o poziom muzyczny występujących zespołów, pomijam oczywiście te, których nie widziałem!
warto było:)
pozdrawiam
Keep on rotting , keep on hoping, keep on dreaming
One day maybe, keep on rotting, keep on hoping
Whilst in the real world you...
Awatar użytkownika
Funeral
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 108
Rejestracja: ndz 09.03.2003 17:34
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postautor: borsuq » ndz 06.04.2003 20:37

Dzieki piekne za taka obszerna relacje :)
A teraz mi nie pozostalo nic innego jak tylko zalowac,ze taki mlody jestem(rocznik '88 ) i nie da rady samemu/z kolegami wybrac w najblizeszej pryszlosci na Metalmanie.. No coz taki juz moj borsuczy los :evil:
Ostatnio zmieniony ndz 06.04.2003 22:55 przez borsuq, łącznie zmieniany 1 raz
Ostatnio nosze Czerwony Kapelusz...
Talerz.
Awatar użytkownika
borsuq
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 62
Rejestracja: ndz 06.10.2002 19:38
Lokalizacja: Wawa

Postautor: '//iedzmin » ndz 06.04.2003 22:04

JA BARDZO PRZEPRASZAM - a straganik WARKI na Metalmanii to nie piwo? :]
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Funeral » ndz 06.04.2003 22:30

ale tam nie było straganika warki! wakrka to była talko na bilecie jako sponsor! pifa nie było!!! nawwt v-jerry to ze sceny mówił, podobno burmistrz się niezgodził?!? Paranoja!
Keep on rotting , keep on hoping, keep on dreaming
One day maybe, keep on rotting, keep on hoping
Whilst in the real world you...
Awatar użytkownika
Funeral
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 108
Rejestracja: ndz 09.03.2003 17:34
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postautor: '//iedzmin » czw 10.04.2003 21:45

Funeral pisze:ale tam nie było straganika warki! wakrka to była talko na bilecie jako sponsor! pifa nie było!!! nawwt v-jerry to ze sceny mówił, podobno burmistrz się niezgodził?!? Paranoja!


Racja... ale wyobraz sobie jak by sie schlalo tyla luda....
SCeny - w macdonaldzie siedzi 20 metalowcow przy jednym stoliku i wali wina - na porzadku dziennym :) - az strach jak by caly spodek sie nachlal :P
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Funeral » sob 12.04.2003 21:31

eeeeeee przesadzasz! już tyle koncertów metalowych było w spodku że głowa boli, a na 80% z nich piwa było pod dostatkiem, i co ??? pijanie w trupa metalowcy wysadzli spodek i pobliskie kościoły w powietrze??? nie!
ludzie chcą się tylko piwa napić, bo to nieodzowny aspekt koncertów, przyjemnie jest sobie pooglądać jakieś band siorbiąc sobie browara!
tyle!
Keep on rotting , keep on hoping, keep on dreaming
One day maybe, keep on rotting, keep on hoping
Whilst in the real world you...
Awatar użytkownika
Funeral
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 108
Rejestracja: ndz 09.03.2003 17:34
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Może być

Postautor: Czarownica » śr 25.06.2003 19:26

Na Metalmanii '03 byłoby super-zarąbiście gdyby nie oczywisty brak piwa... To mnie załamało...

Oczywiście Opeth i Vader naj, naj, naj....
"I'm so happy cause today I found my friends... they're in my head"
Awatar użytkownika
Czarownica
Lady
Lady
 
Posty: 65
Rejestracja: śr 25.06.2003 19:05
Lokalizacja: Będzin (siedziba diabła)

Postautor: Lilly » sob 20.09.2003 22:30

Moja pierwsza i mam nadzieje, ze nie ostatnia Metalmania. Pojechalam specjalnie dla Anathemy i nie zawodlam sie. Pomimo problem z naglosnieniem chlopaki zrobili cos pieknego. Po prostu myslalam, ze odlece - przy Angelice byla juz chyba w innym swiecie. Jedna wada - ZA KROTKO - ale obiecali, ze przyjada z nowa plyty na koncerty; juz sie nie moge doczekac. Chlopaki sa przesympatyczni (udalo mi sie dopchac po autograf :D:D:D:D:D :!: :!: :!: )

Poza tym Sweet Noise - naprawde bylam zauroczona. To po prostu do mnie trafilo. Swietny show, swietny przekaz, etc...

Samael - spodek wystartowal :) Naprawde mocne wejscie. Niestety nie dotrwalam do konca - za malo snu moze zwalic z nog.

Brakowalo mi tylko Katatoni - ale obilam sobie w moje urodzinki we Wroclawiu (wiedzieli kiedy i gdzie przyjechac :D)

Jesli chodzi o pozostale zespoly, to nie bede sie wypowiadac szczegolowo, bo wiekszosc pierwszy raz wlasnie na Metalmanii slyszalam. Ale byly OK.

No i czekamy na 2004....
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Sztickin » ndz 21.09.2003 9:48

edit
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?


Wróć do Muzyka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości